Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 12 mln aktywacji Lumii 520

12 mln aktywacji Lumii 520

LuiN 15 Lipca 2014 20:22

4 1

nokia lumia 520 luin W czasie Worldwide Partner Conference Microsoft pochwalił się, że niedroga Nokia Lumia 520 znalazła do tej pory na całym świecie 12 mln nabywców.



Sprzedaż Lumii 520 ruszyła wiosną zeszłego roku z ceną startową na poziomie 150 dolarów plus podatek. Telefon okazał się prawdziwym hitem, oferując z niewielkie pieniądze wysoką wydajność, dostępną do tej pory jedynie w droższych smartfonach.




Zobacz: Czy Lumia 530 powtórzy sukces Lumii 520?

Jesienią 2013 roku niepozorny smartfon stanowił już 30% całego rynku Windows Phone. W międzyczasie Nokia zaprezentowała ulepszoną wersję modelu, wyposażoną w 1 GB pamięci RAM (Lumia 525), a według ostatnich przecieków, wkrótce zobaczymy Lumię 530 z preinstalowanym Windows Phone 8.1 Cyan.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: digitalwpc, wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: lumia 520 | nokia

w sumie: 12
  • 1

    2. ~cziko  2014-07-15 20:39:25  host: aemv201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odpowiednik cenowy oparty na androidzie muli niemiłosiernie. Żałuję, że jej nie kupiłem.

  • 1

    3. ~  2014-07-15 20:46:39  host: 77-255-43-187.adsl.inetia.pl

    czym się tu chwalić bo nie wiem rozumiem jak by tyle sprrzedali sztuk swojego flagowca a tak

  • 1

    4.  2014-07-15 20:57:38

    To jest flagowiec w kategorii opłacalnośc zakupu komfort użytkowania/cena.

  • 0

    5. ~  2014-07-15 21:32:25  host: apn-95-41-183-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Wypukły ekran i debilne kafelki skreślają tego śmiecia na starcie. Wolę zapłacić 2x więcej i mieć normalne urządzenie.

  • 0

    6.  2014-07-15 21:53:29

    @5 wypukły to masz brzuch. Piszę poeta z 520 i ekran płaski jak stół

  • 0

    7.  2014-07-15 21:53:49

    Tylko słownik jest do dupy

  • 1

    8.  2014-07-15 22:46:15

    A ja kupiłem Lumię 520 bo musiałem na szybko kupić tani smartfon. Korzystanie z tego telefonu na Windows Phone 8 to katorga ale... zaktualizowałem go do 8.1 i powiem szczerze, że jestem zszokowany in plus. Muszę tylko od nowa nauczyć się pisania, bo od zawsze używałem SwiftKey'a. Poza tym wszystko działa ok, nie ma zbędnych śmieci, tapetkę mam w tle kafelków i nawet fajnie się to prezentuje, jest ok jak na 200 złociszy ;)

  • 0

    9. ~jarko  2014-07-15 22:51:25  host: aftq16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Posiadam ten telefon od piątku. Do tej pory miałem tableta z Andkiem i zwyklego Samsunga Primo. Co mogę powiedzieć o Windowsie? Rewelka. Mimo lichej pamięci RAM pracuje płynnie, aplikacje się nie wieszają i nie wywala błędów. Lubię Andka ale Windows też przypadł mi do gustu.

  • 0

    10. ~skalarek  2014-07-16 01:23:28  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    A ja mam Lumię 630 od dwóch tygodni oraz Alcatela Idol'a. Porównanie ? Ekran w Lumii jest gorszy, bardziej razi w oczy, zdecydowanie lepiej wypada jedynie w pełnym słońcu. Czy WP nie przycina ? Przycina zdecydowanie rzadziej niż Android ale też wyjaśnijmy to po raz kolejny: wielozadaniowość na WP 8.1 jest MOCNO okrojona. Zdarza się, że wracając po chwili do aplikacji (HIll Climb) ta odpala się od nowa, czasem kompletnie się wysypuje. Mam swoją apkę w wersji 8.0 i 8.1 i co ciekawe, ta napisana pod Windows 8.1 uruchamia się zdecydowanie szybciej (prawdopodobnie inny jest mechanizm ładowania danych aplikacji). Microsoft od dawna stosuje trick, jeśli nie możesz czegoś pokazać użytkownikowi to zajmij go animacją "wczytywanie danych:", "ładowanie aplikacji" itp. Owszem działa to sprawnie ale czy system jest lepszy od Androida ? Jest (wreszcie) KONKURENCYJNY, a to już coś, sam system może nawet jest już ciut lepszy natomiast telefony słabo konkurują w kategorii cena/wyposażenie (gorsze podzespoły). Możliwe, że gdy wszystkie programy zostaną przekompilowane na 8.1 system pokaże pełnię możliwości. Poza tym ciekawie się rozwija... Sama konfiguracja telefonu przebiega bardzo sprawnie, zainstalowane aplikacje ładnie ze sobą współpracują. W 630 fajną sprawą są sensory ruchu :) Ogólnie telefon mi się podoba.

  • 0

    11. ~Ks. Leon  2014-07-16 09:50:46  host: sirius.ccig.pl

    @5 Synu czemu nie masz szacunku do tego sprzętu ? Wykazałeś się kompletnym kretynizmem krytykując ten model . Przecież za dwa razy większe pieniądze wiadomo chyba że zawsze kupisz coś lepszego więc to bez sensu . Jestem w szoku jak mogłeś się tak poniżyć . Tak cięzko obraża się kogoś innego , ale samego siebie ? Staraj się tego nie robić .
    Zachęcam Cię do mądrzejszej i przemyślanej dyskusji .

  • 0

    12. ~charlie  2014-07-16 09:56:30  host: sirius.ccig.pl

    hahahahaa Ksiadz leon ? Ciekawe czy piszesz to z ambony heh :D Prawda jest taka ze lumia 520 to szmelc taki sam jak twoje kazania , a koleżka z brzuchem jak by piłke połknął ma racje :)

  • 0

    13.  2014-07-16 12:09:58

    @11/12 pisz z PROXY bo widać, że sam ze sobą się sprzeczasz.

Dodaj swoją opinię