Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 MB Internetu na weekend za darmo w Orange

100 MB Internetu na weekend za darmo w Orange

Q! 11 Lipca 2011 12:41

0 0

Orange przygotował promocję, w której będzie można otrzymać 100 MB na transmisję danych do wykorzystania w najbliższy weekend.

Aby wziąć udział w promocji należy w dniach od 11. do 14. lipca wysłać zgłoszenie za pomocą SMS-a o treści INTERNET na bezpłatny numer 80300.

Pakiet 100 MB przyznawany będzie w weekend od 15. do 16. lipca. O fakcie tym użytkownik poinformowany zostanie SMS-em.




Pakiet będzie ważny do końca kolejnego dnia od momentu jego przyznania. Ilość pozostałych w promocji megabajtów będzie można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 570 (koszt zgodny z cennikiem).

W promocji mogą wziąć udział użytkownicy taryf Orange One, Nowe Orange Go i Orange POP.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    32. ~  2011-07-11 15:29:35  host: acvn136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @31: Kto się pomylił? Telepolis czy Orange?

  • 0

    33. ~  2011-07-11 16:14:18  host: z46-13.opera-mini.net

    Za darmo to i ocet słodki... Promocja z tym pakietem 100 Mb jest za darmo, ale cel jest jeden- zachęcić rzeszę ludzi do pełnego wykorzystywania swoich telefonów i pozostania na dłuuugo w tej sieci. Pozniej juz pakiet za 10 zł będzie część z tych ludzi włączać. Znam ludzi, którzy mają takie kombajny jak Nokia n8, Sony Ericsson xperia x10 i HTC Desire Z, a nawet nie wiedzą, że mogą surfować w internecie, klikać na gg, korzystać z gps itp. Po co im zatem takie telefony ? Snobizm i tyle ! Wystarczyłaby dla nich Nokia 6310, skoro traktują komórkę jak stacjonarny.

  • 0

    34.  2011-07-11 16:36:52

    Odpowiadając na niektóre pytania, zgodnie z Regulaminem tej Promocji: 4. Pakiet jest ważny przez 24h + czas do 23:59 dnia kolejnego. Przykładowo: Pakiet włączony dnia 16 lipca lutego o godzinie 15 jest ważny do 23:59 dnia 17 lipca. POZdrawiam*

  • 0

    35.  2011-07-11 16:37:44

    A odnośnie sprawdzenia płatnym SMS-em, jest jeszcze kod: wpisanie w telefonie krótkiego kodu: *110*65*1# i potwierdzenie przyciskiem „zadzwoń” (bezpłatnie) POZdrawiam*

  • 0

    36. ~hansen  2011-07-11 16:58:56  host: public-gprs284094.centertel.pl

    numer nie jest bezpłatny mnie sksowało jak za normalnego smsa 18 gr

  • 0

    37. ~hantel  2011-07-11 17:01:39  host: dpb190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna promocja. niby tylko 2 zl sie oszczezda, ale jednak sprobowac mozna bez jakiegos strachu.

  • 0

    38. ~....  2011-07-11 17:35:26  host: aded81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie czy jak wykupie sobie pakiet 100mb na 30dni za 10zl to sumuje mi sie ten bonus 100mb co mam dostac w sobote? jest dostepny jakis regulamin do tej promocji?pozdrawiam:)

  • -1

    41. ~  2011-07-11 18:08:31  host: t13-11.opera-mini.net

    40 kupiłem szklaną kule, studiuje sztukę wrożenia i potwierdzam wizje jojo, za 9 lat najpóźniej operatorzy będą nam płacić za każdego wysłanego smsa czy wykonaną rozmowę, widzę też gruszkę jak mówi że play płaci najwięcej za to, o... widzę też jojo w kuli jak komentuje na telepolis pisząc że operatorzy za mało płacą i mogli by dać podwyżke

  • -1

    42. ~  2011-07-11 18:13:17  host: z13-12.opera-mini.net

    [19]. A po co sprawdzac smsem? Masz licznik danych w telefonie. Zresetuj go, i zerkaj ile Mb Ci zostalo.

