Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1000 minut w TakTaku

1000 minut w TakTaku

WitekT 28 Lutego 2011 15:51

0 0
Od 1. marca użytkownicy TakTaka mogą mieć 1000 minut do wykorzystania na numery komórkowe i stacjonarne w sieci Era za 9 zł.

Pakiet ważny jest 14 dni, uruchamia się go kodem *145*45#. Pozostałe do wykorzystania minuty sprawdza się kodem *103*45#.

Promocja trwa do końca czerwca.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 1

    73. ~Justynka  2011-03-04 20:48:17  host: 178.182.12.92.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dokładnie. W radiu słychać 'do wszystkich sieci' a w tv juz mamy napisane wyraźnie: 'do wszystkich W sieci'... ale robią z nas idiotów.

  • 1

    74. ~  2011-03-05 16:33:55  host: t19-15.opera-mini.net

    Jak ktoś ma to niech kopsnie link do tej reklamy radiowej

  • 1

    75.  2011-03-06 13:59:48

    Niech dadzą SD wewnątrz sieci, choćby za 20 zł na 30 dni - to byłby konkret, a tak to bzdet, w dodatku nieźle zamotany, jak czytam powyższe komentarze. TT jest na przedostatnim miejscu w moim rankingu prepaid. Wyprzedza tylko Simplusa.

  • 1

    76. ~  2011-03-06 15:50:20  host: afaz22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy plus wprowadzi edge, gprs jest już troche wolny jak na te czasy

  • 1

    77. ~  2011-03-07 05:36:53  host: t13-12.opera-mini.net

    Pakiety powinny być ważne 32dni by móc odpalać pierwszego na przykład i przedłużać ewentualnie co zostało. Nie chodzi o ceny ale o swobode. 14dni jako tańsza alternatywa dla pakietu miesięcznego była by dobra, ale jako jedyna opcja to jest tylko śmieszne. Toms w moim rankingu marzec2011 simplus w ogóle nie jest nominowany do zajęcia jakiejkolwiek pozycji tak jak i przykładowo orange music, sami swoi, nowy play na karte itd. Ale w tej paraolimpiadzie uważam że simplus prowadzi.

  • 1

    78. ~erowiec  2011-03-07 11:40:26  host: 88-199-81-40.tktelekom.pl

    Do wszystkich "W" sieci a nie ... do wszystkich sieci!

  • -1

    79. ~agusia  2011-03-09 15:21:08  host: 62.152.128.124.dsl.dynamic.eranet.pl

    nikt z was nie umie czytać! 1000 min do wszystkich w sieci a nie 1000 min do wszystkich sieci, chyba jest rożnica! trzeba wrócić do podstawówki, żeby nauczyć się czytać

  • 0

    80. ~agusia  2011-03-09 15:24:48  host: 62.152.128.124.dsl.dynamic.eranet.pl

    w tym kraju wszyscy sa oszustami nie tylko Era ale też orange, plus i oczywiscie PLAY, który również stosuje chwyty poniżej pasa

  • 1

    81. ~Nihilista  2011-03-10 12:00:45  host: 87-207-107-212.dynamic.chello.pl

    Powinni w końcu włączyć to w Tak Tak Fonie bo to tylko prowadzi do tego że ludzie dzwonią z Playa na Erę bo wychodzi z 5-10 gr taniej.A jak ktoś ma włączoną usługę Bonus za odbieranie z innych sieci to wychodzi 5gr za minutę.Paranoja.

