telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 minut za doładowanie w TakTaku, Miksie i Heyah

100 minut za doładowanie w TakTaku, Miksie i Heyah

WitekT 5 Listopada 2009 14:32

0 0
Użytkownicy TakTaka, TakTak Fona i Heyah przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą co najmniej 50 zł, mogą otrzymać bonusowy pakiet 100 minut. Wystarczy, by zainteresowani wysłali, w ciągu 5 dni od doładowania, kod *106#.

Dodatkowe minuty w TakTaku można wykorzystać na rozmowy w sieci Era oraz do sieci stacjonarnych, natomiast użytkownicy Heyah minuty z pakietu mogą przeznaczyć na połączenia do Heyah i do sieci stacjonarnych.

Pakiet minut zostanie dodany do konta w ciągu 5 dni od wysłania kodu i będzie ważny przez 30 kolejnych dni. Minuty będą rozliczane przed zgromadzoną na koncie kwotą. W każdej chwili można sprawdzić ilość minut z pakietu za pomocą kodu (dla Tak Taka *103*3#, a dla Heyah: *105*2#).

TakTak i Heyah będą rozdawać dodatkowe minuty od 6. listopada do 6. stycznia. Z promocji można skorzystać jeden raz w czasie jej trwania.

Dodatkowe minuty czekają na użytkowników TakTaka, TakTak Fona z taryfą Happy, abonentów taryfy Era Fun i Mega Fun w Era Mix oraz użytkowników Heyah korzystających z Nowej Heyah lub Taryfy Pakietowej.

Źródło: Era


Dodaj do:
w sumie: 89
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~Gormar  2009-11-07 15:14:01  host: 217.96.62.235

    @69. Semnom teraz czas na podwojenie na warunkach z potrojenia ;[ ,czyli tylko w sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~  2009-11-08 12:22:29  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @67: TT Hot to raczej gniot. Jak ktoś chce/może mieć więcej niż jeden numer to lepiej opłaci się Happy Taniej i drugi numer w zależności od tego, co potrzeba - np. Plusa do darmowego numeru i internetu. Ja mam HappyTaniej i jeszcze sporo kasy z podwójnego, co daje stawkę w sieci i na stacj. 7-8gr, a poza sieć 28-29gr. Można mieć ciut poniżej połowy ceny, ale nie każdy się załapał na promo dla wybranych, nie każdy ładował ze strony Ery (10% bonus - też podwajany), etc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~Gormar  2009-11-08 12:54:02  host: 217.96.62.235

    @71. Ładując przez oficjalną stronę nie uzyskasz lepszego zwrotu środków niż 2x (maks. to 1,957x). Co z tego, że 10% także jest podwajane, jak maksymalna kwota jaką można otrzymać to 150 zł. Nieco lepszy współczynnik można osiągnąć kupując doładowania elektroniczne z innych źródeł (np.: 25 za 23 oraz 150 za 135 daje 2,057x). Co do TT Hot to jest odpowiedź Ery na Play Fresh, więc nie wiem czemu tak źle się o niej wyrażasz ;). Poza tym, moim zdaniem, ostatnie dwie promocje doładowań (Potrojenie oraz Mega Doładowanie) były specjalnie dla niej dobrane (komplementarne).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~  2009-11-08 15:48:45  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @72: W grudniowej promocji "nie dla wszystkich" można było podwoić więcej niż 150 (potem już nie), no i pierwsze doładowanie wystarczyło za 5zł. Ja tak zrobiłem, czyli płacę 5+150, a dostaję 5+2x165, co daje współczynnik 2,161 licząc po Twojemu :-) Ja wolę odwrotnie, tzn. płacę 0,463 ceny :-) . Wiem, że nie wszystkim tak się udało. Potem przy kolejnej promocji zakupiłem na allegro doładowanie 25+150 za 162zł. Dostałem za to 325zł, co daje współczynnik 2,006. Razem średnio wychodzi 2,082 (660:317), a kasa jest do tej pory i ważność jeszcze długo naprzód. Źle się wypowiadam o Hot, bo wyliczyłem, że lepiej opłaca mi się mieć tanie sieciówki i na stacjonarne w Happy i drożej do innych, niż płaską stawkę. Poza tym nie mogę jeszcze przejść na Hot, bo mam za dużo minut bezterminowych, które by przepadły. A jeszcze wracając do tego bonusa 10% ze strony Ery w połączeniu z faktem, że podwajane jest max 150zł, optymalnie jest teraz ładować za np. 136zł, choć nie wiem ile doładują, bo +10% od tego to jest 149,60 - niepełne złote :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~  2009-11-08 15:52:44  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    No i te minuty w sieci w taryfie Hot nie wiadomo co ile będą dostępne, i tylko za doładowanie. A u mnie żadne doładowanie na razie nie wchodzi w grę. Poza tym tak jak pisałem - jak ktoś ma więcej niż jeden numer to jedzie na stawkach sieciowych, a nie płaskich. Płaska stawka to taki kompromis dla kogoś z jednym SIM-em.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~Gormar  2009-11-08 20:04:35  host: 217.96.62.235

