Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 zł za doładowanie kwotą min. 25 zł

10 zł za doładowanie kwotą min. 25 zł

sirmark 13 Stycznia 2009 21:14

0 0
1500 doładowań ze strony mOkazji o wartości przynajmniej 25 zł jest premiowane dodatkową kwotą 10 zł.

Promocja trwa do 27. stycznia i dotyczy doładowań wszystkich konta telefonów prepaid użytkowników sieci Orange, Play, mBank mobile, Plus GSM (Simplus, Mixplus, 36i6 oraz Sami Swoi).

Bonus zostanie udzielone automatycznie po dokonaniu doładowania konta telefonu prepaid. Doładowanie promocyjne nie powoduje przedłużenia ważności konta i może zostać wykorzystana na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Więcej informacji na stronie mOkazji.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2009-01-13 22:24:37

    a ja z przyjemnością skorzystałem, akurat kończy mi się umowa w mixplusie więc doładowałem dwa razy ;]

  • 0

    7.  2009-01-13 22:27:18

    heh, wlaśnie doczytalem ze bonus dostaje sie raz :D:D nieistotne, ważne że juz koniec umowy ;]

  • 0

    8.  2009-01-13 22:36:48

    @x,x,xx-czyzby radzionkow dostal stale z tpsy :)

  • 0

    9. ~DARO603  2009-01-13 23:23:51  host: f96-041.opera-mini.net

    Bardzo dobra promocja. Ja mam konto w mBanku to z tego skorzystam...

  • 0

    10.  2009-01-13 23:55:50

    @8 nie dzierzawa proxy h95 sie skonczyla ;)

  • 0

    11.  2009-01-14 00:28:13

    thonka: stale proxy, to akurat nie problem zablokowac ;)

  • 0

    12. ~  2009-01-14 08:39:21  host: f96-062.opera-mini.net

    Jak to fajnie wyglada ze Ery nie ma na liscie i Heyah. Era na dno idzie.

  • 0

    13.  2009-01-14 09:17:40

    Artykuł jest tak niechlujnie napisany, że można się tylko domyślać o co w nim chodzi. Czas poprawić szanowna redakcjo Telepolis.

  • 0

    14. ~jls  2009-01-14 09:41:27  host: jsl-catv-user-244-244.streamnet.pl

    12. doladowan na ere i heyah nie ma w mbanku od dawna, niestety to by ruch ponizej pasa dla wielu mbankowcow.

  • 0

    15.  2009-01-14 10:08:44

    Ale przepraszam czy to aby napewno wina mBanku, a nie Ery, że nie ma tam ich doładowań?

  • 0

    16. ~kz1976  2009-01-14 10:35:07  host: gnr78.internetdsl.tpnet.pl

    era pada w kazdej dziedzinie...kolejna umowa nie przedluzona,kiepskie warunki

  • 0

    17. ~Mungo  2009-01-14 11:26:32  host: 89.187.233.197.ip.airbites.pl

    Jak szybko przyznają ten bonus? Z regulaminu wnioskuje że bonus jest przyznawany automatycznie - co może oznaczać że natychmiast lub bez dodatkowej "ingerencji" użytkownika. Z innego punktu w regulaminie można wnioskować że na dodatkowe 10zł mają czas do końca okresu promocji. Już chwilę czekam - zdążyły poprzychodzić wszystkie promocje od Orange a bonusu brak i tak się zastanawiam czy to w porządku czy coś nie tak. Jak szybko wy mieliście bonus?

  • 0

    18.  2009-01-14 11:37:51

    W plusie do min bonus byl przyznany na konto

  • 0

    19. ~Agagat  2009-01-14 11:39:47  host: apn-95-41-226-120.gprs.plus.pl

    Dopisuje się do jakości wiadomości. Napisana bez logiki. Co to znaczy "1500 doładowań ze strony mOkazji" i następne bez logiki zdanie "dotyczy doładowań wszystkich konta telefonów" Mam rozumieć że tylko 1500 doładowań jest premiowanych kwotą 10 zł a reszta już nie? Dodam że musiałem się domyślić, że chodzi o mBank. mBank mnie denerwuje tymi "m"-kami.

  • 0

    20.  2009-01-14 11:55:09

    Zasililem karte w Orange :) narazie bonusu brak... cisza ciekawe kiedy przyjdzie?

  • 0

    21. ~  2009-01-14 14:09:19  host: public-gprs90323.centertel.pl

    Ta promocja to jakis walek ja takze tych 10zl nie dostalem.

  • 0

    22. ~Mungo  2009-01-14 14:49:44  host: 89.187.233.197.ip.airbites.pl

    @20,21 Co ciekawe na koncie promocyjnym (do Orange) pojawiło się dodatkowe 10zł z ważnością 7 dni. Nie wiem z jakiej to promocji, ale nie powinno być oczywiście z tej - z tej miało być do wszystkich sieci. Ja jeszcze poczekam z dzień i wtedy zrobie użytek z paragrafu 3 regulaminu do czego wszystkich zachęcam: reklamacja elektroniczna na doladowania[at]bluemedia.pl w ciągu 12 miesięcy od doładowania zawierająca imie, nazwisko, dokładny adres osoby oraz numer telefonu, dla którego dokonano doładowania, numer transakcji, jak również dokładny opis i powód reklamacji.

  • 0

    23. ~  2009-01-14 18:04:58  host: f96-013.opera-mini.net

    ja tam nienarzekam. promocja mi sie podoba. i tak musialbym teraz doladowac konto a tu miła niespodzianka. dodatkowe 10zl gratis:-) nie wiem jak w orange ale w plusie te 10zl przyszło zaraz po pierwszej o głównym doladowaniu, czyli czekalem nie dłużej niz 10 sekund na te dodatkowe 10 zl

  • 0

    24.  2009-01-14 19:43:55

    w sim+ dodatkowe 10zł dotarło po 20 sekundach, polecam :)

  • 0

    25. ~Nieznany  2009-04-04 15:01:09  host: c198-190.icpnet.pl

    Ta promocja to gówno ,, oszukali mnie

Dodaj swoją opinię