Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 11 nowych kanałów w podstawowym pakiecie Telewizji TP

11 nowych kanałów w podstawowym pakiecie Telewizji TP

LuiN 10 Marca 2011 17:12

0 0

O 11 kanałów telewizyjnych zwiększył się podstawowy pakiet telewizyjny, który TP oferuje razem z szybkim dostępem do Internetu. Wśród nowości znajduje się 6 kanałów TVN: TVN HD, TVN 24, TVN Meteo, TVN CNBC, TVN Style, TVN Turbo, a ponadto TVP Seriale, TVP Historia, MTV Polska, National Geographic oraz kanał dla dzieci - Nickelodeon.

Rozszerzony pakiet podstawowy będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy skorzystają z obowiązującej od 10. marca oferty neostrady z telewizją. Dotyczy to zarówno nowych klientów, jak i przedłużających umowę. W nowej promocji, Internet ze wzbogaconym podstawowym pakietem programów telewizyjnych jest dostępny od 59,99 zł miesięcznie (poniższa tabela prezentuje ceny przy umowie na 24 mies.):




Opcja neostrady w pakiecie Abonament
do 512 kb/s 59,99 zł
do 1 Mb/s 59,99 zł
do 2 Mb/s 65,99 zł
do 6 Mb/s 69,99 zł
do 10 Mb/s 74,99 zł
do 20 Mb/s 79,99 zł

Wraz z rozszerzeniem pakietu podstawowego klienci odbierający telewizję TP za pośrednictwem linii telefonicznej (IPTV) mają dostęp do 53 kanałów, a użytkownicy telewizji satelitarnej do 49 kanałów. Kanał TVN HD jest obecnie dostępny w technologii satelitarnej. Jeszcze w tym roku TP planuje wprowadzić kanały HD również w telewizji IPTV.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1.  2011-03-10 17:29:59

    czy wybierając opcję tv satelitarną muszę korzystać z liveboxa?

  • 1

    2.  2011-03-10 17:32:20

    Rezo, nie musisz. IPTV też można odpalić na innym routerze.

  • 1

    3. ~  2011-03-10 17:33:05  host: dcw46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1. Nie, ale musisz mieć i tak z innego routera podpięty net do dekodera TP.

  • 1

    4.  2011-03-10 17:35:51

    dzięki za odpowiedzi. Szkoda, miałem nadzieję że ten dekoder tp może działać bez internetu.

  • 0

    5.  2011-03-10 18:47:25

    Czy są już jakieś nowe dekodery od TP? czy dalej te białe co się włączają tak długo i są strasznie wolne i badziewne...

  • 0

    6. ~pro  2011-03-10 18:56:07  host: 212.160.172.70

    jest livebox 2.0

  • 0

    7. ~  2011-03-10 20:45:49  host: host-89-229-130-227.chelm.mm.pl

    @5, darkangel, śnisz? TP zajęło 3 lata wprowadzenie liveboksa 2.0 który różni się tylko obudową i kilkoma portami, a tych chcesz żeby w kwestii sprzętu satelitarnego coś zrobili? Przewiduje, że nowy biały szmelckoder wejdzie do oferty za minimum 3 lata. Ale możesz popytać się czy ta ich śmieszna karta zadziała z jakimś Fergusonem - w co wątpię. W innym wypadku stań się klientem normalnym a nie biedoklientem, który bierze na WYPOŻYCZENIE marny sprzęt za marne pieniądze. Jak płacisz, tak masz, naiwny Polaku...

  • 1

    8. ~  2011-03-10 21:38:23  host: dcw46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta tylko dla nowych. starzy mają po staremu pakiet podstawowy. Uważam to za poważne przegięcie. Powinni chociaż wprowadzić TVP Seriale, TVP Historia

  • 0

    9. ~sorcerer  2011-03-10 22:05:18  host: akb95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi tam pięknie działa np. tvn24 i inne nowe, choć mam starą umowę, właśnie sprawdzałem

  • 0

    10. ~  2011-03-10 22:10:44  host: v05-15.opera-mini.net

    Dziwne bo u mnie niestety nie działa na starej umowie.

  • 0

    11. ~Mcm  2011-03-10 22:24:07  host: public-gprs185160.centertel.pl

    ***7- jak nie wiesz, to nie pisz. LB2 to zupełnie inny sprzęt niż LB1.1 czy LB1.2. Zupełnie. Po drugie, karta jest smieszna, bo? Po trzecie, Samsung produkuje całkiem niezłe dekodery i na pewno nie są gorsze niż wynalazek Fergussona, co zresztą łatwo sprawdzić. Więc, zanim cos napiszesz, sprawdź.

  • 1

    12. ~KDT  2011-03-10 22:29:31  host: 84-10-220-144.dynamic.chello.pl

    A Polsatu jak nie mieli, tak dalej nie mają...

  • 1

    13.  2011-03-11 00:19:29

    Koledze 7, z tą kartą chodziło oto że nie chodzi ona na standardowych tunerach przez dziwne kodowanie, zamiast dać SECA lub Conax daje sie Viaccess, które chcąc nie chcąc jest mało poularne na tunery z kartą. A co do Liveboxa tego nowego, słyszałem że ma on standart N w WIFI :)

  • 0

    14. ~JOKEL  2011-03-11 01:03:41  host: z15-13.opera-mini.net

    13-co to jest standart? Ty z gimnazjum jestes? Pleciesz 3 po 3, na dodatek tragiczna ortografia.

  • 0

    15.  2011-03-11 01:42:43

    ~Jokel, nie wiem co to jest "STANDART", ale wiem co to jest STANDARD, wiec uważaj co piszesz

  • 0

    16. ~  2011-03-11 01:53:25  host: dcy45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15. A jak Ty napisałeś to słowo? Poprawnie czy z bykami?

  • 0

    17. ~aaaa  2011-03-11 11:15:43  host: 212.160.172.70

    jeśli chodzi o kartę to z powodzeniem działa na dekoderach np Fergusson Ariva 100

  • 0

    18.  2011-03-16 14:31:41

    wie ktoś, czy przy tej umowie, obowiązują również dodatkowe bonifikaty w postaci np. możliwości przetestowania sobie usługi itp.?

  • 0

    19. ~mi  2011-04-26 00:00:12  host: acsu71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie! Kiedy w ofercie IPTV pojawi się Polsat? Obiecują już od października zeszłego 2010, 'że już za chwilę, za miesiąc, w tym kwartale itp. itd' - a kanałów, jak nie było, tak nie ma. Podobno dekodery IPTV mają mieć zmieniany soft - pod odbiór DVB-T, i wtedy pojawi się naziemny Polsat i TV4? Ktoś coś słyszał???

Dodaj swoją opinię