Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 tys. użytkowników "blueconnect" do końca roku

100 tys. użytkowników "blueconnect" do końca roku

WitekT 17 Listopada 2006 12:29

0 0
PTC planuje mieć 100 tys. klientów blueconnect na koniec tego roku, a na koniec 2007 roku dwa razy więcej.

Liczba klientów blue connect wyniesie ponad 100 tys. osób do końca roku. Ta usługa szybko się rozwija i w przyszłym roku powinniśmy podwoić liczbę klientów. Te liczy nie obejmują korzystających z dostępu do Internetu w innych technologiach i usługach - powiedział Mariusz Malec, dyrektor zarządzający PTC ds. rynku biznesowego.


Źródło tekstu: ISB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2006-11-17 13:17:37

    jak polepszają, dają hsdpa to trudno, żeby i chętnych na BC nie było.

  • 0

    2. ~szalony  2006-11-17 13:30:24  host: inet20909-1.eranet.pl

    I wygląda na to że w nowym roku będą mieli 1 użytkownika więcej :) bo Plus już do szału mnie z tylko gprs w okolicach aleksandrowa i lodzi doprowadza :(

  • 0

    3. ~On  2006-11-17 13:40:10  host: 212.160.172.70

    nic nie mam do Ery ale te ceny to jeszcze nie są odpowiednie, iPlus kosztuje 60 zł/m-c natomiast w erze trzeba zapłacić grubo ponad 100 zł... i gdyby nie to, że jest ukryta opłata abonamentowa za numer(jak za komórkę) to chetnie bym z tego korzystał...;) pozdr.

  • 0

    4.  2006-11-17 13:58:32

    warto wziąć Blue Connecta teraz, bo jest naprawde niezły.Na całym zasięgu UMTS, i wprowadzają teraz hsdpa.Net podobno śmiga zawrotnie.

  • 0

    5. ~okraglaczek  2006-11-17 14:10:05  host: pc73.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

    Zgadza sie jest ukryta opłata abonametowa ale wynosi tylko 1.22zl Wiec nie przesadzaj

  • 0

    6. ~tom  2006-11-17 14:48:01  host: 116.156.rev.vline.pl

    ano sprzedaje sie sprzedaje:)jak ktos jest z Łodzi i chce kupic Blueconnecta na firme to zapraszam dam do przetestowania.

  • 0

    7. ~  2006-11-17 14:59:15  host: p09-03.opera-mini.net

    Niech udostepnia jeszcze blue connect w prepaidzie to dopiero sprzedaz wzrosnie

  • 0

    8.  2006-11-17 15:04:47

    Podobno na obrzeżach miast gdzie tp nie szuka klientów też świetnie działa.

  • 0

    9. ~Hneryk  2006-11-17 16:19:14  host: host-217-172-246-38.lodz.mm.pl

    do szalny@ człowieku wiesz jaki Ty jesteś dziwny? raz piszesz, ze era ma zasieg wolający o pomste do nieba i najeżdzasz jak Ci źle w tym Twoim Aleksandrowie-teraz piszesz, ze w nowym roku weźmiesz BC....ja piernicze ale Ty jestes falszywy! zdecyduj się w końcu o co Ci chodzi

  • 0

    10. ~szalony  2006-11-17 16:27:04  host: inet20909-1.eranet.pl

    Hneryk- pomyśl zanim coś napiszesz :-) jedno nie wyklucza drugiego. Narzekam u siebie na zasięg Ery bo faktycznie w budynkach ma go słaby co nie znaczy że z blueconnect nie mogę korzystać. Na drugi raz zanim w stosunku do mnie coś napiszesz zastanów się czy masz rację i argumenty.

