Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 zł gratis za doładowanie 50 zł

10 zł gratis za doładowanie 50 zł

WitekT 22 Sierpnia 2005 15:55

0 0
W dniach 23-26. sierpnia w sieci Idea dostępna będzie kolejna edycja promocji 10 za 50. Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert pre-paid oraz mix, którzy w czasie trwania promocji doładują swoje konto kwotą 50 zł.

Doładowanie zostanie nagrodzone bonusem w wysokości 10 zł, który można wykorzystać na połączenia w sieci Idea. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie doładowań kont o nominale 50 zł.


Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~eh  2005-08-22 16:01:43  host: ii42.internetdsl.tpnet.pl

    ale promocja, teraz sie wszyscy rzuca, wstrzasajace

  • 0

    2. ~tu kielce  2005-08-22 16:02:38  host: 83.24.156.205

    Czyli ładujesz 50 i masz dodatkowe 10 na połączenia wewnątrz Idei? Typowa promocyjka na przetrzymanie. Moglby zmienić stawki wreszcie na bardziej aktualne zamiast czekać niewiadomo na co. Są jeszcze tacy co używają jeszcze prepaida w Idei zamiast przejść do tak taka? Nie wiem czy takie akcje utrzymają ich długo...

  • 0

    3. ~  2005-08-22 17:26:10  host: external.ciech.waw.pl

    Załoga coś się spóźnia... http://www.telefon.pl/modules.php?name=_News&file=article&sid=2303

  • 0

    4.  2005-08-22 17:56:34

    Już wstawione, dzięki za zwrócenie uwagi - leżało na dnie skrzynki i nie zauważyłem. ;)

  • 0

    5.  2005-08-22 18:26:46

    Do "tu kielce". Zmienić stawki? 1gr za SMSa wewnątrz sieci i 30 gr za minutę wewnątrz sieci z naliczaniem sekundowym do dużo?

  • 0

    6.  2005-08-22 21:14:37

    Niestety tacy są ludzie, że niewiadomo jakie stawki by było to i tak będą narzekać. Było by wszystko za darmo to zaraz odezwały by się głosy "dlaczego nie dopłacają do rozmów i smsów" normalnie paranoja. @tu kielce, jak nie podobają Ci się stawki to przecież nikt nie każe Ci korzystać z POPa, żyjemy w wolnym kraju i mamy możliwość swobodnego wyboru. O innych też się martwić nie musisz, bo skoro korzystają z POPa to widocznie odpowiadaja im tak jak jest. Sam korzystam z POPa już od 3 lat i jak do tej pory jestem zadowolony.

  • 0

    7. ~  2005-08-22 21:20:20  host: external.ciech.waw.pl

    Stawki są OK. Tylko te pakiety i inne bzdety...

  • 0

    8.  2005-08-22 21:42:24

    kiepska ta promocja, faktycznie taka "na przetrzymanie"...

  • 0

    9. ~:/  2005-08-22 23:59:14  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    Pop to syf

  • 0

    10.  2005-08-23 00:14:49

    Nie ma jak inteligentna i rozbudowana wypowiedź :/

  • 0

    11. ~pejotl  2005-08-23 11:43:11  host: dpw103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stać ich na wrzucanie wirtualnej kasy bo sami ją nacinają na droższych minutach i sms-ach :) a ludzie są głupi nei licza i nei porównują cen i się ceiszą że maja takiego dobrego operatora

  • 0

    12. ~mazak  2005-08-23 12:10:39  host: dqh194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobre określenie "promocja na przetrzymanie" tylko pytanie na jak długo będa tak ludzi podtrzymywali przecież po pewnym czasie ludzie mają już dosć tych wymagających extra doładowania darmowych weekendów

  • 0

    13. ~fafik  2005-08-23 12:23:11  host: dpn208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***Thomas chyba śnisz takie stawki to masz po aktywacji mocno ograniczonych w czasie pakietów :)

  • 0

    14. ~qbiq86  2005-08-23 22:41:08  host: nat-242-24.man.bydgoszcz.pl