    @73. Twój pomysł z doładowaniem za 136 zł, aby uzyskać maksymalny wskaźnik podwojenia jest bardzo dobry. Ale dla mnie w "podwójnym doładowaniu" ważne są dwa czynniki: 1. ilość środków uzyskanych oraz 2. możliwie najdłuższy okres ważności konta na połączenia wychodzące w przeliczeniu na miesiące. Z punktu widzenia 2. czynnika najbardziej opłaca się doładować za 25 + 50 zł. Z punktu 1. tak jak opisałeś 25 + 136 zł. Ale dla mnie "złotym środkiem" jest właśnie 25 + 150 zł. Poza tym nawiązując do twojej wypowiedzi pod inną wiadomością, muszę napisać, że ja nie potrzebuje przykładowo 50 zł na rozmowy na 3 miesiące, a 80-150 minut na stacjonarne i w sieci oraz 20-50 do wszystkich na miesiąc. I oczywiście chcę za to zapłacić jak najmniej. W Erze z podwójnym doładowaniem zapłaciłbym 5,8-10,9zł (7,25gr/minuta) w sieci oraz 5,6-14zł (28gr/minuta) w sumie 11,4-24,9zł miesięcznie. Ponieważ SMS'ów praktycznie nie wysyłam (maks. 10 w miesiącu, SMS premium - brak), więc przy doładowaniu 25zł/miesiąc mam problemy z wydaniem takiej kasy. Poza tym aktualnie za taki "zestaw" płacę 5zł-7,5zł (5gr/minuta) oraz 3,8-9,5 zł (19gr/minuta w mBank Mobile). I do tego mam jeszcze 50MB transferu gratis, z którego dzięki Operze Mini udaje mi się wykorzystać zaledwie ok. 30MB. Mi to całkowicie odpowiada :).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2009-11-09 12:59:13

    Nie mogę pojąć jak możecie pisać, że Plus ma najlepszą ofertę w kartach, przecież oni nic nie robią. Pamiętam jak ponad miesiąc temu dawali 20% promocyjnego doładowania przez... kilka dni ;-) To ja mam w TT zawsze 10% gratis przy doładowaniu przez sklepik. Ta promocja to kolejny ukłon w stronę HOT - tanio do wszystkich, za darmo do innych sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~  2009-11-09 16:25:14  host: apn-77-114-178-85.dynamic.gprs.plus.pl

    @76: Ta promocja 20% więcej jest w Plusie co 2-3 miesiące już od paru lat. A ostatnio była nawet częściej. Co do najlepszości - są w Plusie usługi i promocje znacznie korzystniejsze niż w Taktak-u, np. darmowy numer czy niezłe pakiety internetowe przy rozmowach 29gr. Minus to brak tańszych połączeń w sieci i na stacjonarne. Gdyby połączyli profil Tanio do wszystkich z Profilem Wynurzenia (minuty w sieci po doładowaniu), byłaby to super oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78.  2009-11-10 15:37:59

    W Plusie darmowy numer kosztuje 10zł. W Nowym Tak Taku jest za darmo, w darmowym duostarterze. W TTHOT, czyli przy stawkach 29gr/min równiez są pakiety internetowe. To oferta podstawowa, ale częste boinusowe doładowania sprawiają, że od kilku miesięcy rozmowy w sieci są za darmo: i w HOT i w NTT i w Happy. 20% za doładowanie? Jak pisał forumiak, w TT jest 10% ekstra za doładowanie przez stronę ery, do tego ostatnio znacznie ciekawsze promocje typu potrojenie, czy bonus 100 minut. @77, piszesz, że byłaby super oferta. Tak samo- połaczenie różnych taryf u wszystkich opów dałyby ofertę idealną. Ale na razie jest kilka opcji w TT, w których można wybierać wedle uznania i potrzeb i do tego bonusy raz na jakiś czas.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2009-11-10 21:09:01

