Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 minut w sieci za 10 zł w Simplusie

100 minut w sieci za 10 zł w Simplusie

WitekT 18 Września 2007 12:24

0 0

Od 18. września w Simplusie pojawia się nowy pakiet minut do wykorzystania wewnątrz sieci, dla klientów korzystających z taryf Easy lub Team7.

W promocji trwającej od 18. września do 15. października użytkownicy Simplusa posiadający taryfę Easy lub Team7 mogą aktywować pakiet zawierający 100 minut do wykorzystania w sieci Plus.

Warunkiem aktywacji pakietu jest staż w Simplus przekraczający 180 dni. Na wykorzystanie pakietu użytkownicy mają 30 dni.




Opłata za aktywację pakietu wynosi 10 zł brutto, a uruchamia się go krótkim kodem *121*11*06#. W okresie trwania promocji użytkownik może aktywować tylko jeden pakiet.

Aktywacja pakietu zostanie potwierdzona SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia. Użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić za pomocą krótkiego kodu *121# liczbę pozostałych minut w ramach aktywowanego pakietu oraz termin, do którego może wykorzystać aktywowany pakiet.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet 100 minut w sieci (plik .pdf, 85 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~Play  2007-09-19 15:11:39  host: btu149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajnie że konkurencja podpatruje nasze promocje tylko troche je modyfikując na minuty

  • 0

    55. ~Patryk  2007-09-19 20:59:26  host: 5.fdk.airbites.pl

    Następny "mądry" operator po orange to plus i jego simplus. Powinni się dobrać w parę i jak najszybciej wynieść się z kraju bo psują wizerunek Polski. Orange nie ma zasięgu a simplus daje durne pakiety wewnątrz sieci(nawet do stacjonarnych żałują dać użytkownikom)!!!!Przy takiej konkurencji jak PLAY to simplus i orange mogą się w d...pocałować ze swoimi ofertami bo PLAY już daje bonusy do WSZYSTKICH SIECI przy najniższym doładowaniu (10zl) i nie trzeba płacić za jakieś dodatkowe pakiety bo bonus dostaje się za darmo przy doładowaniu. To koniec wyzysku ze strony plusa i orange!

  • 0

    56. ~Marcin  2007-09-22 17:44:19  host: gate91.kolornet.pl

    Witam wszystkich chciałem napisac że od 3 miesięcy korzystam z Playa (na kartę) Wcześniej byłem w Sim-plusie i to jakiś rok (ehhh dlaczego tak długo czekałem że coś się zmieni na lepsze?? Ile k%%%% można czekac!!) Powiedziałem dośc i jeśli chodzi o mnie na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie lepszego operatora niż Play moje koszty miesięcznego korzystania z komórki z 50 zł spadły do 25 zł i to jeszcze nie wygadam wszystkiego ale doładowac muszę bo po 30 dniach jest blokada wychodzących Jak dla mnie Play to firma która jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa jeśli chodzi o ofertę i to może być z korzyścią dla wszystkich a szczególnie dla posiadaczy Playa

  • 0

    57. ~  2007-09-23 10:57:17  host: gw-217-97-214-21.smsnet.pl

    ten pakiet simplusa jest beznadziejny i to tylko dla użytkowników team7 i easy a gdzie nowy simplus w d.... by mogli zrobić te 100 min do plusa i na stacjonarne i tez w nowym simplusie później będzie uwaga przedłużamy promocję i na święta pewnie coś zrobią a jak nie to się wynoszę do play lub ery.Pytanie czy coś play zrobi na święta. Mam pytanie czy ktoś z was wie czy można przejść z nr z simplusa do play na abonament?proszę o odpowiedź.

  • 0

    58. ~  2007-09-28 01:50:36  host: acya192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo w Play najlepiej doladowac za 50zł niz 25zł czy 30zł co mc. Ładuje sie raz na 3mce 50/3= ~16,7 na mc +20zł oczywiscie gratis do tych 50! Normalnie idelana oferta dla oszczednych :))

  • 0

    59.  2007-09-28 14:03:16

    57. - Nowy Simplus nie musi miec promocji . W nowym Simplusie można mieć o połowę taniej niż w tej promocji ;-)

  • 0

    60.  2007-09-28 14:04:21

    Abonament w Play? To kosmicznie niekorzystne jest przecież w porównaniu z Playkartą!!

