Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 11 września zobaczymy Xiaomi Mi Mix 2

11 września zobaczymy Xiaomi Mi Mix 2

orson_dzi 30 Sierpnia 2017 11:56

6 1

mi mix

Już za niecałe dwa tygodnie Xiaomi zaprezentuje model Mi Mix 2, czyli następce "bezramkowego" smartfonu.




Xiaomi Mi Mix 2 ma mieć jeszcze cieńsze ramki wokół ekranu niż poprzednik. Według rożnych benchmarków smartfon zaoferuje specyfikację z najwyższej półki - ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości 2540 x 1440 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM, 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej i akumulator o pojemności 4500 mAh.

W sferze plotek pojawiły się też informacje o podwójnym głównym aparacie oraz technologii rozpoznawania twarzy w celu odblokowania ekranu. Pełną specyfikacje Xiaomi Mi Mix 2 poznamy już 11 września.

Źródło tekstu: Weibo; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi mix 2 | xiaomi

w sumie: 18
  • 0

    1.  2017-08-30 11:59:59

    Wielkość wyswietlacza prawie jak tablet :-(

  • -2

    2. ~Olek  2017-08-30 12:04:10  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    Myślałem ,że wchodzę na telepolis aby dostać sprawdzone info, a tu czytam plotkę... połączcie się z plotek,lub pudelkiem

  • 0

    3.  2017-08-30 12:10:04

    @2 Czymś poprzesz swoje pomysły?

  • 1

    4. ~vainglorious  2017-08-30 12:45:18  host: ip-37-248-253-218.a2mobile.pl

    Jeśli będzie taki jak na tym renderze, to go chcę!

  • -1

    5. ~Hotelarz  2017-08-30 12:51:21  host: user-46-112-53-226.play-internet.pl

    Słabiutka ta bateria minimum 6000 mah powinno być.

  • 1

    6.  2017-08-30 12:56:30

    @1 Tyle, że tablety mają ramy jak z obrazów Rubensa.

  • 0

    7. ~jarko  2017-08-30 13:05:03  host: 188.146.38.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Byłem sceptyczny co do Xiaomi ale kupiłem Redmi 4X. Nie majątek - zawsze jakoś bym się najwyżej pomeczyl i wymienił za jakiś czas. Nie mam jednak do czego się przyczepić. Telefon bardzo dobry.

  • 0

    8.  2017-08-30 13:06:18

    Wchodzimy w modę bezramkowców. Trzeba jednak przyznać, że robi wrażenie.

  • 0

    9. ~  2017-08-30 13:29:24  host: a19-09-07.opera-mini.net

    @3
    przeciez on napisal prawdę ,coraz wiecej tu plotek .

  • 0

    10. ~  2017-08-30 13:32:44  host: a19-09-07.opera-mini.net

    czuję ,że w komentarzach są opłacani przez xaomi ludzie do pozytywnego opiniowania ich produktów .
    co temat o xaomi,to już ktoś zachwala w sposób co najmniej dziwny .

  • -1

    11.  2017-08-30 13:32:54

    @9 konkretnie. Co jest plotka w podaniu przez producenta daty premiery smartfonu?

  • 1

    12. ~  2017-08-30 13:50:46  host: a26-03-01.opera-mini.net

    @11
    nie podaliście,że to oficjalna wiadomość xaomi,nie ma też odnośnika do oryginalnej informacji .
    bez takich treści pachnie ( śmierdzi ) to plotkowaniem.
    nie piszę tego ze złości,ale tak jak to widzę i rozumiem.
    poza tym apeluję o więcej wiadomości co już jest w świecie tele ,a nie co może być lub może będzie.

  • 0

    13.  2017-08-30 15:24:23

    @Orson dziś w jakim opakowaniu to zamknęli? Nie chce mi się szukać, może napiszesz :-) ciekawe ile na baterii wytrzyma. 4500 nawet nieźle.

  • 0

    14. ~jarko  2017-08-30 16:54:02  host: chj49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 Chciałbym zarabiać w ten sposób

  • 0

    15. ~jarko  2017-08-30 16:55:40  host: chj49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 Smutna ta nasza mentalność. Każdy tylko na coś narzeka. Jak ktoś coś chwali to albo niepoprawny optymistą, albo pijany albo ktoś mu za to płaci. :)

  • 0

    16.  2017-08-30 21:36:19

    @5 Weź się ogarnij chlopie..
    Ja się zastanawiam jak oni to tam mieszczą? Snap 835, 6GB ram i do tego 256 pamięci no i ten akumulator.
    A Sony się tłumaczy że musi mieć wielkie ramki bo nie zmieści aparatu i jacka 3,5mm :)

  • 0

    17. ~Wer  2017-08-31 10:50:36  host: 89-73-49-187.dynamic.chello.pl

    @10 - a ja czuję, że jesteś zawistnym polaczkiem, który nie potrafi myśleć i pojąć pewnych faktów. Zamiast więc marudzić typowo, kup cokolwiek z Xiaomi, sam zobaczysz wtedy jak wysokiej jakości produkty ta firma produkuje. Telefonu jeszcze nie mam, natomiast głośnik BT i kilka innych rzeczy tak. Dla przykładu głośnik za 50 USD jest lepszy od głośnika Sony za 190USD... Porównywałem oba. Jakość wykonania to poziom Apple. I nie, nikt mi nie płaci za tę opinię. Sam kiedyś byłem zaskoczony ilością pozytywnych, ale nie miałem jak ty klapek na oczach i dałem szansę. Nie żałuję...

  • 0

    18. ~lampaya  2017-09-02 09:39:49  host: 89-64-18-211.dynamic.chello.pl

    Oryginalne info z forum MIUI dla zainteresowanych, to nie plotka. Jest też nawet ciekawa zapowiedź w formie filmu.
    Nie wiem czy nie trzeba być zalgoowanym na forum miui by zobaczyć.
    http://tlp.is/eqc

Dodaj swoją opinię