Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 tys. użytkowników NaviExperta podczas "długiego weekendu"

100 tys. użytkowników NaviExperta podczas "długiego weekendu"

WitekT 7 Czerwca 2010 15:07

0 0
Od czwartku 3. czerwca do niedzieli 6. czerwca, z nawigacji NaviExpert skorzystało ponad 100 tys. użytkowników, którzy wytyczyli ponad 200 tys. tras o łącznej długości prawie 7,5 mln km.

Najnowsze statystyki (...) pokazują, że najchętniej podczas długiego, czerwcowego weekendu użytkownicy wybierali się głównie na krótkie wypady poza miasto. Podczas długiego weekendu zanotowaliśmy również duży wzrost liczby pobrań aplikacji, co oznacza ożywienie przed sezonem urlopowym - powiedział Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExperta.


Źródło tekstu: NaviExpert     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2010-06-07 15:14:56  host: p09-02.opera-mini.net

    Krótkie wypady poza miasto z nawigacją,lol,śmieszne.

  • 1

    2. ~marcin  2010-06-07 15:22:11  host: 77-254-12-50.adsl.inetia.pl

    no, coraz częściej w telefonach u operatorów jest usługą dodaną NAVIEXPERT. osobiście nie mam jeszcze telefonu z GPS ale to całkiem dobre rozwiązanie jeżeli potrzebujesz GPS-a raz na 2-3 miesiące za około 3 zł lub 5 zł. dawno temu miałem wgrany program na nokia E51 i jest całkiem całkiem jak za takią cenę.

  • 0

    3. ~  2010-06-07 15:33:46  host: t22-07.opera-mini.net

    @1 to po to, żeby ominąć korki. Myślenie nie boli. /roedrev

  • 0

    4.  2010-06-07 16:24:40

    @1 korki, ew. nieznana miejscowosc, ktora chcialoby sie odwiedzic. ja niedawno z ovi mapy sobie bez problemu przejechalem przygraniczne tereny Niemiec w poszukiwaniu jakiegos fajniejszego miejsca na wypoczynek, bo po polskiej stronie wszystko oklepane. cytujac klasyka "co dla ciebie jest sufitem dla mnie jest podloga".

  • 0

    5.  2010-06-07 16:38:17

    ja używam nawigacji przede wszystkim po to żeby oszacować czas dotarcia na miejsce. Czasem zdarzy się że program podpowie jakiś fajny skrót. Poza tym ja akurat korzystam z Automapy, która ma kosmiczną ilość POI dla Polski. Mam włączone zawsze wyświetlanie ciekawych miejsc, punktów widokowych itp. Jadąc, nie zawsze mogę się rozglądać, a tak informacja o danym POI pozwala mi nie przeczyć, zatrzymać się i zobaczyć coś ciekawego.

  • 0

    6. ~ala  2010-06-07 17:19:54  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    a później się ludzie dziwią że o nich tyle wiadomo.

  • 0

    7. ~observer  2010-06-07 18:08:59  host: 77-253-76-223.adsl.inetia.pl

    To zaszalały te biedaki co dały się nabrać na badziew zwany Avila z GPS-em ... He, he .. Tajna zmowa producentów utykających do telefonów GPS w javie, operatorów (transfer danych) i cwaniaczków typu naviexpert. A normalny odbiornik GPS kosztuje tyle co cztery duże pizze...

  • 0

    8. ~  2010-06-07 18:36:55  host: t04-12.opera-mini.net

    a mapa kosztuje tyle,co jedna pizza;P

  • 0

    9. ~albercik  2010-06-07 18:50:45  host: public-gprs4789.centertel.pl

    Albo nic nie kosztuje, jak jest crackowana (kradziona). Ja mam i Automapę i NaviExperta. Przyznam, że z AM byłem bardzo zadowlony, do momentu, użycia NE. Teraz preferuję NE. A co do biedaków na Avili. Ja mam NaviExperta na Androidzie na HTC Bravo. To jest produkt tani i dobry (naviexpert) a telefon drogi i też dobry-lepszy od twojej zbadziewiałej Nokii. Automapa zresztą też nie jest zła.

  • 0

    10. ~  2010-06-07 19:33:37  host: t07-13.opera-mini.net

    @7 navi expert cwaniaczek? To ty jestes kretynek..

