Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "100% więcej" w Twoim Planie

"100% więcej" w Twoim Planie

WitekT 5 Lutego 2006 17:23

0 0

Prawdopodobnie 6. lutego 2006 r. Orange wprowadzi promocję 100% więcej w Twoim Planie.






Warunki oferty mają być bardzo podobne do tych, które obowiązywały w Twoim Mixie:
oferta dostępna dla nowych aktywacji w Twoim Planie z kwotą zobowiązania minimum 25 zł,
dodatkowy pakiet przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych,
wysokość pakietu równa sumie opłat za usługi Wszyscy i na Wszystko oraz Orange i Stacjonarne,
jednostki z pakietu można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na połączenia do sieci stacjonarnych,
dodatkowy pakiet jest włączany i wyłączany automatycznie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2006-02-05 20:10:17

    pajorro: myślę, że jeszcze w lutym. Chociaż z TP to różnie bywa... :)

  • 0

    15. ~  2006-02-05 20:10:52  host: chello084010042155.chello.pl

    Gorszej promocji nie widziałem, Olimpijskie Zestawy w Erze bezkonkurencyjne

  • 0

    16. ~ktos  2006-02-05 20:11:23  host: evd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WITEK czy wiadomo ci cos na temat ofert z okazji walentynek np w erze lub co bedzie w plusie po 15 bo maja teraz do pietnastego aktualna promocje

  • 0

    17.  2006-02-05 20:13:14

    ktos: na razie nie mam żadnych informacji. Jak coś zdobędę, to z pewnością sklecę z tego newsa. :)

  • 0

    18. ~ktos  2006-02-05 20:28:13  host: evd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzieki za odpowiedz bo włąsnie sie zastanawiam na zakupem Se k750i i nie wiem czy poczekac na cos ciekawszego czy brac w plusie albo orange bo jak czekałem na ere to sie doczekałem ze go wycofali z indywidualnej oferty:(

  • 0

    19.  2006-02-05 21:09:02

    przez pozostale 1,5 roku tez nie jest zle :) a w ogulnym rozrachunku lepiej niz w erze tam --> 40 min do wszystkich + 100 min do ery + darmowy numer czyli podobnie jak orange tylko ze cena za cos takiego 70 zeta na miecha :| i to tylko oferta swiateczna, a w orange za to samo pol roku 35 zeta reszta tylko 50

  • 0

    20.  2006-02-05 21:51:41

    Witek: dzieki, ktos mi zdeaktywowal konto :> hehe, kurde, fajnie jakby wprowadzili pakiety smsow w TP (yourplan) albo obnizyli stawki za smsy do wszystkich

  • 0

    21. ~  2006-02-05 22:15:21  host: dhcp-212-122-209-108.iweb.pl

    Do urzytkownikow PLUS GSM w zwiazku z zaistniałą sytuacja i bezradnościa operatora, nie możnoscia poradzenia sobie z awaria techniczna ktora nararza nas na straty finansowe: Moze zrobimy jakas akcje nie dzwonienia i wogole nie urzywania telefonu (choc nie wiem jak to dzisiaj mozliwe) to moze w koncu ktos zauwazy ze to jest problem-proponuje najblizszy czwartek 9 lutego-co wy na to-media by trzeba powiadomic i rozeslac wiadomosc o akcji do wszystkich znajomych w feralnej sieci-a moze telepolis by obją patronat nad cala akcja??Troche rozgłosu nie zaszkodzi-co Pan na to Panie Witku??Ja protestuje-kto sie przylaczy??

  • 0

    22. ~jacus  2006-02-06 04:08:39  host: svroma10.it-net.pl

    Panie Witku, proszę o zwrócenie uwagi na pisownię. Nie pisze się "jakiś" tylko "jakichś" (Musiałeś dokonać jakiś zmian (...)). Dziękuję.

  • 0

    23. ~man  2006-02-06 07:49:34  host: 80.51.237.169

    tomiboss jak wyliczyles te 50 zl w orange za 1 numer darmowy+40 minut do wszystkich+100 minut na stacjonarne.jasniej jak za to wyszło ci 50 zł

  • 0

    24.  2006-02-06 08:12:52

    25 WiW + 10 OiS + 15 za darmowy numer, kwota zobowiazania wyszla 50 zeta wiec orange daje bonusy w postaci 15 zlotych na OiS co miecha przez rok + 10 zeta na neta, do tego 100% wiecej (oferta weszla dzisjaj) i jest :D

  • 0

    25. ~  2006-02-06 08:56:18  host: bix65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie jest najgorzej. Może coś jeszcze z tej sieci będzie :D

  • 0

    26. ~rcicho  2006-02-06 09:10:04  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    jacus - pisze sie jakiś a nie jakichś.

  • 0

    27. ~mar  2006-02-06 09:49:05  host: w3cache.tpnet.pl

    rcicho: "jakiś" a "jakichś" to dwa różne słowa :-)

  • 0

    28. ~EMSI  2006-02-06 13:36:55  host: byt130.internetdsl.tpnet.pl

    czy możliwe jest przęjęcie zobowiązań wynikających z umowy w ERZE przez inna osobe ?? Korzystam z telefonu na który umowe podpisal ktoś inny i wlasnie konczy sie ta umowa a mi zalezy na zatrzymaniu numeru ale ten ktos nie moze juz podpisac jej czy mogę to zrobić ja ?? dzki za odpowiedzi !!!

  • 0

    29. ~Adam  2006-02-06 15:20:19  host: 82.160.20.5

    Pewnie. To jest cesja !

  • 0

    30. ~kumbajn  2006-02-06 16:18:20  host: dql246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak widzę umowy, które są podpisane na 24 miechy a promo jest na 6 to sie jeże na sam widok. tak sie nie powinno robić

  • 0

    31. ~adalis  2006-02-06 19:25:11  host: bzd10.internetdsl.tpnet.pl

    promocja jak dla mnie biorąc na 12 miesięcy bez telefonu jest bardzo atrakcyjna :)))

  • 0

    32.  2006-02-07 10:21:10

    ...szkoda, że tylko przez pół roku, ale jest OK - gdyby jeszcze ceny telefonów spadły chociaż o 10-15 %...

  • 0