Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1000 minut w Play na urodziny

1000 minut w Play na urodziny

WitekT 13 Marca 2008 11:28

0 0

Każdy, kto od 14. marca do 31. marca podpisze umowę na abonament w Play, otrzyma co miesiąc dodatkowo pakiet 1000 minut do wykorzystania w sieci.

Promocja dotyczy abonentów za 40, 50 oraz 70 zł. Z darmowego pakietu minut można również skorzystać przenosząc numer od innego operatora sieci komórkowej lub numer z oferty Play Na Kartę do jednej z ofert wymienionych powyżej.

Pakiet 1000 minut przyznawany jest na 9 pełnych okresów rozliczeniowych. W przypadku pierwszego, niepełnego okresu rozliczeniowego abonent otrzymuje liczbę minut proporcjonalną do liczby dni, które pozostały do końca danego okresu.




Minuty przysługujące w ramach pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed pakietem złotówek. Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc. Sprawdzenie bieżącego stanu minut można dokonać za pomocą kodu *103#.

Pakiet 1000 minut nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Zobacz: regulamin promocji 1000 minut.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 135
  • 0

    116. ~arti  2008-03-14 15:36:36  host: efq13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzięki jls - racja teraz wszystko jasne a do 115 moge powiedzieć tylko ,że fakt regulaminu nie czytałem (jakoś mi się nie chciało) a mylnie zasugerowałem się początkiem tego artykułu ,że "każdy kto do 31 marca podpisze umowe na abonament w play" ....w treści tego artykułu nie napisali tych jakże ważnych słów "okres zastrzeżony" i zapewne nie mozna np po okresie 9 miesięcy przenieść swojej umowy np na ojca który jest w mixie?

  • 0

    117. ~arti  2008-03-14 15:43:39  host: efq13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eh chyba za dużo kombinuje - to chyba efekt niewielkiej frustracji związanej z tym ,że tak naprawde dla użytkowników "play na karte" jakoś nie przewidziano urodzinowych promocji i troszeczke jestem zawiedziony

  • 0

    118.  2008-03-14 17:36:12

    szkoda tylko ze nic nie ma dla obecnych abonentow :/ ja podpisalem umowe 2 tygodnie temu i 1000 min/msc mi smignelo bokiem. Szkoda bo mogloby mi to zastapic "wybrany numer". Nie wiecie czy nie da sie jakos przeskoczyc tego, zebym ja tez mogl skorzystac z tej promocji(1000 min)?

  • 0

    119. ~arti  2008-03-14 18:11:11  host: efq13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wonski właśnie chyba sie nie da tego przeskoczyć dlatego niektórzy też tak jak ja próbują kombinować ,żeby dostac "coś" ale jednocześnie nie być uwiązanym "umową" bo co mi z tego ,że teraz przyzwyczaje sie do długiego gadania 1000 min/miech a po 9 miechach (tak właściwie to niewiele ponad 8 jesli skrupulatnie przeczyta się regulamin) i po upływie tych kilku miechów będę musiał płacić znowu 0,49 za minute ze wszystkimi również z play - a w międzyczasie może wyjść jeszcze mase innych promocji jak np darmowy numer z 1 osobą itp itd i mając zobowiązanie abo nie będzie można z tego skorzystać ...stąd nieważne jak atrakcyjna może sie w danej chwili wydawać oferta poszczególnych opów należy się mocno zastanowić czy związanie się długoterminowe oby na pewno jest dla nas korzystne

  • 0

    120.  2008-03-14 22:35:24

    Kolejne ułatwienie w PLAY: Każdy kto posiada już telefon w Play abo/mix/playfon, do wzięcia drugiego telefonu potrzebuje tylko dowodu osobistego :) Fajnie?

  • 0

    121.  2008-03-15 10:00:02

    Te 1000 minut to jest również na połączenia video czy tylko głosowe ?

  • 0

    122. ~greg  2008-03-15 13:42:20  host: chello083144077062.chello.pl

    do 120: tak jest wszedzie(orange plus i pewnie era) wiec to zadne ulatwienie :)

  • 0

    123. ~  2008-03-15 15:57:05  host: 80.51.91.252

    ale to się nadaje na news dnia!

  • 0

    124. ~eddy  2008-03-16 12:40:59  host: hcq201.internetdsl.tpnet.pl

    @121. wczoraj sprawdzałem. 1000 minut tylko na połączenia głosowe.

  • 0

    125. ~wer  2008-03-16 17:24:35  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    hmmmm...niby 1000 minut,ale niewymienialne na smsy, tylko we własnej sieci (w której jest bardzo mało osób,ja znam 1), nie przechodzą na następny miesiąc, no i tylko dla nowcyh klientów...głośno zapowiadane urodziny Playa bez rewelacji

  • 0

    126. ~rutker  2008-03-16 19:44:03  host: chello062179068219.chello.pl

    A dla mnie to super sprawa, bo połowa znajomych ma telefony w playu. I zaoszczędzę sporą sumkę :]

  • 0

    127. ~rafal1984  2008-03-16 20:51:18  host: apn-77-115-100-43.gprs.plus.pl

    Przeczytałem właśnie na blogplay.eu, że z promocji będą mogli skorzystac dotychczasowi abonenci, a cena za pakiet 1000 minut będzie wynosiła 10 zł i bedzie dostępna od piątku. Co wy na to??

  • 0

    128.  2008-03-16 21:52:29

    @127 no ciekawe info tylko czy sie potwierdzi, a gdzie dokladnie pisze o tym na blogu.eu?

  • 0

    129.  2008-03-19 10:14:04

    Wprawdzie jest to tylko do końca roku , a osób w Play jest jak na lekarstwo,uważam iż jest to dobra promocja,chociaz nie dla wszyscy w 100% wykorzystają jej wszystkie możliwości.Minuty do Play schodzą w pierwszej kolejności, co jest jednym z pierwszych UCZCIWYCH zagrań Play ;-)

  • 0

    130. ~ot co  2008-03-20 19:21:51  host: srv.anony-mous.info

    1000 minut w play? wiedza jakie dawac promocje - wiadomo ze nikt nie tego wykorzysta bo pały nikt prawie nie używa.

  • 0

    131. ~grupi  2008-03-20 21:07:15  host: chello062179068219.chello.pl

    jak nikt prawie, prosze cie, przeciez duzo osob ma playa. z nieba sobie tego miliona klientow nie wytrzasneli. ja tam sie ciesze, ze mam ten 1000 darmowych minut, bo przynajmniej sie ograniczac nie musze

  • 0

    132. ~k.a.p.s  2008-03-22 23:02:35  host: chello089079180100.chello.pl

    DARMOWE MINUTY? SZOKOWISKO! DZIEKUJE ZA WSPOLPRACE FIRMIE PLAY!!! Wlasnie skonczylem rozmowe z konsultantem PLAY - jeszcze nie za 1 zl :) I chyba zakoncze to na zawsze. Dlaczego? W Play Karta mialem aktywne konto w na rozmowy wychodzace do 30 marca 2008 r. Mialem rowniez aktywny darmowy pakiet 200 sms, ktorego otrzymywanie co miesiac jest zalezne od utrzymania aktywnych polaczen wychodzacych. Dzis (22.03.2008) otrzymalem sms z dnia 19.03.2008 (!) ze strace mozliwosc korzystania z ww. pakietu jesli do 19.03.2008 (!) nie uzupelnie konta. Zadzwonilem do BOK Play z zapytaniem dlaczego o 8 dni skrocili mi okres waznosci na wychodzace oraz czy w zwiazku z tym stracilem pakiet 200 sms. Pani potwierdzila moje przeczucia i stwierdzila ze nie mam juz pakietu sms i moje konto bylo wazne do 19.03.2008 (wczesniej bylo do 30.03.2008). Dodala, ze moze to byc blad systemu i jesli chce zlozyc reklamacje to musze udac sie z dowodem do punktu PLAY i zarejstrowac Karte. Inaczej nic nie moze zrobic w powyzszej sprawie. [Czy zeby sprawdzic blad w systemie i go naprawic potrzebne jest do tego moje nazwisko? To po co mi anonimowa karta? Gdybym tak chcial to wzial bym MIX'a lub abonament! Bez sensu...] A juz myslalem, ze pociesze sie nowym operatorem - jednak nie na długo... BOK Play, system oraz Regulamin Play Karta - dno!

  • 0

    133. ~dzidek  2008-03-23 08:08:33  host: ns2.sti.net.pl

    idz i wyplacz sie w kacie a nie pisz wszedzie jak to dostales starter za free i nie chciales go doladowac ino ssac ile wlezie. sio spamerze!

  • 0

    134. ~UWAGA!!!!!  2008-03-23 12:37:21  host: 77-253-146-179.adsl.inetia.pl

    UWAGA NA TEN URODZINOWY ABONAMENT ZA 40 ZŁ!! Wszystko fajnie i te minuty spoko :P tyle że: 1. MMSY NIE SĄ WLICZONE DO ABONAMENTU.. DOPŁACA SIĘ ZA JEDNEGO 20gr POZA ABONAMENTEM 2. TRANSFERY DANYCH RÓZNIEŻ NIE SA WLICZONE DO ABONAMENTU (wszystko jest napisane w Cenniku na stronie, którego trzeba się troszkę naszukać, w salonie Wam tego nie powiedzą, a i jeżeli chodzi o ceny bierzcie pod uwagę kolimnę B cennika ;) )

  • 0

    135. ~  2008-03-23 14:32:03  host: abhr120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @125 próbowałeś kiedyś wygadać 1000 min? ja tak i bardzo trudno to zrobić nawet jak masz sporo znajomych w sieci. jeszcze nigdy (a mam playa od początku) nie zapłaciłam więcej niż 57 zł (abo. 50)

Dodaj swoją opinię