Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 11. czerwca sieć Play odświeży jedną ze swoich ofert [ankieta]

11. czerwca sieć Play odświeży jedną ze swoich ofert [ankieta]

LuiN 7 Czerwca 2013 12:51

24 3

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, zapowiedział na Facebooku "refresh" jednej z ofert, który nastąpić ma już 11. czerwca.






Niestety póki co rzecznik sieci nie wskazał o jaki segment ofert może chodzić. A Wam jak się wydaje, która z ofert Play wymaga odświeżenia? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie:

Która oferta Play wymaga odświeżenia?

Play Abonament
20.99%
Play Mix
7.39%
Play na kartę
43.68%
Play Internet z abonamentem
7.84%
Play Internet na kartę
6.50%
Play Abonament dla firm
3.71%
Play Internet dla firm
0.82%
Red Bull Mobile
3.27%
Żadna z wymienionych
2.34%
Nie mam zdania
3.45%

Wszystkich głosujących: 2692



Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 259
  • 0

    275.  2013-06-10 15:58:53

    @272. Potwierdzam. Również przed chwilą uruchomiłem 10 za 5 - pakiet został włączony w ciągu minuty. Jeśli Play zlikwiduje ten pakiet w prepaidzie oraz 100 minut za 5zł, to wynoszę się gdzie indziej (a ze mną 8 kart z rodziny).

  • 0

    276. ~  2013-06-10 16:34:09  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    Jeżeli ktoś chce tylko sprawdzić czy pakiet 10 za 5 działa to niech wprowadzi kod: *111*81*3# w telefonie i wtedy się dowie. U mnie wyświetla informację, że mogę jeszcze jeden taki pakiet uruchomić.

  • -1

    277. ~  2013-06-10 16:57:27  host: v49-12.opera-mini.net

    276 co z tego ze pisze ze mozna uruchomic jak nie mozna. Jak uruchamiasz to usluga niedostepna. Nie ma juz 5 za 10.

  • 0

    278. ~  2013-06-10 17:22:15  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @277. To mam specjalnie dla ciebie uruchomić i przesłać tobie zdjęcie? Zwrócisz mi kasę na konto?

  • 0

    279. ~  2013-06-10 17:28:15  host: v49-12.opera-mini.net

    278 jak kasa ci sie podwoi to za co mam ci wyslac? :) nie obawiaj sie, juz nie dziala.

  • 0

    280. ~  2013-06-10 17:40:19  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @279. Podwoi mi się, ale ja cięgle mam środki z promocji 600 minut za doładowanie oraz aktywny SD więc te dodatkowe kwoty nie są mi potrzebne i będę musiał pamiętać, aby je przedłużyć. No ale jeżeli koniecznie chcesz wiedzieć, czy to jeszcze działa to zrobię test i nagram na kamerze. Tylko dojdźmy do pełni zrozumienia i napisz jaką masz taryfę. Ja będę testował w starym Play Fresh z włączonym profilem Darmowe rozmowy i SMSy w sieci.

  • 0

    281. ~Karlos22  2013-06-10 18:26:37  host: user-188-33-61-79.play-internet.pl

    Drodzy, potwierdzam działanie pakietu 10 za 5. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Jeśli za pierwszym razem kod nie wszedł - próbujcie raz jeszcze. Czasem jest tak, że po wbiciu kodu pojawi się komunikat o błędzie, nie zrażajcie się tym - pakiet zostanie poprawnie włączony.

  • 0

    282. ~  2013-06-10 18:29:23  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @279. U mnie bonus aktywował się w ciągu 5 minut. I co zatkało "kakało"? Ale w sumie możliwe jest, że albo system wcześniej nie działał albo wyłączyli ten pakiet w nowszych taryfach. W sumie to nie wiadomo co jutro pokażą, czy też jak ktoś tutaj wróży jaki numer wykręcą i być może te 100% bonusu mi się przyda :). Dowód: http://youtu.be/vikIJc4B1yI

  • 0

    283. ~  2013-06-10 18:33:37  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @281. W taryfie Play na kartę również? Poza tym po komunikacie błędu polecam skorzystanie z kodu *111*81*3#, który powinien część obaw rozwiać. W trakcie aktywacji ponowne wysłanie kodu *111*81*1# spowoduje tylko pojawienie się kolejnego komunikatu o błędzie.

  • 0

    284.  2013-06-10 18:34:13

    Aktywowali się telepolisowi hackerzy! Jeśli jakiekolwiek pakiety przestaną działać, to dopiero jutro. Nie siejcie sensacji.

  • 0

    285. ~  2013-06-10 18:41:36  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @284. Nie hackerzy tylko hejterzy, czy też haterzy :).

  • 0

    286. ~  2013-06-10 18:50:15  host: v43-05.opera-mini.net

    na jednym numerze mi zadzialalo a na drugim nie.

  • 0

    287.  2013-06-10 19:19:02

    10 za 5 odpalił się w przeciągu 2 minut. O co ten szum? A może celowe działanie, żeby zatkać system?

  • 0

    288.  2013-06-10 19:46:34

    Jednemu się nie chce pakiet uruchomić i robi bardach już na kilku forach. Z tym pakietem czasem tak jest trzeba klepać do skutku, bo się pokazuje że pakiet niedostępny albo spróbuj później, z godzinę temu doładowałem jeden numer i bez problemu pakiet się uruchomił.

  • 0

    289. ~Calm7  2013-06-10 20:13:08  host: v44-13.opera-mini.net

    Wy to macie problemy ;-D

  • 0

    290. ~  2013-06-10 21:13:20  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    Nie róbcie szumu z tym 10za5, bo w Play zawsze tak było, że kody dzialały jak chciały. To cecha charakterystyczna Play, że coś działa albo nie działa.

  • 0

    291. ~  2013-06-10 21:36:20  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @289. Hotelosram. Ale kto tu ma problemy? Chyba ty ze sobą i jednym z twoich alter ego. Następnym razem jak ktoś będzie zgłaszał podobną sytuacje to niech najlepiej przedstawi na to dowód w postaci nagrania. Teraz praktycznie każdy telefon ma kamerę a obraz nie musi być w UHD. Wtedy będzie wiadomo, że to nie są jakieś wymysły chorego umysłu. Poza tym nawet jeżeli gdzieś występują jakieś problemy to nie można generalizować na całą sieć.

  • 0

    292. ~Calm7  2013-06-10 22:29:20  host: v27-14.opera-mini.net

    291). Ty do mnie coś masz? Bo ja nic nie rozumiem :-D Jakie alter? Jakie hotel? Dobrze się czujesz? :-O * PS. I więcej luzu miej do siebie, bo tylko Ty się mnie czepiasz.

  • 0

    293. ~  2013-06-10 22:40:04  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    Na pewnym konkurencyjnym portalu już jest informacja, że to będzie pełna odpowiedź na nju mobile. Czyli wszystko pozostanie po staremu :(.

  • -1

    294. ~Calm7  2013-06-10 22:45:36  host: v27-14.opera-mini.net

    293). Konkurencja nie ma tak dobrych informacji jak Telepolis. Jak Telepolis nic nie wie - to reszta tym bardziej nic nie wie :-)

Dodaj swoją opinię