Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10% użytkowników Internetu łączy się z siecią z toalety

10% użytkowników Internetu łączy się z siecią z toalety

sirmark 6 Listopada 2008 21:36

0 0
Dostawca internetu, brytyjska firma Plusnet przeprowadziła badania, z których wynika, że coraz powszechniejszy dostęp do internetu poprzez sieci Wi-Fi sprawia, że użytkownicy korzystają z niego w różnych dziwnych miejscach.

10% badanych deklaruje, że surfowało po sieci, korzystając z toalety, zarówno w domu, jak i w pracy. Dalszych 35% korzysta z internetu w łóżku. Niecała połowa, bo 40% preferuje przeglądanie stron, siedząc w salonie. Jednocześnie badani przyznali, że przedkładają taki sposób wolnego czasu nad czytanie książek.


Źródło tekstu: 4Press, telegraph.co.uk     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2008-11-06 23:47:00  host: oo6.ipartners.pl

    #10 Na garnizonowych nie ;-/ a wpis #2 jest dokladnie na poziomie .... z wojskowej latryny. Dodam, ze mMam za to angielskie poczucie humoru ;D

  • 0

    11. ~  2008-11-06 23:56:29  host: dnp58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SirmarK czy to coś musi być COTS czy może być na zamówienie?

  • 0

    12. ~haha  2008-11-06 23:59:03  host: chello089079000054.chello.pl

    Te 10% to pewnie też je w samochodzie, kocha w windzie, śpi w pracy, myje w supermarkecie. Podstawa to organizacja czasu, a nie miejsca ;)

  • 0

    13.  2008-11-07 01:14:59

    #8. niech bedzie... pomoderowalem... #11. ale pytasz o cos konkretnego? bo ja juz nie kontaktuje..

  • 0

    14.  2008-11-07 02:39:19

    SirmarK: w poprzek wanny szklana (najlepiej wzmacniana) podporka. I laptopa 17" mozna odpalic na upartego ;D

  • 0

    15.  2008-11-07 08:24:36

    #14. jasne. a mokre rece i parujaca woda to taki dodatek.. ;)

  • 0

    16. ~mirekb  2008-11-07 08:37:10  host: apn-77-112-14-138.gprs.plus.pl

    @14 no stary o malo nie spadlem z krzesła..przypomnialy mi sie studenckie czasy gdzie pewien koles z akademika zrobil sobie nawet metalowa "podstawke"na laptopa i chodzil pod prysznic w odzinach miedzy 1-4rano.w dzien jak twierdzil sciagal mp3...a potem juz wszyscy wiedzieli;-)

  • 0

    17. ~dj  2008-11-07 08:58:38  host: gate-dialog-ekosystem.zgora.dialog.net.pl

    @17 Twój komentarz jest poniżej poziomu dzdzownic ;]

  • 0

    18. ~j  2008-11-07 09:53:43  host: 87-205-175-160.adsl.inetia.pl

    dj: wyszło, że piszesz o swoim komentarzu.

  • 0

    19. ~  2008-11-07 10:52:06  host: aavd77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SirmarK: COTS - Commercial Off The Shelf - tak naprawdę to jest pytanie o to jaki poziom cenowy jest dla Ciebie akceptowalny.

  • 0

    20. ~pablo  2008-11-07 11:50:42  host: abac223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No swietnie to nawet człowiekowi w dupe zagladaja :D

  • 0

    21. ~get  2008-11-07 11:54:02  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    z wymienionych tutaj, ani jedno miejsce nie jest "dziwne"

  • 0

    22. ~slimak  2008-11-07 14:22:19  host: cjh44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy jak komputer siwat testowal uslugi mobilnych operatorow to czy testowal w rownie ekstremalnych warunkach? swoja droga iplus wypadl najlepiej.

  • 0

    23. ~  2008-11-07 17:14:36  host: p07-09.opera-mini.net

    A ja myślałem że z łazienki można się tylko połączyć z Wisła

  • 0

    24. ~Chrome_TP  2008-11-07 17:54:57  host: 212.160.172.70

    mhm ja czasem dla relaksu jak nalewam wody do wanny to przysuwam krzesło - nóżki do wanny i na lapku czytam e-booka :) Oczywiście z zachowaniem stosownych środków ostrożności, aby lapek nie wylądował w wannie :> ale podejrzewam iż znajdą się i bardziej pokręcone historie :L

  • 0

    25. ~Hose  2008-11-07 18:56:12  host: 194.39.141.10

    Bawie się laptopem już ładnych parę lat, ale jeszcze go tam ze sobą nie zabrałem, nie czuję takiej potrzeby ;-) Chociaż jak mówił SirmarK wanna brzmi cudownie, chyba seeeeeee kompa zalaminuje ;-)

  • 0

    26. ~  2008-11-07 20:44:45  host: user-89-108-251-31.mobile.playmobile.pl

    ```surfowało po sieci, korzystając z toalety''' Zdefiniować `korzystanie'.

  • 0

    27. ~get  2008-11-08 16:47:47  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    @Chrome_TP - urządzenie podłączene do prądu i wanna z wodą... lepiej uważaj z tym bo chcę nadal mieć się z kim kłucić na telepolis ;D chyba że laps jest odłączony i leci na beterii, wtedy to nie takie ektremalne ;]

  • 0

    28. ~nick  2008-11-08 22:09:25  host: caq129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24. ~Chrome_TP - np. Zbigniew 'ZERO' Ziobro :-D

  • 0

    29. ~Chrome_TP  2008-11-09 10:36:28  host: acyu205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nigdzie nie pisałem że był podłączony do 220V. -> oczywiście, że był na baterii -> mam czasem dziwne odpały ale samobójcą jeszcze nie jestem ;D Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię