Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100% więcej w Plusie na kartę

100% więcej w Plusie na kartę

LuiN 22 Marca 2016 19:17

11 6

23 marca użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać 100% więcej wartości zasilenia. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.



Promocja trwa tylko jeden dzień i aby z niej skorzystać należy za pośrednictwem kanału internetowego zasilić swoje konto kwotą w wysokości 50-99 zł. Promocja dotyczy klientów wszystkich usług na kartę w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.




Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor, aplikacji mobilnej mPay możliwej do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store oraz aplikacji doładowania.pl

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus na kartę | doładowania

w sumie: 89
  • 0

    76. ~haja  2016-03-23 18:20:43  host: user-94-254-129-8.play-internet.pl

    @74 zasilenie za 50 zł daje 100 zł ale na 90 dni.

  • 0

    77. ~@74  2016-03-23 18:21:44  host: ip-5-172-247-240.free.aero2.net.pl

    Czytać nie umiesz?! Znajdź napis "regulamin promocji" i kliknij go. Tam jest wszystko napisane! Jak masz nadal problem, to podpowiem: punkt 4. Teraz przeczytaj kilka razy to jedno zdanie, ale za każdym razem przemyśl to, co przeczytałeś i wyciągnij wnioski (to się nazywa "czytanie ze zrozumieniem" - kiedyś tego uczyli od ok. 2 klasy podstawówki; jak jest teraz, to nie wiem)

  • 0

    78. ~ja  2016-03-23 18:26:38  host: user-94-254-129-8.play-internet.pl

    Chyba że masz taryfę z rokiem konta na wychodzące to można łączyć.

  • 0

    79. ~ja  2016-03-23 18:31:25  host: user-94-254-129-8.play-internet.pl

    @ 74. To jaką masz taryfę *147#.

  • 0

    80. ~Tom  2016-03-23 18:43:59  host: 91-145-187-24.internetia.net.pl

    Może źle to napisałem, chodzi mi o to że doładuje za 50 dostane 50 bonusu i konto przedłużę o 90 dni i chcę jeszcze raz ponownie doładować za 50 i dostać kolejne 50 bonusu bo chyba tak można i czy ważność konta będzie na 90 czy 180 dni. Regulamin czytałem ale nie miałem styczności z siecią plus to się pytam.

  • 1

    81. ~  2016-03-23 18:54:58  host: ip-5-172-247-207.free.aero2.net.pl

    W Plusie ważności konta nie sumują się :-( za 50PLN wydłuży Ci o 90dni. Kolejne doładowanie 50 tego samego dnia nic już nie przedłuży!

  • 0

    82. ~Tom  2016-03-23 18:58:37  host: 91-145-187-24.internetia.net.pl

    Dziękuje bardzo za odpowiedź.

  • 0

    83.  2016-03-23 19:54:37

    Tom, możesz przedłużyć:D Włącz RWK za 10zł i dopiero wtedy doładuj. Będziesz miał konto ważne rok:)

  • 0

    84.  2016-03-23 20:55:22

    biala1991 podałem link do forum gdzie ktoś opisał że dostał. Ja sam nie mam Plusa i nie ładowałem. Właśnie po dwóch doładowaniach powinni dać 5 ;) Mimo wszystko 450 zł za 200 zł. to nie jest źle.

  • 0

    85. ~Mysza  2016-03-23 21:09:34  host: 078088028151.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Elegancki pomysł, za to właśnie cenię sobie Plusa. Dość rzadko dają aż tak dużego bonusa na doładowanie, ale na przestrzeni ostatniego miesiąca to już drugi raz.

  • 0

    86.  2016-03-23 22:10:26

    Zasiliłem trzy numery z włączoną RWK kwotą po 55 zł na każdy numer. Stan konta 110 zł ważne do 23.03.2017r., na każdym numerze. ;-)

  • 0

    87.  2016-03-23 22:47:47

    toms - znaczy regulaminowo?

  • 0

    88. ~ja  2016-03-23 23:17:00  host: user-109-243-44-34.play-internet.pl

    plus zablokował swoją stronę..... jaka żenua!

  • 0

    90.  2016-03-24 01:01:06

    Też doładowałem. Będę miał na chomika, bo do czego innego to się plus nie nadaje. :)

  • 0

    91.  2016-03-24 05:51:32

    TomekO, nie ma opcji żeby Plus od przyznanych bonusów naliczał kolejne bonusy, bo promocja by nie miała końca:D Ja jestem usatysfakcjonowana:D W porównaniu do innych sieci gdzie bonusy idą na konto promocyjne ważne aż 14 dni i można je wykorzystać dopiero po wyczyszczeniu konta głównego Plus daje rade:D

  • 0

    92.  2016-03-24 09:21:07

    biala1991 gdyby każde doładowanie było bonusowe to by przyznawało w nieskończoność. Często do doładowania dają kilka bonusów. Może nie koniecznie w Plusie. Pewnie +100% do 99 zł. bo od 100 zł dają jakieś dodatkowe bonusy ?

  • 0

    93.  2016-03-25 05:52:18

    TomekO można dostać kilka bonusów za jedno doładowanie, bo promocje się połączyły ale to nie znaczy, że za bonus z jednej promocji operator podaruje kolejny bonus ze swojej innej promocji:D czyli wariant- bonus w promocji Piąte doładowanie gratis dał komuś dodatkowo 100% nie ma racji bytu:D
    Promocja, którą wcześniej linkowałeś nie była organizowana przez Plusa więc tam sytuacja wyglądała inaczej:D
    Co do bonusów za doładowania 100zł to chyba dokładają 10%, nie interesowałam się specjalnie tym tematem:)

  • 0

    94. ~bob  2016-03-26 11:19:14  host: eed235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sms-a z info o promocji otrzymałem na drugi dzień po promocji! Żenada!
    Zrobili promocję w środku tygodnia, aby jak najmniej osób skorzystało, a medialnie wielkie halo!
    Plus cwaniakuje, trzeba szukac innych operatorow, bardziej transparentnych. Ale co sie dziwic, niedanow podali ze Solorz ma problemy finansowe, wiec musi strzyc owce.

  • 0

    95. ~Częstobor  2016-03-30 11:54:05  host: d87-140.icpnet.pl

    Jak się jest gapą, to się nie zyskuje :( ale Plus słynie z tego, że często robi różne promocje na doładowania, więc następnym razem się powinno udać.

  • 0

    96. ~Lydas  2016-03-31 21:23:03  host: arp187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem na co wydam teraz taką kasę :D prawie 2 stówki na koncie :D Super są te promocje w Plusie :P

Dodaj swoją opinię