Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1,2 mln małych firm do przejęcia od TP

1,2 mln małych firm do przejęcia od TP

LuiN 11 Czerwca 2008 08:53

0 0

Ponad 1,2 mln firm zatrudnia do dziesięciu osób. To 97% procent polskich przedsiębiorstw. Tak dużego rynku nie wolno pominąć - pisze Gazeta Prawna.

Wzrost gospodarczy sprawia, że małe i średnie firmy (MiŚ) śmielej sięgają po nowe usługi telekomunikacyjne, także te zarezerwowane dotąd dla większych firm. Na razie MiŚ obsługiwane są głównie przez Telekomunikację Polską. Poza usługami głosowymi kupują usługi transmisji danych, a ostatnio także miejsca dla ich serwisów internetowych.

Z danych zebranych przez Netię wynika, że 89 % firm korzysta z telefonii stacjonarnej (średnio mają 2,2 linii telefonicznych), a 64% firm korzysta z internetu (średnio podłączone do niego są dwa komputery).
Ze specjalną ofertą dla MiŚ ruszyła właśnie Netia - w pakiecie można uzyskać do 11 numerów telefonicznych, łącze internetowe i szereg usług związanych z dostępem do Internetu.

Małymi i średnimi firmami zainteresowały się nie tylko telekomy, specjalne oferty pojawiają się także u telewizji kablowych. W UPC można kupić łącze pozwalające ściągać dane z prędkością do 20 Mb/s.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~pośrednik  2008-06-11 10:25:10  host: sub241-195.elpos.net

    Manofaktura kapitalistyczna i dlatego w RP mamy taką straszną biedę.Kapitaliści złodzieje jakoś sobie radzą a reszta zdycha.

  • 0

    2.  2008-06-12 09:03:21

    A dlaczego Ty nie zostałeś kapitalistą? Przecież nikt Ci nie zabrania

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet