Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 zł zwrotu za zakup Nokii X

100 zł zwrotu za zakup Nokii X

LuiN 4 Czerwca 2014 13:46

10 5
nokia x Do 7. lipca klienci, którzy zakupią Nokię X i wypełnią specjalny formularz otrzymać premię pieniężną w wysokości 100 zł na rachunek bankowy.



Wystarczy wypełnić formularz i wraz z dowodem zakupu smartfonu oraz kopią pierwszej strony karty gwarancyjnej produktu przesłać go na adres organizatora akcji. Na użytkowników modelu czekają przelewy w wysokości 100 zł. Organizator przewidział 6000 takich premii.

Zobacz: regulamin promocji

Przy okazji tego komunikatu Microsoft Mobile Devices pochwalił się też, że dla użytkowników Nokii X dostępna jest już oficjalna wersja aplikacji Instagram. Na świecie z serwisu korzysta już ponad 150 milionów osób.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia X w katalogu.

Źródło tekstu: Microsoft Mobile Devices, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia x

w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    6.  2014-06-04 14:11:00

    Wystaczy kupić Nokie X na allegro od nieswiadomego sprzedawcy odebrać 100zl a potem zrobic reklamacje(do 10 dni kazdy ma prawo) dzieki temu zyskamy 100zl :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    7. ~pabloki  2014-06-04 14:13:47  host: 46.205.115.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    hehe za wysoką cenę dali czy wiedzą już że po pewnym czasie zajdzie konieczność naprawy i daja 100 zł by zminimalizowac koszty użytkownikowi? zresztą dzięki temu pozyskają cenne dane osobowe , nr r-ku( wielu jednak nie zmieni banku )bankowego, no i ma ona szpiegowego androida. dzięki temu będą mieli kompletne dane o użytkownikach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~  2014-06-04 14:20:12  host: adec114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6, jaką znowu reklamację?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    11. ~  2014-06-04 14:23:27  host: adec114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9, i to jest według ciebie reklamacja? Rozumiesz, czy nadal kiepsko? Na marginesie, nie można zrezygnować ze _wszystkiego_ i nie _każdy_ może. Wróć, gdy się dokształcisz, bo szkoda na ciebie czasu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2014-06-04 14:26:03  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    *9 chyba u ciebie kiepsko wiesz co to jest reklamacja?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~pabloki  2014-06-04 14:26:26  host: 46.205.115.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @Mila89 nie załapiesz sie w ten sposób do promocji , patrz pkt 5. reg.prom. a dodatkowo w przypadku zwrotu musisz odesłać oryginalny dowód zakupu więc nie spełnisz kolejnego warunku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~pabloki  2014-06-04 14:30:51  host: 46.205.115.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    o o o o administratorem danych osobowych jest agencja reklamowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    21.  2014-06-04 15:00:08

    @19Dokładnie tak! podpisuje sie pod wszystkim + dla ciebie :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~itok  2014-06-04 15:18:19  host: ip-84-39-166-101.free.aero2.net.pl

    Reklamacja to niezgodnosc towaru z umowa.Podlega naprawie bo sprzet jest juz uzywany i nosi slady uzytkowania.Zazwyczaj takie sprawy sa rozwiazywane na korzysc firm.Odstapienie i zwrot tak ale wszystko jest zalezne od firm.W mojej firmie sciagnieta folia czy jakie kolwiek rysy,bateria,rozpakowane akcesoria,brak kompletnych elementow kwalfikuje sie jako reklamacja czas 21dni.Czas na zwrot u mnie to 30dni warunek orginalnie zapakowane bez sladow uzytkowania.Nikomu nie bronie przetestowac.Ale po 10latach pracy wiem co polacy wyprawiaja.Przyklad Pan przed koncem miesiaca przynosi tablet i chce zrobic zwrot.Folia zerwana,rysy na obudowie i ekranie widac znaczne uzytkowanie...Niestety reklamacja i oczywiscie odmowna bo to decyzja producenta.Urzadzenie uzytkowane i celowe uszkodzenie ekranu.Zdjecie zrobione przez serwisantaw obecnosci klienta

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    30. ~NoK  2014-06-04 16:47:37  host: acxp55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taki kiepski sprzęt, że jeszcze dopłacą byle to ktoś kupił.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~  2014-06-04 20:35:43  host: public-gprs232725.centertel.pl

    A dlaczego po prostu nie obniżą na miesiąc czy dwa jej ceny o te 100 zł? Zbierają numery kont bankowych, czy co? Tylko po co im to, wydawać kilkaset zł na takiego 4-calowego gniota od M$... to trzeba być masochistą, albo lubieć robić drogie zabawki dla dzieci...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2014-06-04 20:59:09

    Nokia z Andkiem miała sens parę lat temu, ale tylko gdyby wpuścili modele konkurencyjne dla S2, S3, HTC, LG itd. A gdyby dorzucili swoje dobre aparaty i mapy to pewnie spokojnie przeskoczyliby większość firm, ale akcjonariusze chcieli sprzedać firmę co zajęło im 4 lata...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    35.  2014-06-04 21:56:39

    Ta Nokia X działa tak tragicznie, że jest tylko reklamą jaki to android zł a Nokia lumia 520 za 250zł wspaniała. Ma zachęcić do zakupu WP :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    36. ~aaa  2014-06-05 07:49:31  host: 5.174.26.87

    A ja dostałem zwrot z promocji Philips (maszynka do golenia)!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    43.  2014-06-05 10:45:19

    @42 powinienes sie leczyc bo masz obsesje nt goscia z neta ktorego nie znasz tj "zoltego" Maniiiek'a

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    50. ~...  2014-06-05 12:12:09  host: n13-07-04.opera-mini.net

    49- jeśli sam piszesz posty udając trzy osoby, to zgadnij, kto powinien się leczyć? Czy to zbyt trudna zagadka dla takiego inteligenta internetowego??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~igor  2014-06-05 17:38:46  host: 79.141.164.13

    ~50. ty nie musisz nic udawac. bo nawet udawanie madrego też tobie nie wychodzi ćwiercinteligencie internetowy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~...  2014-06-05 17:42:09  host: n13-07-04.opera-mini.net

    51 - dalej nie ma odpowiedzi, jedynie opis twojej osoby :-D już nie czekam na odpowiedz, bo wszystko jest jasne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~Philip  2014-06-07 10:00:54  host: n13-05-05.opera-mini.net

    @30. Nie dawno Orange dopłacał od 100 do 300 zł za zakup smartfonów Samsunga... Czyli według twojej teorii Galaxy Core jest kiepski (dopłacali do niego 100 zł), zaś Galaxy S4 to beznadziejny smartfon (dopłacali do niego 300 zł).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~joleczka  2014-06-10 19:14:31  host: host-92-18-32-42.as13285.net

    kupia, a nie zakupia :(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-54-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~played | 2016-10-01 19:11:23

odchodzi przez zęby. nie pasowal do foto


~Oranżadka | 2016-10-01 19:07:59

25 - moze powiedz wszystkim ze sprzatasz u mnie ogród


~Calm7 | 2016-10-01 19:01:05

25). mówiłem, nie dawać mu bimbru..


wlo | 2016-10-01 18:57:01

19 - Polakiem jesteś? Chyba gorszego sortu, skoro nie znasz tak prostego przepisu?


~Oranżadka | 2016-10-01 18:55:03

Postawił chałupe i uciekl