  • 0

    11. ~jarekt  2006-11-17 16:32:27  host: ecs111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony nawet jesli bedziesz mial Edge to przy slabym zasiegu i tak nie wycisniesz wiecej niz z GPRSu. Tak to dziala we wszystkich tych technologiach ze maksymalny mozliwy transfer osiaga sie tylko przy samym BTSie a wraz ze wzrostem odleglosci osiagi spadaja. Jesli nie planujesz siedzenia z laptopem na laweczce przed domem zostan z powolnym ale stabilnym GPRSem z plusa niz teoretycznym Edgem w erze.

  • 0

    12. ~~szalony  2006-11-17 16:33:32  host: inet20909-1.eranet.pl

    I powtórzę to by było jaśniej :) wolę już mieć gorszy zasięg i edge/umts w Erze niz dobry zasięg Plusa i tylko gprs. Robiłem testy i nawet w słabym zasięgu jednak prędkości edge 8-15kB/S są lepsze niż Plusa 3-4kB/ co nie zmienia faktu że Era musi popracować z zasięgiem w moich okolicach a Plus z zasięgem edge i tak koło się zamyka bo 3 opcji Orange nie biorę pod uwagę choćby z tego powodu że w łodzi nie ma umts (nie liczę salonu orange na piłsudskiego).

  • 0

    13. ~pat80  2006-11-17 16:44:55  host: dwp226.internetdsl.tpnet.pl

    Jaka stówa ludzie?? Chyba was pogięło jak plastusia-ja mam blueconnect za niecałe 49 PLN BRUTTO!!!Owszem transfer do 0,5 Giga (potem transfer wolniejszy), ale do poczty i surfowania mi całkowicie starcza:)

  • 0

    14. ~szalony  2006-11-17 17:00:25  host: inet20909-1.eranet.pl

    Jarekt- masz rację ale wezmę ten blue wolny bym mógł w każdej chwili zrezygnować jakby Plus w końcu na 2 lokalizacjach dał edge . Nie jestem taki szalony by z Era na 2 lata się wiązać tym bardziej że ma braki w zasięgu.

  • 0

    15. ~Robo  2006-11-17 22:47:51  host: acgi18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taka wiara we wlasny sukces nie wrozy nic dobrego. Po pierwsze sa mniejsze szanse na ewentualne obnizki cen - bo po co, jesli usluga sprzedaje sie tak dobrze. Po drugie przy braku inwestycji w zwiekszanie przepustowosci/pojemnosci sieci i szybkim wzroscie liczby uzytkownikow "data" szybkosc transmisji moze sie znacznie zmniejszyc. I tak juz w najwiekszych polskich aglomeracjach zdarzaja sie (na szczescie jeszcze sporadycznie) problemy z dostepem do netu. Zawsze pierwszenstwo maja polaczenia typu "voice". Te zasady maja zastosowanie do wszystkich polskich opow. Tak wiec jesli znajdziemy sie w sektorze, w ktorym BTS(-y) "szczytuja" obciazone polaczeniami glosowymi to o dobrej transmisji danych mozna pomarzyc zarowno w EDGE jak i UTMS-ie.

  • 0

    16. ~Plusowiec  2006-11-18 07:00:44  host: po-out-f136.google.com

    Szalony zapomni o edge plusa w Aleksandrowie i tym Romanowie,nigdy go tam nie bedzie - moze za rok bedzie tam umts,choc to nie jest pewne,wiec przestan ciagle o tym samym pisac i zmien operatora jak gprs obecnie Ci tam nie pasuje. To moja dobra cicha rada...niestety tak jak pisza oszczednosci i hsdpa sa priorytetowe teraz a edge zchodzi na daleki tyl planow .

  • 0

    17. ~Dziobak99  2008-01-22 20:41:09  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    Mam blueconnecta o odradzam to badziewie, miało być 384kbs, a net chodzi z prędkościa może 40kbs!!!! Strasznie zamula.

  • 0

    18. ~Jolka  2008-04-07 09:01:25  host: gw2.krus.gov.pl

    Mam również blueconnect. To tragedia korzystać z takiego "szybkiego" internetu. Jestem zawiedziona tą usługą Ery.

Dodaj swoją opinię