  • -1

    82. ~darko28  2011-03-17 18:49:58  host: 83.2.207.16

    Nie ma jak to solidna Era, co jak co, ale uważam że mimo swoich "ciemnych" spraw to najlepsza sieć telekomunikacyjna. Ale zależy od potrzeb, więc inni mogą popierać inne

  • 1

    83. ~Calm7  2011-03-25 11:21:15  host: z22-04.opera-mini.net

    79, ja bym glowy nie dal, czy w tej reklamie od samego poczatku byla literka "w" ... Teraz juz jest poprawnie..ale w reklamie jak to w reklamie-chodzi o to by swoich wlasnych klientow lub nowych, wprowadzic w blad.. A potem sie WYPROSTUJE

  • 1

    84. ~filuś  2011-03-28 21:54:57  host: user-46-113-225-32.play-internet.pl

    Mi coś nie gra. Wykupiłem 1000 minut do ERA. Pogadałem z ERA 40 minut. I zamiast skosić mi z 1000 minut do ERA, to mi ścieli złodzieje i naciągacze z pakietu na "wszystkie stacjonarne" i zamiast 82 minut do TychPSów, pozostało mi 42 minuty. Do bani z tą ofertą 1000 minut, skoro tracę wszystko co mam na STACJONARNE!!!

  • 1

    85. ~  2011-03-29 07:02:09  host: chaos.tpnet.pl

    @84. Czytanie regulaminu ze zrozumieniem się kłania :(. Powyższy pakiet schodzi po wszystkich innych z terminem ważności ;(. Ale oczywiście twoje wnioski są na 100% uzasadnione.

  • 1

    86. ~Family man  2011-03-29 23:15:09  host: dynamic-78-8-149-12.ssp.dialog.net.pl

    Świetna promocja!!! Ha,ha,ha. To ja za 10 zł mam 44 tysiące minut do play tzn. cały miesiąc. A za te 9 zł + 1zł kupię 2 startery. Niech faktyczne zaczną robić promocje, a nie ściemniają jak w hipermarketach na święta...

  • -1

    87. ~konsuylatnt era  2011-04-04 11:02:11  host: 87-206-19-141.dynamic.chello.pl

    zerknijcie dziubki na ulotkę i przeliterujcie te hasło...tam pisze DO WSZYSTKICH WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW SIECI :)

  • 1

    88. ~spokobanq  2011-04-07 17:09:52  host: caril.static.korbank.pl

    To niebywałe chamstwo, że era używa takich socjotechnik aby naciągać ludzi. UOKiK powinien się tym zająć. Co to znaczy, że "do wszystkich w sieci". Czy jest w erze jakaś oferta skierowana nie-do-wszystkich w sieci? Skandal i tyle.

  • 1

    89. ~filuś  2011-04-14 20:55:44  host: host-89-229-138-106.chelm.mm.pl

    Kochani... a w którym prepaid można najtaniej dzwonić na STACJONARNE DO TPsów? Jaki pakiet wykupić. Chcę od frajERYów zmykać czym prędzej, bo znów mnie naciągnął na koszty. W Niemczech jest proste BLAUWORLD (UWAGA: nie BLAU, tylko sieć BLAUWORLD) i można telefonować z niemieckiej komórki na polskie stacjonarne za 5 cent/min. A najlepiej to wdzwaniać się w SKYPE z komórki, wówczas przez 6 godzin mamy laby za 21 zeta/miesiąc :D :D :D

  • 1

    90. ~  2011-04-14 21:45:15  host: 31.41.144.41

    @89. To trochę zależy ile minut wydzwaniasz. Z tego co się orientuje to taniej niż 5gr/minuta nigdzie nie znajdziesz, w przypadku gdy dzwonisz ponad 100 minut w ciągu 30 dni. Tylko Play Fresh oferuje pakiety 100 minut do sieci i na stacjonarne za 5 złotych.

  • 1

    91. ~Ring  2011-05-04 14:41:20  host: 77-255-7-110.adsl.inetia.pl

    Promocja trwa od 1 marca do 30 czerwca 2011r. Na podstawie pkt. 21 Warunków Oferty Promocyjnej "1000 minut" z dniem 9 maja 2011 r. zostaje ona odwołana.

  • 0

    92. ~pawel  2011-05-12 11:14:50  host: dta194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadza się z dniem 9 maja ofertę odwołano oferta już jest niedostępna a szkoda bo była niezła jak dla mnie i mojej kobiety gdy gadamy po kilka godzin dziennie

Dodaj swoją opinię