Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 112 w TP działa w całym kraju

112 w TP działa w całym kraju

WitekT 25 Sierpnia 2005 12:41

0 0

Od dziś w całym kraju można dzwonić na numer ratunkowy 112. Każdy dzwoniący zostanie bezpłatnie połączony z placówką powiadamiania ratunkowego.

Dotychczasowe numery alarmowe policji, pogotowia czy straży pożarnej działają nadal tak, jak do tej pory. Numer 112 to uniwersalny bezpłatny numer, pod który można dzwonić w razie nagłego wypadku, zagrożenia zdrowia, życia, mienia oraz środowiska naturalnego. Obowiązek wprowadzenia telefonu 112 maja wszystkie kraje należące do Unii Europejskiej.
Telekomunikacja Polska od dawna była gotowa technicznie do wdrożenia numeru 112. Zgodnie z ustalonym z Ministerstwem Infrastruktury oraz Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji harmonogramem TP zapewniła wszystkim wskazanym przez MSWiA placówkom służb alarmowych możliwość odbierania połączeń na numer 112 z przypisanego do nich regionu obsługi.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-08-25 12:51:21  host: bkl46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telekomunikacja Polska od dawna była gotowa technicznie do wdrożenia numeru 112 - a to ci

  • 0

    2. ~LoLKoOwO  2005-08-25 13:07:35  host: slowiki.one.pl

    A WŁASNIE :))))))

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet