Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1000 SMS-ów do wszystkich w Orange One

1000 SMS-ów do wszystkich w Orange One

Ringu 22 Marca 2011 11:27

0 0
Orange wprowadził nowy pakiet dla wszystkich użytkowników usługi na kartę Orange One. Za 10 zł można wykupić 1000 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Wcześniej w podobnej usłudze dostępnych było jedynie 100 wiadomości.

Aby włączyć pakiet należy:
wybrać krótki kod *101*66#, lub
wysłać SMS o treści SMS pod numer 899.

Uruchomienie usługi kosztuje 10 zł + ewentualna opłata za wysłanie wiadomości SMS z zamówieniem.

Liczbę pozostałych SMS-ów można sparawdzić:
krótkim kodem 101*66*1# (bezpłatnie), lub
wysyłając SMS o treści ILE pod numer 899 (opłata jak za SMS).

SMS-y są ważne przez 14 dni. W przypadku włączenia w czasie obowiązywania usługi kolejnego pakietu, niewykorzystane SMS-y kumulują się, a usługa jest przedłużana o kolejne 14 dni licząc od dnia zamówienia ostatniego pakietu.

Usługa nie dotyczy SMS-ów specjalnych, roamingowych i międzynarodowych.

Zobacz: regulamin usługi (plik .pdf; 78 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     


Dodaj do:
w sumie: 154
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~Calm7  2011-03-31 21:44:59  host: z29-10.opera-mini.net

    Lepszy rydz niz nic :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~Agnieszka  2011-03-31 21:58:25  host: dth246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witajcie ! Które sieci w Polsce oferują pakiety sms do wszystkich sieci, ale pytam o takie miesięczne ? A w Orange pracownicy mają wypłaty co 14 dni ? To już mój były chłopak na budowie miał co tydzień wypłaty. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~Calm7  2011-03-31 22:31:45  host: z27-05.opera-mini.net

    Wyplaty maja, od ilosci dusz, hehe oraz od nagadanych formulek i wykretow.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150. ~  2011-04-01 01:28:39  host: system858917535.mtvk.pl

    149. i to jeszcze nie na czas :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151. ~Calm7  2011-04-01 09:40:07  host: z27-06.opera-mini.net

    150, oj na czas, na czas! Czasu w Orange maja b.duzo..moje pytanie realizowali 2 miesiace.. Potem przyszedl sms, ze przewidziany czas zakonczenia zgloszenia to 14dni. A za 7dni przyszlo, ze 7dni. Po 7 dniach przyszlo, ze potrzebna jest dodatkowa analiza..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~Paproch  2011-04-01 17:09:15  host: user-188-33-221-121.play-internet.pl

    Nie lubię krótko ważnych pakietów. Wolę już jak kosztują więcej ale są ważne przynajmniej miesiąc, ale cieszcie się, że nie dali na jeden dzień jak np, pakiet na internet w POPie za 5zl

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153. ~Calm7  2011-04-02 00:08:23  host: z32-10.opera-mini.net

    Paproch, tak, dali w POPie na 1dzien. Ale dali tez na 7 oraz 30 dni :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    154. ~kaśka  2011-04-03 17:02:38  host: 87-207-219-168.dynamic.chello.pl

    Te smsy można pisać także do play? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    155. ~  2011-04-03 21:19:00  host: z25-09.opera-mini.net

    Na to wyglada, ze smsy i do Play :-) PS. Pakiet pakietem, ale dlaczego reklama telewizyjna sugeruje, ze 1000 sms-ow mozna uruchomic w kazdym z prepaid Orange?! Ehh..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    156. ~  2011-04-03 22:17:31  host: p21-08.opera-mini.net

    Jeszcze nigdy i nigdzie nie spotkałem się z sytuacją że smsy do wszystkich nie dotyczą play czy jakiejkolwiek innej sieci. Smsy to nie rozmowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    157. ~kaśka  2011-04-04 16:26:55  host: 87-207-219-168.dynamic.chello.pl

    Wiesz, po prostu pytam, bo właśnie do Play jest drożej ogólnie. :) Ale dzięki za odpowiedź. ; ))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    159. ~Calm7  2011-04-07 20:42:47  host: z29-07.opera-mini.net

    Czy ja dobrze czytam? Chcesz wrocic do Popa z One? Musisz miec na koncie minimum 15groszy. Wyslij SMSa o tresci: OPOP pod numer: 1112

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    160.  2011-04-08 15:52:13

    Pakiet niezły, szkoda tylko, że ważny tak krótko i kosztuje 10zł. W Heyah za 9zł jest 1000 smsów do wszystkich sieci ważnych 30 dni. @156, smsy do wszystkich to do wszystkich sieci, bo chyba nie ma asymetrycznych mtrów za wysyłanie wiadomości tekstowych, a to mtry są głównym powodem zróżnicowania stawek za połączenia w cennikach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    161. ~Calm7  2011-04-11 11:51:42  host: z25-12.opera-mini.net

    Pewnie, szkoda, ze tylko 14dni. Ale i tak jest postep, bo ostatnio bylo 100 sms... PS. Mogliby dac 500 sms na 30 dni za 10 zl :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    162. ~reni  2011-04-12 10:49:33  host: host-62-122-237-39.wieszowanet.pl

    dokładnie,kto wypisze 1000 smsów w 2 tygodnie (142 dziennie)? 500 miesiecznie i kazdy zadowolony:D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    163. ~Calm7  2011-04-12 12:19:44  host: z34-14.opera-mini.net

    Reni, tylko 70 dziennie, hehe omylka :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    164. ~Calm7  2011-04-12 12:27:32  host: z34-14.opera-mini.net

    Przyjmijmy, ze najtaniej sms wynosi 9gr. Wystarczy, ze mamy znajomych w erze plus play, a wysylajac 200sms na 14dni juz jestesmy do przodu. Chyba, ze nie wysylamy do innych sieci..wiec bierzemy tylko 600 na 30dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    165. ~165  2011-04-27 11:07:26  host: doy202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie w sam raz..mam jeszcze 3 dni na wykorzystanie tego pakietu a zostalo mi 230 smsow. Wiec ok, a Wam jak nie pasuje to zmiencie oferte i wybierajcie inne pakiety a nie narzekajcie na ten. Nie pasujcie to wybierzcie inny i sprawa zalatwiona.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    166. ~MAgda  2011-08-23 12:20:23  host: 80.48.213.57

    Powiedzcie mi jakich sieci nie obejmuje ten pakiet była bym wdzięczna i czy wszystko działa jak należy :)