    Gormar, do tej pory Heyah oferowała same niespodzianki, tutaj nie ma reguł, więc jest szansa także na podwójne:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~  2009-11-11 01:04:27  host: apn-77-115-113-27.dynamic.gprs.plus.pl

    @78: Pakiety internetowe w TT?? Chyba nie mówisz o 5MB za 5zł (czy coś w tym stylu), bo jakiś żart chyba ze strony Ery. Tym bardziej, że po zużyciu pakiciku jest jeszzce drożej niż przed jego aktywacją. Rozmowy w sieci nie są za darmo, poza tym taka polityka wymusza doładowanie kiedy operator chce, a nie kiedy mi pasuje. Żeby nie było, że jestem z konkurencji - mam TT, ale z żadnej z tych promocji dającej minuty do sieci nie skorzystałem (kasa z podwojeń).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~  2009-11-11 01:11:10  host: apn-77-115-113-27.dynamic.gprs.plus.pl

    @78: Niestety jak dla mnie duostarter odpada - musiałbym numer zmienić. I nie tylko ja. Ale jeśli Era da w TT HOT darmowy numer dla obecnych userów, pakiety internetowe przynajmniej takie jak w Plusie i będą cyklicznie minuty do sieci i na stacjonarne przy doładowaniach to TT zostanie moim pierwszym numerem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82.  2009-11-13 19:47:07

    @78: Nie korzystasz w podwójnych doładowań w TT? Przecież to chyba najlepszy bonus na rynku, poza Heyah nie ma go nigdzie indziej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~Gormar  2009-11-13 20:13:25  host: 217.96.62.235

    @82. Semnom, podwójne doładowanie w Tak Taku było w czerwcu. Następne powinno być w grudniu, albo najpóźniej w styczniu. Jak się nie pojawi to dopiero będzie można stwierdzić, że Era się z niego wycofała w TT. @79. Era "serwuje" cały czas niespodzianki i dlatego trudno cokolwiek przewidywać. Niestety, ale niektóre są niekorzystne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84.  2009-11-17 16:29:34

    Gormar, 100 minut ekstra za doładowanie? Nie widzę tu nic niekorzystnego. Era co chwilę w TT oferuje jakieś promocje: w czerwcu podwojenie, w sierpniu darmowe weekendy, wrzesień- październik to potrojenie, listopad-styczeń to ekstra 100 minut. Często, dużo, różnorodnie. Zawsze znajdzie się ktoś, komu bardziej odpowiada inna, a nie obowiązująca edycja bonusowego doładowania. Żadna inna sieć nie daje tak często czegoś ekstra- jak dla mnie, kolejne na plus dla Tak Taka posunięcie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~Gormar  2009-11-17 17:04:03  host: 217.96.62.235

    @84. Mega Doładowanie w porównaniu z "Podwojeniem" to jest gorsza oferta nawet w połączeniu z TT Hot. Robiłem wyliczenie i teraz nie będę się powtarzał spójrz na opinię #75. Z obu naraz też w zasadzie mało kto korzysta, gdyż należałoby ładować konto po ok. 50zł co miesiąc lub dwa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86.  2009-11-20 17:33:06

    W tym roku nikt nie podwaja, ani nie potraja. Bonus w TT jest dobry- za 50 zł 100 minut do sieci i na stacjonarki. W Orange za te samą kwotę dostajesz tylko 90 minut. Chyba wprowadzono bonusy z określoną liczbą minut, żeby były takie same w różnych tarfyach (TTHOT i NTT, Happy). Podwójne i potrójne doładowania nie są w obecnej sytuacji "sprawiedliwą" miarą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~SABI  2009-11-21 12:54:16  host: aebl77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna żenująca promocja ERY - tak trzymać. Te promocje są bardziej żenujące niż żarty Karola Strasburgera w familiadzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88. ~SABI  2009-11-21 13:19:22  host: aebl77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oczywiście samego Karola Strasburgera lubie - Familiade też, ale te żarty to niewiem kto wymysla (chociaz chyba juz sie skonczyly). Promocje ERY tez nie wiem kto wymysla, ale lepiej jak by juz sie skonczyly.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89.  2009-11-22 15:26:44

    SABI, a który inny operator dawał podwójne doładowanie do wykorzystania na wszystkie usługi? Potem potrójne doładowanie, dające darmowe rozmowy w sieci przez 2 miesiące? Jak pisałem, w tym roku nikt nie podwaja, nikt nie potraja, są ekstra minuty do doładowania. Promocje w TT są od roku mega często- użytkownicy, którzy korzystają z TT i promocji nie mają powodów do narzekań.

Dodaj swoją opinię