Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 mln użytkowników mobilnej Opery

100 mln użytkowników mobilnej Opery

WitekT 10 Lutego 2011 08:50

0 0
Ponad 100 mln osób miesięcznie używa przeglądarki Opery na telefonie komórkowym. Na to składa się 90,4 mln użytkowników Opery Mini i 15 mln Opery Mobile - podała firma w komunikacie.

Na Mobile World Congress, który odbędzie się w Barcelonie za kilka dni, Opera przedstawi nową wersję przeglądarki Mini na Androidy, Javę, iPhone’a, BlackBerry, Symbiana i iPada. Wersja Mobile doczeka się nowej wersji na Androida i Symbiana.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2011-02-10 11:53:27

    Zgadzam się z opiniami powyżej. Opera Mini również dla mnie to genialna rzecz i najważniejsza aplikacja w telefonie.

  • 0

    18. ~K  2011-02-10 12:16:30  host: z07-12.opera-mini.net

    Też korzystam z opcji turbo i telefonu laptop, ale da się grać w kurniku. Przez jave. Pobiera mi 1mega bajt na godzinę.

  • 0

    19.  2011-02-10 12:59:10

    @15: Skyfire jest cały czas dostępny na androidzie ale są lepsze przeglądarki od niego np Dolphin HD.

  • 0

    20. ~Bimuni  2011-02-10 13:25:13  host: 217.153.73.242

    A KIEDY BĘDZIE NA BADE????

  • 0

    21.  2011-02-10 13:59:10

    W telefonie tylko opera. Można sobie zsynchronizować operę mobilną/mini z operą w pc - opera link. Mnie do gustu lepiej przypadła opera mini niż mobile.

  • 0

    22. ~  2011-02-10 14:58:43  host: z22-06.opera-mini.net

    korzystalem ze stabilnej 5, wlasnie sprobowalem bety 2 - rewelacja. Zwlaszcza szybkos przewijania na moim telefonie sie poprawila.

  • 0

    23. ~el loco  2011-02-10 15:17:52  host: z14-08.opera-mini.net

    Niezastąpiona przy śniadaniu, w szkole.Podstawowa aplikacja w moim telefonie.Oby dalej się rozwijała i byla coraz lepsza :)

  • 0

    24. ~a_lex  2011-02-10 15:38:57  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Koncert życzeń. Ale rzeczywiście zasłużonych dla Opery. A jaka niebanalna nazwa :)

  • 0

    25. ~  2011-02-10 15:39:45  host: z12-14.opera-mini.net

    Jeszcze niech przyspieszą. Czasami, a nawet często zdarza się że kręci się kółeczko i nie ładuje strony - co to może być?

  • 0

    26. ~  2011-02-10 16:41:06  host: z15-14.opera-mini.net

    To jest jednym z bugów każdej opery, nie wiem czemu ale mini, mobile i desktop też tak ma że ładuje w nieskończoność.

  • 0

    27. ~  2011-02-10 17:44:28  host: z06-05.opera-mini.net

    Dzięki.

  • 0

    28.  2011-02-10 19:01:56

    Beta 2 opery mini 5 na symibana już 68 dni jest i nie widać dalej postępu w tej sferze. A skoda, bo działa szybciej niż ta dla javy.

  • 0

    29. ~  2011-02-11 11:58:54  host: p14-04.opera-mini.net

    Twórca mini opery powinien dostać nobla, ale na stacjonarnym wolę mozille bo jest dużo lepsza, zwłaszcza po ostatnich kosmicznych aktualizacjach

  • 0

    30.  2011-02-11 15:42:25

    śmieszne, bo Operę na PC, prawie nikt nie korzysta, tylko parę milionów ludzi. Więc czemu jest taka popularna ta mobilna wersja?! Więcej umie niż komputerowa?! Dziękuje jak ktoś wytłumaczyłby to mi.(Jestem zielony) :)

  • 0

    31. ~  2011-02-11 16:33:09  host: fastun.com

    jest jeszcze bolt browser ,dziala podobnie jak opera mini przez proxy z kompresją. ma opcje przegladania w kartach itp. polecam do porównania

  • 0

    32. ~  2011-02-12 01:49:02  host: z04-16.opera-mini.net

    Ściągnęłem 5.1 ale nie podoba mi się, w 3.1 edycja okien jest szybsza bo wystarczy nacisnąć gwiazdke, wszystko w sumie na 3.1 jest wiele szybsze, czemu tu nie czyta mi polskich znaków w dodatku? Nie mam wersji angielskiej

  • 0

    33. ~  2011-02-12 03:16:33  host: z20-10.opera-mini.net

    Teraz korzystam z 5ki i sobie ją bardzo cenię, chociaż brakuje mi rss, tak jak w 4.2.

  • 0

    34. ~  2011-02-12 03:31:27  host: z27-01.opera-mini.net

    Edycje okien auto ustawiłem ale wkurza mnie że nie czyta polskich liter. Nie wiem czy to wina mojego starego telefonu czy przeglądarki. W sumie to tylko na blog play potrzebuje jej bo na trójce nie mogę wejść do komentarzy. 4.2 automat opery sam mi radzi a po pobraniu nie działa normalnie nawet. Ale chyba wyrzucę bolta i zostawię 5.1

  • 0

    35. ~  2011-02-12 03:34:27  host: z27-01.opera-mini.net

    Na piątce nie ma nawet szybkiego przejścia góra dół jak na trójce. Niech to poprawiają bo dla mnie to porażka. W ogóle duży burdel tu tylko jest.

  • 0

    36. ~  2011-02-16 19:15:54  host: z26-13.opera-mini.net

    Mam pytanie. Czy 5.1 jest tak żałosna na waszych telefonach(generalnie nie opera nie radzi mi tego pobrać) czy tylko u mnie? Ewidentnie nie ma przejścia góra dół co uważam za skandal a teraz widzę że u mnie przynajmniej nie podświetla linków i numerów, a czasem w taki sposób dzwonię gdy wyszukam czyjś kontakt w internecie. Nie ma też skrótu do zapisania strony do zakładek. 3.1 jest kochana naprawdę.

Dodaj swoją opinię