Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 Mb/s w Dialogu

100 Mb/s w Dialogu

LuiN 2 Lutego 2010 18:27

0 0

Dialog zdecydowanie przyspiesza, oferując klientom Internet o prędkości aż do 100 Mb/s. Z początkiem lutego operator wprowadził nową ofertę internetową.

Nowa oferta jest ograniczona terytorialnie, jednak już dziś Dialog oferuje największe dotarcie z tak wysoką przepływnością na naszym rynku - zapewnia biuro prasowe Dialogu. Zapowiadana jest też sukcesywna rozbudowa własnej sieci.

W ofercie Internet DialNet Mega 100 Mb/s klient otrzyma łącze o przepustowości 100 Mb/s (download) i 4 Mb/s (upload), z możliwością wyboru długości umowy. Przy umowie na 24 miesiące opcja ta kosztuje 144 zł miesięcznie, przy umowie na 12 miesięcy - o 10 zł miesięcznie więcej.




Nowością w ofercie internetowej Dialogu jest też Internet DialNet Mega 10 Mb/s w cenie od 84 zł miesięcznie, Internet DialNet Mega 20 Mb/s za 94 zł miesięcznie i Internet DialNet Mega 50 Mb/s, którego miesięczny koszt to 114 zł.

Internet w Dialogu jest dostępny także w ofercie pakietowej z abonamentem telefonicznym. Wybierając dowolny abonament telefoniczny, usługa internetowa jest nieodpłatna nawet przez 6 miesięcy.

Zobacz: cennik usługi DialNet Mega w sieci DIALOG (plik .pdf; 59 kB).

Źródło tekstu: Dialog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2010-02-02 21:14:33

    U mnei max 2mb.s dialogu nie ma upc nie ma netia albo tpsa jeden grom buuu

  • 0

    15. ~nick  2010-02-02 21:21:09  host: heyah20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Przecież oferta 100 mega w dialogu jest od czasu gdy przejęli ewro. I to w normalnej cenie a nie to co tu wypisane.

  • 0

    16. ~  2010-02-02 21:31:35  host: bcd51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko ewro to fttb na dwóch osiedlach ze stałym ip, oddzielnym cennikiem i tam takie prędkości jak 100mbit z internetu to normalka od lat. Ta oferta leci po kablach miedzianych (nigdzie nie ma zastrzeżeń, że to tylko na sieciach ethernetowych działa) i prawdopodobnie w technologii vdsl2.

  • 0

    17. ~  2010-02-02 21:34:18  host: bcd51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet w cenniku zastrzegają, że do skorzystania z promocji 6miesięcy za friko (wszystkie prędkości) wymagana jest linia telefoniczna. I usługi są świadczone na jednej linii telekomunikacyjnej.

  • 0

    18. ~e  2010-02-02 23:12:05  host: host114.opteris.pl

    ech... a ja w TP place za 8Mb 500zl :(( Po prostu paranoja :/ Zeby TP chciala dac chociaz 20Mb to byloby juz naprawde fajnie. Oto mamy efekt niedublowania linii Witku... Alternatywe mam taka, ze moge sobie wziasc Netie, niewiele tansza od TP, aczkolwiek nadal po tych samych kablach i o wiele gorsza w dzialaniu. Coz, syty glodnego nie zrozumie.

  • 0

    19. ~robaas  2010-02-02 23:43:31  host: hsj170.internetdsl.tpnet.pl

    #18: chyba mam ten sam problem, zbliża się koniec umowy dsl'a i wezmę kolejną bo boję się zawodności alternatywnych...

  • 0

    20. ~  2010-02-02 23:49:20  host: bcr65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bójcie się dalej i wspierajcie te molochy, to niższe ceny i lepsze usługi będą za 100lat.

  • 0

    21. ~deep  2010-02-03 08:20:42  host: acc166.internetdsl.tpnet.pl

    Dialog to mógłby w końcu zrobić promocję dla osób, które mają od nich internet na linii TP bo od 2007 roku mają tą samą "Globalną Promocję" gdzie za 2Mb liczą sobie, uwaga, 108,99 zł!!! Błazenada!

  • 0

    22. ~A.  2010-02-03 09:15:21  host: korp14.avistamedia.pl

    do 21- jest juz nowa promocja dla Bsa:)

  • 0

    23. ~Fan  2010-02-03 09:19:47  host: korp14.avistamedia.pl

    @deep obecnie dla klientów BSA czyli majacych usluge internetowa na okablowaniu tpsa 2mbit internet w pakiecie z telefonem na dwa lata kosztuje 52zl brutto :)

  • 0

    24. ~  2010-02-03 10:08:46  host: 77-255-253-107.adsl.inetia.pl

    52 zł to kosztuje sam internet jeśli zamówisz go razem z telefonem a nie internet+tel=52zł ;)

  • 0

    25. ~BODO  2010-02-03 11:01:55  host: 194.246.124.200

    eh co to za pomysł z tym niedublowaniem lini?? powiedzcie jeśli wiecie co za debil jest za to odpowiedzialny ?? gdzie tu wolny rynek !!!!!

  • 0

    26.  2010-02-03 22:32:31

    @12: No i teraz to jest przegięcie, że ty tak płacisz jak mam LLU 16 (14,5) Mbit za 90/msc

  • 0

    27. ~kloc  2010-02-07 04:43:43  host: 87-205-68-58.adsl.inetia.pl

    a ja mam 1mb za 79zł w netii, zgroza.. :/

  • 0

    29. ~mimfor  2010-03-16 02:06:00  host: host-81-190-215-182.wroclaw.mm.pl

    w dialogu teraz mają fajna promocję. tv w pakiecie z internetem przez rok za darmo. a net nawet do 100Mb/s

  • 0

    30. ~  2010-03-16 02:11:53  host: host-81-190-215-182.wroclaw.mm.pl

    chciałem napisać, że w Japonii 100 Mb/s to norma. zatem powolutku powolutku stajemy się tą drugą japonią :)

  • 0

    31. ~jajaja  2010-03-17 01:18:47  host: 90-156-25-2.as.kn.pl

    porownujac oferty prromocyjne dialogu i netii czy tp musze stwierdzic ze na chwile obecna dialog stoi najciekawiej, szczegolnie te polaczenia wlasnie tv+net czy z tv, daja duze znizki i cenowo wychodzi atrakcyjnie

  • 0

    32. ~mimfor  2010-03-17 11:55:15  host: host-81-190-215-182.wroclaw.mm.pl

    ja jestem średnio zadowolony z mojej mm. mówią, że najlepszy net jest od kablówek. wcale nie.

  • 0

    33. ~  2010-03-18 18:52:25  host: 90-156-25-2.as.kn.pl

    ale ma swoje zalety, nie musisz miec abonamentu :) choc w tych promocjach co przegladalem ostatnio to wiele z nich wlasnie w pakietach ma 2w cenie 1, tzn chyba ze np za telefon nie bedziesz placic

  • 0

    34. ~wojak  2010-04-18 12:44:19  host: h82-143-185-80-static.e-wro.net.pl

    nowa strona huba dc e-wro to: http://dc.e-vro.org/ i tam są super transfery

Dodaj swoją opinię