Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 zł do pierwszych 6 doładowań w Sami Swoi

10 zł do pierwszych 6 doładowań w Sami Swoi

WitekT 20 Listopada 2007 13:35

0 0

Od 20. listopada trwa promocja Reakcja łańcuchowa dla nowych klientów Sami Swoi. Do pierwszych sześciu doładowań w kwocie minimum 20 zł klient otrzymuje po 10 zł na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Użytkownik, który zakupi i aktywuje w czasie trwania promocji dowolny zestaw Sami Swoi (startowy lub z telefonem), otrzyma dodatkowo 60 zł, czyli po 10 zł do każdego z pierwszych sześciu doładowań za minimum 20 zł.




Aby skorzystać z promocji, nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych działań. Bonusowe doładowania zostaną przekazane automatycznie razem z pierwszymi sześcioma zasileniami.

Bonusowe doładnowanie można wykorzystać na dowolne usługi.

Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~papszmir  2007-11-20 13:51:51  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    to samo, co w Sim+ :)

  • 0

    2. ~hubson  2007-11-20 13:54:33  host: allium.gnupg.org

    jak widać zaczynają sie dublować bo już chyba pomysły się skończyły na coś nowego ale taka to już jest ta sieć

  • 0

    3. ~znawca  2007-11-20 14:12:55  host: atropos.tpi.pl

    Tak taka to jest już ta sieć Same Plusy (Sami Swoi Sim Plus)

  • 0

    4. ~d  2007-11-20 14:44:58  host: 217.153.234.81

    co to sami swoi?

  • 0

    5.  2007-11-20 14:47:44

    Promocja na +

  • 0

    6. ~tralala  2007-11-20 14:48:56  host: dpc204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta nie lancuchowa tylko "uposledzona"! oferta jest bardzo ograniczona, i w ograniczony sposob zlizana z tt :D pewnie klienci ss zaczeli uciekac, no to teraz kombinuja co by tu zrobic... Napewno obnizyc cene :) i ulepszyc oferte (moze mi etat w ss zaproponuja? a to tak za darmo im pomysly sprzedawac)

  • 0

    7.  2007-11-20 15:00:27

    Dziwie sie ze to jest jeszcze na rynku?, no ale pewnie jest to rentowne jeszcze to tak trzymaja. Ja w telefonie na 250 kontaktow, chyba mam tylko jedna osobe w SS i to jeszcze nie jestem pewny czy numer jest jeszcze aktualny.

  • 0

    8.  2007-11-20 15:01:35

    Za duzo tego jeszcze:/, przepraszam

  • 0

    9. ~Danieluk  2007-11-20 15:09:29  host: bxq13.internetdsl.tpnet.pl

    Zagrywka w utartym i preferowanym dotychczas stylu.Dac cos nowym.Starzy wyjadacze za to moga sobie poczytac tego rodzaju informacje;)

  • 0

    10.  2007-11-20 15:14:54

    nicram, ja na 160 kontaktów nie wiem o ani 1 osobie która miała by SS.

  • 0

    11. ~  2007-11-20 16:15:26  host: inet20908na-2.eranet.pl

    dobra promocja

  • 0

    12. ~  2007-11-20 17:24:55  host: aclk74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To sami swoi nadal istnieją ?

  • 0

    13.  2007-11-20 18:10:21

    moim zdaniem dla tych ktorzy uzywaja - fajna sprawa, zakladam ze mieli powody korystac akurat z tego operatora - a tak ogolnie to nikogo raczej nie przekonaja tymi groszami ;)

  • 0

    14. ~Knursen  2007-11-20 19:45:17  host: apn-77-115-31-172.gprs.plus.pl

    Sami swoi mają sami starsi ludzie, których telefony mają jeszcze monochromatyczne wyświetlacze, gdyż nie potrzebne im jakieś zbędne funkcje, telefon służy im tylko do dzwonienia. Osobiście nie znam młodej osoby będącej w tej sieci. Ale dobrze że istnieją, bo dla starszych ludzi jest to dobra alternatywa, mają niskie ceny połaczeń i tanie, proste w obsłudze telefony.

  • 0

    15. ~arek  2007-11-20 21:09:12  host: 80.238.80.2.ip.airbites.pl

    Ja mam 36 lat i SS to dla mnie optymalna oferta. Po prostu dzwonię i nie bawię się zabawkami:)

  • 0

    16. ~Dina  2007-11-20 21:30:51  host: p10-01.opera-mini.net

    Moja sąsiadka ma 27 lat i właśnie ma numer w SS. Pewnie nie wie o tej promocji,będę musiała ją uświadomić. ;)

  • 0

    17.  2007-11-20 23:19:26

    Dina a fajna ta sąsiadka?:))))) to podaj numer ;)

  • 0

    18. ~jam  2007-11-22 15:59:38  host: aavn28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widać że Plus ładnie z promocjami startuje-tu 60 zł za doładowania a w mixplusie świąteczny pakiet, tańsze telefony i tapety z reniferami czy śmieszne dzwonki. coraz bliżej świeta, coraz bliżej świeta:)

  • 0

    19. ~nick  2007-11-24 21:43:55  host: cbe94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niby takie głupie to SS a otrzymuje sie kase do wykorzystania wszedzie a nie to co w tym głupim Heyah czyli luzne gadki, milion pisanek tylko w sieci czyli do nikogo.

Dodaj swoją opinię