Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 100 GB w ramach kolejnych Happy Days Plusa

100 GB w ramach kolejnych Happy Days Plusa

LuiN 23 Czerwca 2017 10:18

4 7

plus happy days00 gb

Sieć Plus ruszyła z kolejną edycją promocji Happy Days. Za 49,99 zł miesięcznie otrzymać można pakiet 100 GB transferu.

Nowa edycja promocji obowiązuje do 30 czerwca i jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Plusa. Standardowy pakiet za 49,99 zł został podwojony i klient przez całą dwuletnią umowę otrzymuje 100 GB transferu miesięcznie.




Te 100 GB to pakiet podstawowy, oprócz tego sieć przyznaje nielimitowany dostęp do łączności LTE, a przez dwa miesiące darmowe pakiety serwisu Ipla i HBO GO.

Sieć proponuje do kompletu router domowy Huawei B315s oferujący LTE Cat 4 (150/50 Mb/s) - w zakupie na raty za dodatkowe 15 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: happy days | plus | internet mobilny

w sumie: 43
  • 0

    26. ~pabloki  2017-06-23 13:03:50  host: apn-46-215-127-38.dynamic.gprs.plus.pl

    Patryk jest dostępna . powiedziano mi zę teraz że tylko "raz na pesel "mogę skorzystać .tylko że w regulaminie nie ma odniesienia. w dodatku nie raz skorzystałem . więc konsultantka chyba świeża jakaś bo i głosik młodziutki miała .

  • 0

    27. ~pabloki  2017-06-23 13:16:24  host: apn-46-215-127-38.dynamic.gprs.plus.pl

    z bonusu tylko raz na numer , nie ma odniesienia co do liczby bonusów wogóle. konsultantce pomylił sie MSISDN z PESEL. więc moze jako specjalista Patryku wiesz ile razy?

  • 0

    28.  2017-06-23 13:23:55

    Serio Pabloki, nic nie wiem.
    Podstawą jest regulamin, na nim się opieraj.

  • 0

    29.  2017-06-23 13:24:43

    A Specjalistów to masz na plusforum.pl ;-)

  • 0

    30. ~pabloki  2017-06-23 13:57:28  host: apn-46-215-127-38.dynamic.gprs.plus.pl

    to wiem że na plus forum. ale myślałem że orientujesz sie w plusie dośc dobrze . logiczne że regulamin jest podstawą . z tego wychodzi że to korzystaniesza oferta niż orange bo ma niski próg wejścia. w sam raz dla gimnazjum.

  • 0

    31.  2017-06-23 13:59:27

    Znajomy mi przysłał esemesa, jakiego dostał od Virgin. Dają 3 GB za wymianę karty sim - na jakąś nowej generacji ;-)

  • 0

    32.  2017-06-23 14:13:19

    @31: wlo: wszedłem ze smartfona Lumia na apkę Virgin Mobile i tam jest zakładka- piszą tylko że ma być standard+ mikro+ nano. Więc to chyba żadna "nowa generacja".

  • 0

    33.  2017-06-23 14:17:15

    frasag - nie wiem... Piszę co czytam ;-)

  • 0

    34. ~pabloki  2017-06-23 14:23:18  host: apn-46-215-127-38.dynamic.gprs.plus.pl

    bo znajomy wlo ma pewnie stara kartę .

  • 1

    35. ~Radem  2017-06-23 15:14:56  host: office.yoda.pl

    Skorzystałem przy okazji poprzednich happy hours :) Polecam, fajnie ten net śmiga.

  • 1

    36. ~LFC  2017-06-23 15:18:11  host: apn-31-0-46-67.dynamic.gprs.plus.pl

    Korzystam, i jestem zadowolony. Ale śmieszą mnie ludzie co piszą o Play że ma tańszą ofertę. I co z tego? 1,5mb/s w LTE to Wam pewnie nieźle śmiga. :D Jak ktoś patrzy tylko na cenę to współczuję, miałem net mobilny z Play, miałem zasięg LTE i tragedia była...

  • 0

    37. ~Kwachu  2017-06-23 15:58:30  host: 178235146030.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Ostatnie happy days w Plusie przegapiłem, ale dobrze, że wrócili z nimi tak szybko, zanim jeszcze coś innego znalazłem. Teraz pora na zmianę operatora.

  • 0

    38.  2017-06-23 17:01:06

    @pabloki i Patryk, o jakich 50 GB za 10zł mówicie?

  • 0

    39. ~pabloki  2017-06-23 17:53:02  host: apn-46-215-127-38.dynamic.gprs.plus.pl

    38 50 GB i 500 zł . kupisz starter plusa=5zł , aktywujesz bonus w saloonie plusa =pracownik właczyć może tylko , właczysz RWK po aktywacji ładujesz za 5 zł i korzystasz bez obaw bo lejek jest.=10zł. ale tylko jeśli wcześniej nie skorzystałeś z całego bonusu za rejestrację .

  • 0

    40. ~Po moim trupie!  2017-06-23 22:31:48  host: 81-7-9-180.blue.kundencontroller.de

    Dwuletnia umowa? Nigdy w życiu! Nawet za 20zł/mies. Później dostanę w prezencie uznaniowo lejek 32kb/s do końca miesiąca i pocałuj się w dupę, drogi kliencie!

  • 1

    41. ~Jazon  2017-06-23 22:57:02  host: abis55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna ciekawa odsłona Happy Days w Plusie - 100GB za niecałe 50 pln to dobra promocja.

  • -1

    42. ~  2017-06-24 16:04:53  host: 188.146.134.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w plusie nazywają ten pakiet wypas ;)
    100gb i to na 24 mc za taka stawke? nic tylko leciec i kupować z 5 sztuk od razu...

  • -1

    43. ~mirekb  2017-06-25 11:48:54  host: 77.252.83.3

    po 10 latach sprawnego dzialania sieci w mojej domowej lokalizacji dobry czas sie skonczyl..jeszcze miesiac i spokój.zamrazanie sesji,rwanie polaczen-1 wielka zawiecha.reklamacji juz nawet nie pisze-uczciwie zaplace ale nie spotkamy sie juz nigdy,nie w mobilnym necie

  • 1

    44. ~Johanus  2017-06-25 20:01:32  host: abhl66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nielimitowany LTE z pakietem podstawowym 100GB to dobra propozycja za te niecałe 50 pln. Plus ciekawie wchodzi w wakacje.

  • 0

    45. ~  2017-06-28 06:55:35  host: host-176-221-122-172.dynamic.mm.pl

    Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,
    Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
    I kręci się, kręci się koło za kołem,
    I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
    I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
    A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!

Dodaj swoją opinię