  • 0

    61.  2007-09-28 14:05:01

    58. w pierwszym miesiącu zaznacz ;-)

  • 0

    62. ~  2007-09-28 18:16:04  host: ami96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    60 Czemu niekorzystne? Wyjasnij bo nierozumiem. Mi wydawalo sie ze bardziej korzystne i chyba tak jest a teraz tym bardziej ze zniknely promcyjne doladowania:)

  • 0

    63.  2007-09-28 19:30:37

    62. - proste. Jeśłi chcesz płacić ok. 70 zł, w Abonamencie płącisz 70 i masz 100 zł. W karcie płacisz 150 i masz 75. Róznica w cenie minuty prosta do przeliczenia. Jeśli wydwaniasz za 500, to w abonamencie masz abonament za 300 (za to dodatkowo 150 do wykorzystania) i reztę po 49 groszy - co po spadku ceny minuty, po przekroczeniu abonamentu powduje jej wzrost. W playkarcie po prostu kupujesz kolejne zasilenie i cenę masz zawsze na pozimie 25 groszy ;-)

  • 0

    64. ~  2007-09-28 21:14:01  host: ami96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    63 hmmm nie zapominaj o mozliwosci sprzedazy telefonu, w abonamencie za 70 zl mozesz dostac calkiem dobry juz a 1zl, a więc koszt minuty efektywnie spada. Moze to juz kombinowanie ale tylko ten co kombinuje ma tanio:)

  • 0

    65.  2007-09-28 23:10:24

    64. - jak lubisz, jak masz czas... ja nie mam i jest dla mnie cenniejszy niż zabawa z handel telefonami ;-) Jak mam zarobić tyle co miesięcznie wydaję na telefony... Daj spokój ;-)

  • 0

    66. ~papszmir  2007-09-30 10:50:44  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    uważam, że pakiet jest bardzo dobry, a ci, co piszą, że jest beznadziejny i zły, to wiem, że chcielibyście, by było 1000 minut za darmo i jeszcze 1000 zł wam dali w prezencie, typowe polskie myślenie, tak nie ma i nie będzie, jak się nie podoba to zmień sieć

  • 0

    67. ~kasti  2007-10-12 21:11:46  host: 88-199-33-34.tktelekom.pl

    jak myślicie zamówić ten pakiet??? opyla się??? odpiszcie prosze

  • 0

    68. ~dupek  2007-10-12 21:23:52  host: 88-199-33-34.tktelekom.pl

    a prepaidowego najlepiej jak narazie jest w PLAY - bo dzwonisz do nich za free - o wszystko pytasz - masz w miarę dobrą ofertę. jeśli chodzi o PTC (era i Heyah) Heyah - ich oferta może być, z tym że 1 zł za minutę rozmowy z BOK (a innej możliwości kontaktu z Heyah nie ma - wszak to sieć wirtualna... wiec - stosunek do klientów = zły. Era TT wogóle totalne dno - nawet nie ma mozliwości dzwonienia przez TT do BOK!! (kiedyś była taka możliwość - teraz jej brak!!) jeśli chodzi o simplusa 0,95gr za całe połączenie z BOK - ile kolwiek by ono nie trwało. Nie jest idealne - ale może być.Jeśli chodzi o simplusa - faknie że nie wyłaczają numerów i można długo mieć nr nie ładując nic na konto - jest też nr *123*nr z plus# i można do 30 razy w ciągu miesiąca dzwonić na czyjś koszt (lub puścić sygnałka) innymi słowy - simplus ma marną ofertę jeśli chodzi o taryfę (ale orange i era swoje prepaidy też mają marne)ale zaleta jest to że ofertę mixplus mają fajna gdy ma się jedną osobę z którą często się dzwoni i pisze - 5gr do sieci i na stacj też jest nieźle. PLAY poszalał z tymi smsami i mmsami do wszystkich sieci (chyba się skusze i skorzystam) wpmobi -?? - co to jest?? miało być fajnie - jest dno! blebleble - skończylem

  • 0

    69. ~papszmir  2007-10-26 14:36:13  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    w Sim+ 601 102 555 - BOK i pobiera z pakietów, można dzwonić też na abonament i przełączy :) a jeśli chodzi o play, to myślę, że niedługo znikną pakiety do wszystkich i zostanie tylko do play i się nie będzie tak opłacało, bo mają mało klientów

  • 0

    70. ~Strzałą  2007-12-21 15:04:25  host: public-gprs6602.centertel.pl

    ne darmowki mi nie wchodza. nie wiem sak to zrobic! pisze że:nie poprawne polecenie... poprostu dno!

  • 0

    71. ~Olla  2009-06-18 12:37:15  host: 87-205-197-197.adsl.inetia.pl

    ja jak chcę to załadować to wyskakuje niepoprawne polecenie;//

  • 0

    72. ~gfgv  2009-12-10 17:36:02  host: 195.182.20.130

    no własnie mi to samo wyskakuje niepoprawne polecenie po wbiciu kodu dlaczego może ktos wie pozdrawiam.,.,.,.

  • 0

    73. ~kurzun  2011-12-29 22:31:58  host: dhe83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaki jest kod na deaktywacje??

Dodaj swoją opinię