  • 0

    11. ~xyz  2010-06-07 19:50:51  host: 213-238-72-93.adsl.inetia.pl

    Dobrze że w TV nie można dodawać komentarzy do reklam, chociaż tam nie ma idiotycznych tekstów. Ale do rzeczy:> Po pierwsze kogo obchodzi to ile osób skorzystał z NE. Po drugie, taki news powinien oznaczony być jako reklama.

  • 0

    12. ~ciekawy  2010-06-07 20:20:50  host: chello089073106090.chello.pl

    Zastanawia mnie czy te 100 tyś. to byli ci, którzy skorzystali, czy ci, którzy próbowali i się zniechęcili ;). Sam ostatnio 3x próbowałem skorzystać z NE - po każdorazowym oczekiwaniu po 3-5 nim na albo połączenie z serwerem (które i tak się nie udawało w centrum Krakowa) albo na wyznaczenie trasy, zrezygnowałem z tego programu. Jak poprawią działanie, to może .....

  • 0

    13.  2010-06-07 21:52:41

    Korzystałem 22-26.05.Toruń-Krynica-Zdrój-Piwniczna-Krynica-Zdrój-Toruń Około 1300 km. Oceniam b.dobrze z małym minusem. 22.05 na Targeo były już zaznaczone zalane drogi a Naviexpert jeszcze tego nie uwzględniał. "jestem w Play":)Nie zauważyłem problemów z dostępem do sieci czy serwerów Naviexperta. Jedynie w Piwnicznej trzeba było uważać żeby nie połączyć się prze Słowaków

  • 0

    14.  2010-06-08 09:40:44

    @xyz: jakbyś spojrzał na stopkę telepolis.pl to zauważyłbyś że NE jest to albo serwisem partnerskim a może i nawet jedną grupą kapitałową. Czyli to nie reklama, tylko zwykły PR.

  • 0

    15.  2010-06-08 10:03:59

    KuFeL: oczywiście, a naszą rolą jest mieszanie ludzim w głowach... No daj spokój, proszę. Jeżeli chodzi o NE jako partnera, to dostarczamy im dane do katalogu telefonów. O wszystkich nawigacjach piszemy - i o Nokia Maps, i o Navigionie, i o AutoMapie. Tyle samo i tak samo. Nowe funkcje, ciekawe statystyki. Jak nie chcesz, to nie czytaj - nikt nie zmusza (tak samo jak nikt nie zmusza xyz). NIGDY żadnej reklamy w newsach nie damy, od tego są JASNO OZNAKOWANE artykuły sponsorowane.

  • 0

    16.  2010-06-08 12:28:55

    Od trzech lat korzystam z Automapy, ale nie zawsze jest pod ręką, a telefon zawsze. Tyle, że w takich sytuacjach Naviexpert najczęściej mnie zawodzi. Pokrycie ulic w małych miejscowościach gorsze od Automapy (używam leciwej już wersji 5.5.3). Tu i ówdzie dochodzą problemy z połączeniem (zasięg iPlus, BC, o P4 nie ma co wspominać. Gdyby NE spełniał te standardy, którymi się chwali byłoby OK, ale to wszystko tylko marketing. Wypady za miasto z NE, he he. Być może NE spisuje się w dużych aglomeracjach, nie próbowałem, na trasach skrzętnie je omijam, a mieszkam na wsi. Znajomy mieszka na nowym osiedlu w Olsztynie od kilku lat, kilkadzisiąt budynków, sieć dróg a w NE biała plama.

  • 0

    17. ~atomfx  2010-06-08 12:44:04  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    toczek daj przykład tych ulic w Olsztynie. Bicie piany+blef to wszystko na co Cię stać. Wioski sprawdź na Podlasiu. Sprawdź POI i nie gadaj głupot w każdej navi można znaleźć błędy. Znajdź np w AM WSAP w Białymstoku na ul św. Eliasza nie ma nr budynków a w NE sa NE jest dla kogoś kto jeździ z telefonem a nawigacja potrzebna nie w celach zawodowych (jednak wielkość ekranu w tel jest mniejsza, choć to nie główny argument.) Jak ktoś wcześniej stwierdził telefon noszę przy sobie i prawie zawsze jest pod ręką.

  • 0

    18.  2010-06-08 13:19:33

    Niestety niedawno się zorientowałem, że nie mogę skorzystać z naviexperta w moim siemensie c72, a jakiś czas temu bez problemu mogłem wyznaczać trasy przemierzać je w trybie demo. Obecnie nie wiem czy zakup telefonu z GPS jest bardziej opłacalny niż zwykłej nawigacji GPS.

Dodaj swoją opinię