  • -1

    43. ~  2011-07-11 18:17:32  host: z13-12.opera-mini.net

    [38]. Nie, nie sumuje Ci sie. Pierw zejdzie ten 2 dniowy, a potem 30 dniowy. Ewentualne sumowanie, to tym 100 Mb za 2zl. Powodzenia!

  • -1

    44. ~  2011-07-11 19:10:14  host: z13-12.opera-mini.net

    Hmm.. Z jednej strony fajna promocja mobinetu w Orange, ale z drugiej..jak tak wszyscy zaczna szperac, to lacza zwolnia, wtedy osoby sobie pomysla: kiepawy ten mobilny net, po cholere mi on w telefonie?! Wg.mnie lepiej by bylo rozdzielic chetnych na grupy, i poinformowac odpowiednio smsem o paczce 100 Mb na 2 dni.

  • -1

    45. ~  2011-07-11 19:17:32  host: z37-06.opera-mini.net

    Do sprawdzenia ilości danych w pakietach internetowych Orange prepaid jest kod *110*65*1# nie musisz sprawdzać SMSem.Do sprawdzenia ilości danych w pakietach internetowych Orange prepaid jest kod *110*65*1# nie musisz sprawdzać SMSem.

  • 0

    46. ~  2011-07-12 07:33:31  host: agb55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @35, @45: Ale po wpisaniu tego kodu bezpośrednio się nie dowiadujesz ile ci zostało MB, tylko ten kod niejako wysyła żądanie a odpowiedź (ilość pozostałych MB) przychodzi SMS-em. Jak dla mnie takie coś jest płatne.

  • 0

    47. ~  2011-07-12 10:25:51  host: z47-03.opera-mini.net

    [46]. A zes sie uczepil jak rzep psiego ogona! :-p

  • 0

    48. ~  2011-07-13 01:45:22  host: nat.pansa.pl

    @46: NIE jest płatne, bo niby dlaczego mielibyśmy płacić za odebrane sms-y. Ja w ten sposób (analogiczny) sprawdzam ilość MB we Free na kartę - kod *100*1*2# i otrzymuję odpowiedź sms-em. Oczywiście nigdy za to nie płacę.

  • 0

    49. ~  2011-07-14 10:47:22  host: ip95.elektrosat.pl

    @hantel, myślę podobnie jak Ty. Uważam że trzeba rozważać różne opcjie, szczególnie kiedy prawie nie odczuwa tego nasza kieszeń, weźmy np. ofertę Day by Day Orange, masz 10 dni na przetestowania zasięgu w dowolnej miejscowości - na przykład podczas wakacji, zawsze można zmienić na inną dowolną ofertę mobilnego Internetu z abonamentem.

  • 0

    50.  2011-07-16 16:53:01

    W Heyah 9zł miesięcznie i jest internet bez limitu danych ;)

  • 0

    51. ~  2011-07-16 18:50:02  host: baf169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dostalem eske potwierdzajaca ze mam ten darmowy pakiet 100mb wazne 24h i lipa wogole nie moge patrzec w operze mini na koncie glownym mam 50gr, ma ktos podobny problem czy ta cala promocja to sciema?

  • 0

    52.  2011-07-31 20:20:49

    @51, w Heyah możesz wziąć tydzień darmowego neta - dostajesz 25 MB do wykorzystania z pełną prędkością, potem spada transfer. Jeśli usługi nie dezaktywujesz, automatycznie włącza Ci się pakiet internetu bez limitu danych za 9zł na cały miesiąc.

  • 1

    53.  2011-07-31 21:11:20

    Nie polecam tego netu w Heyah i TakTak licho to chodzi teraz testuje, to już o dziwo na tej samej prędkości w Play mi lepiej działa na takim samym zasięgu jak T-Mobile.

Dodaj swoją opinię