Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 11 sierpnia Play zaprezentuje nową ofertę

11 sierpnia Play zaprezentuje nową ofertę

sirmark 7 Sierpnia 2015 14:37

7 21

Sieć Play poinformowała o konferencji, która odbędzie się we wtorek 11 sierpnia. Tematem by być zarówno nowa oferta, jak i nowa gwiazda dla reklam.



Od czasu do czasu naszą ofertę reklamują osoby, które w moim prywatnym subiektywnym rankingu są wyżej niż inne i tak jest tym razem. Ta osoba jest wysoko ;-) Dlatego myślę, że to będzie ciekawe spotkanie również dla dziennikarzy - informuje na blogu rzecznik sieci, Marcin Gruszka i dodaje: Oczywiście spotykamy się nie tylko z gwiazdą, ale również z nową ofertą.


play zaproszenie 11 08


Konferencja będzie transmitowana na żywo na blogu Play.





Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 114
  • -3

    123. ~edi  2015-08-08 22:04:26  host: host-89-228-10-90.dynamic.mm.pl

    Na ten czas Vectone górą

  • 3

    124. ~toko  2015-08-08 22:09:19  host: 46.43.190.193

    Redbull juz cos wprowadzil za 1zl na dzien mamy no-limit i 100MB internetu pojawil sie pakiet 3zl na 3dni 9zl na 7dni oraz nowosc 19zl no-limit plus 1GB internetu.Codziennie cos grzebia pojawil sie pakiet 10zl 10GB.Pakiet sms-ow za 3zl i 9zl oraz pakiety internetu.Ale pojawia sie i znika szybko.Jakies konfiguracje bo co chwila trwaja prace konserwatorskie.

  • 3

    125. ~toko  2015-08-08 22:15:33  host: 46.43.190.193

    Vectone ma znowu awarie,ale to siec widmo.Pan potwierdzil na infolinii ze jest znowu problem.Internet dziala tylko z bonusem z pakietem juz nie.

  • -2

    130. ~edi  2015-08-08 22:51:25  host: host-89-228-10-90.dynamic.mm.pl

    Vectone obserwuję od początku i po kilku falstartach jest prawie dobrze.Ceny pakietów są interesujące, mam kilka kart i rozmowy sa ok,pakietów internetowych jeszcze nie aktywowałem.Zyczę im powodzenia.

  • 0

    131. ~po co to  2015-08-08 23:00:06  host: 188.146.52.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @130. Jak uruchomisz pakiety , to daj info czy LTE. tez jest. Oczywiscie to tylko prosba

  • 0

    132. ~  2015-08-09 08:48:14  host: 83.218.104.78

    " 9zl na 7dni oraz nowosc 19zl no-limit plus 1GB internetu" no limit 9zł na 7 dni to drogo jak na 1 dzień jest 1zł i na 3 dni są 3zł.. - a co do no limit za 19zł (na 30-31 dni?)to pewnie będzie tylko na komórki - bez stacjonarek - jeśli będzie ze stacjonarnymi to chyba przeniosę numer z nju...(chociaż zamiast 1GB netu na miesiąc wolałbym pakiet no limit smsów do każdej pl sieci komórkowej (mmsów nie potrzebuje...))

  • 3

    133.  2015-08-09 09:15:40

    132 - gdyby było 19zł za bez limitu na komórki i 1GB internetu, nju stoi przed ścianą, ale to za dobrze wygląda, zobaczymy we wtorek.

  • 2

    134. ~  2015-08-09 09:25:30  host: 83.218.104.78

    do 133: sylwekZolkusza: przecież już teraz redbullmobile na kartę daje za 20zł no limit rozmowy do każdej pl sieci komórkowej i stacjonarnej na 30 czy 31 dni... Więc teoretycznie możliwe jest dodanie 1GB netu i obniżenie ceny o 1zł... - ale fakt - trzeba poczekać do wtorku - wszystko się wyjaśni

  • -2

    148. ~Kaczy  2015-08-09 12:43:11  host: user33-147.satfilm.net.pl

    Jak wolą rozpieszczać swoje gwiazdki niż klientów to ich sprawa .Ja bylem od początku z Play teraz już 2 nr przeniosłem zostały jeszcze 2 .

  • 1

    149.  2015-08-09 12:57:37

    148).
    no, ale gdzie się przeniosłeś? do W3? prepaid? postpaid? a jakość rozmów - bez zmian?

  • -1

    150. ~rabin  2015-08-09 14:50:28  host: n09-10-07.opera-mini.net

    @149. a w jakiej jestes sieci bo ja w lycamobile. Jesli nie tajemnica.

  • 1

    151. ~  2015-08-09 15:39:01  host: n11-07-05.opera-mini.net

    15o). tu, na Telepolis wszyscy wiedzą w jakiej sieci mam nr (149)

  • -5

    154. ~Calm7  2015-08-09 16:58:50  host: n13-09-03.opera-mini.net

    Ja mam t-mobile i tez pojde do lycamobile. Patrzylem na ich .propozycje. Aktualnie niktnie ma lepszych. Tylko za 5 dni zmienie.

  • 0

    155.  2015-08-10 01:43:31

    @149: ja byłem chyba 5 lat albo i dłużej; kiedy inni narzekali na jakość, u mnie było ok jechałem na ręcznym wybirze Plusa; jakiś rok temu zaczęło być coraz gorzej z jakością niezależnie od operatora, a LTE tylko na własnej sieci, do tego oferty znacznie słabsze niż wcześniej; wybrałem ofertę jednego z W3 na firmę i jestem bardzo zadowolony (odpukać).

  • -3

    156. ~pablok029  2015-08-10 10:31:29  host: user-94-254-193-102.play-internet.pl

    A mnie to bawi bo szukacie taniej i taniej a się to nie fundacja charytatywna.Pozatym vectone,virgin mobile red bull to sieci atrapy a soory to nawet nie siec tylko wirtualny moloch.Dla mnie liczy się tylko Orange tmobile plus reszta to badziewie.

  • -1

    157.  2015-08-10 11:09:48

    156 - szukać tańszej oferty nikt nie zabroni. Każdy ma prawo. Natomiast inną sprawą jest u nas w Polsce, ze normalną ceną jest cena promocyjna i jak nie ma promocji ludzie nie kupią. Gorzej, ze nie wymagają, żeby ceny - te normalne - były po prostu normalne. Bo liczy cię wartość na żółtej czy czerwonej karteczce ;-) Taki kraj...

  • 0

    158.  2015-08-10 16:09:13

    @94 Możesz rozwinąć temat przełączania nadajników? Czy może chodzi o to, że będąc w zasięgu stacji Play na chamca jesteś przerzucany np. na T-Mobile? Zauważyłem taką przypadłość w Krakowie na 2G. Siedzę w zasięgu trzech stacji play, odległość od stacji nie większa niż 400m więc sygnał max. Słuchawka mimo, że ma wybrany tryb ręczny wyszukiwania stacji na bezczela po kilku minutach zalogowania na bazę play jest przerzucana na T-Mobile. Tak więc niestety od pewnego czasu roamingowe stacje są traktowane jako "macierzyste" play i wręcz jak widzę mają wyższy priorytet od macierzystej. Jest to cholernie wkurzające, bo niestety jakość play przez stację roamingową jest dużo niższa od macierzystej, połączenie przez stację roamingową lubi łapać echo lub wycina wyrazy w zdaniach. Na 3G tego problemu nie ma.
    Rozumiem gdybym był na granicy 2G zasięgu np. 1/5 wskaźnika i pod nosem miał bazę T-mobile to wtedy niech sobie przełącza, ale bez przesady, że w mieście takie jaja odwala gdzie macierzyste stacje widać z okna, a operator na siłę wbija na T-mobile. Nie podoba mi się konfiguracja styku sieci macierzystej-roaming. Tylko niepotrzebnie żre akumulator jak się tak co kilkanaście minut 2G przelogowuje.

  • -1

    159. ~ola  2015-08-10 18:16:11  host: ip-37-152-19-56.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    za 19zł hmm komórki, sms, 1GB to ok.. jak nie to 2numery do juz na full wypas po 24zł i papa

  • -1

    160. ~Bober  2015-08-11 09:45:43  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Oferta internetowa , nikt z Was nie trafił ...

  • 0

    161. ~hans  2015-08-11 10:09:58  host: user-94-254-132-5.play-internet.pl

    Internetowa/Gortat już są przecieki :) ale tu nic nie podadzą przed bo Gruszka im się "odpłaci" szukajcie gdzie indziej :)

Dodaj swoją opinię