Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 tys. telefonów na 10 urodziny Plusa

10 tys. telefonów na 10 urodziny Plusa

sirmark 24 Października 2006 21:13

0 0

Z okazji 10 urodzin Plus rozda 10 000 telefonów Motorola SLVR L6.

Aby wygrać, wystarczy być użytkownikiem sieci Plus i wziąć udział w konkursie promowanym na antenie telewizji TVN lub telewizji Polsat.

Konkurs na antenie TVN wystartował pod nazwą Zabawa Plus Nagrody. Aby wygrać wystarczy wysłać SMS-a w cenie 1,22 zł z telefonu w sieci Plus pod numer 71040 z odpowiedzią Tak lub Nie na zadane pytanie, dotyczące znanego serialu. Użytkownik może wysłać SMS-y wielokrotnie zwiększając swoje szanse.




Zwycięzcami Konkursu każdego dnia w terminie od 24.10.2006 - 13.11.2006 (z wyłączeniem dnia 1.11.2006) zostanie 250 finalistów. Finalista może wygrać tylko jedną nagrodę w Konkursie.

Warunkiem wydania Nagrody, której wartość przekracza kwotę 760 zł jest wpłacenie przez Zwycięzcę na rzecz Agencji kwoty pieniężnej stanowiącej 10% wartości Nagrody na poczet podatku dochodowego od nagród zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Zobacz: Regulamin konkursu "Zabawa plus nagrody".

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2006-10-25 10:48:42

    a tak liczac to teraz to jestem prawie pewien ze jezeli plus wezmie 10 % wartosci(76 zl) na poczet podatku a odda 10 % z ceny hurtowej-czyli jaka on zaplacil to do samej nagrody nic nie doplaci,a jezeli nawet to niewiele,bardzo niewiele.

  • 0

    15.  2006-10-25 11:01:02

    Chłopaki ale musicie uwzględnić w swoich obliczeniach, że to nie jest konkurs tylko Plusa, telewizje sa głównymi organizatorami konkursu looknijcie w regulamin ;-)

  • 0

    16. ~roman  2006-10-25 11:12:10  host: swiatowid.altar.com.pl

    A moge wplacic te 10% na konto Agencji Towarzyskiej?

  • 0

    17. ~robbertos  2006-10-25 11:32:33  host: chello087206151164.chello.pl

    #16: możesz, tylko załóż gumkę, hehe

  • 0

    18.  2006-10-25 12:39:05

    szkoda mi TVN że wszedł w interesy z Plusem.

  • 0

    19. ~  2006-10-25 12:49:00  host: dqi108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    konkurs ma terminy, w których się zaczyna i się kończy, spokojnie janczerek:P

  • 0

    20. ~majkel  2006-10-27 21:27:28  host: chello087207027254.chello.pl

    News jest nie do końca prawdziwy. Po pierwsze w tym samym punkcie - co (podobno obiektywny) Telepolis nie zacytował - napisano "Kwota powyższa zostanie przekazana przez Agencję jako płatnika powyższego podatku do właściwego urzędu skarbowego". Własnie wygrałem telefonik, poinformowano mnie, że telefon przyjdzie w ciągu 7 dni i jakoś nie musze płacić, by mi wydali telefon.

  • 0

    21. ~Kinia  2006-10-31 18:43:40  host: w3cache.abp.pl

    Ja wygrałam telefonik, kazali przysłać mi swoje dane na razie nie ma nic wspomniane o zadnej wpłacie, w regulaminie tez nic o tym nie ma....

  • 0

    22. ~konik  2006-11-01 19:46:19  host: sunwalker.hapay.pl

    a orientuje się ktoś możę czy w przydpadku gdy wygrałem lecz podałem inne dane niż te na które telefon jest zarejestrowany, to czy otrzymam telefon, lub jeśli wygrałem lecz nuemr telefonu nie jest zarejstrowany??

  • 0

    23. ~victoria  2006-11-02 16:29:21  host: bmy184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to kiedy płaci sie ten podatek od tej motorolki??

  • 0

    24. ~m  2006-11-02 16:44:09  host: bmy184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy w przypadku gdy gadałam z ta babka moge jeszcze odmówic przyjecia nagrody?

  • 0

    25. ~D@m!an  2006-11-03 17:51:08  host: ebp170.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanko czy jest jakis spsob zeby wygrac?czy w tvn odpowiadac musze tylko gdu pytaja czy o dowolnej porze dnia czy czekac az zapytaja na reklamach(bo najczesciej na reklamach)?a polsat to o okreslonych godzinach te te pokazuje?juz stracilem kupe kasy na esy i nic zawsze pisze ze byli szybsi a ja siedze z tym komem przed tv wystarczy ze jeden guzik nacisne i es idzie i zawsze jest min 40 osob szybszych ;] heh a obraz z tv dociera do odbiornikow z opoznieniem chyba tak samo i esy wiec?

  • 0

    26. ~aga  2006-11-04 20:21:06  host: bxz4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma co panikowac tylko najpierw poczytać, w regulaminie oni podali wartość telefonu na 628zł brutto więc nie trzeba płacić podatku. A ta informacja o podatku jest zazwyczaj umieszczana przy kadym konkursie.

  • 0

    27. ~m  2006-11-05 19:16:01  host: bmv79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie w regulaminie napisane jest iż, wycenili ją na 628 zł?

  • 0

    28. ~tez wygralem....  2006-11-06 21:41:49  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    1. nie znam sie ale mysle ze sygnal polsatu nie wszedzie dociera do odbiornikow w tym samym czasie- o czym przypuszczam oranizatorzy doskonale wiedza.... wiec za te telefony to ii tak zaplaca ci co strzelaja smsy i dowiaduja sie ze juz 40 osob bylo szybszych.... to chyba jest logiczne.... podobnie zreszta za te telefony w tvn zaplacili ci co smsy sla.... i tyle to tylko takie moje (... i pijak, bo kazdy pijak to zlodziej...) wolne refleksie z tymi urodzinami i jak to z urodzinami bywa ten kto je obchodzi dostaje prezent.... te nasze smsy to preznet dla polkomtela tylko nie rozumiem dlaczego te telewizje dziela sie tym prezentem..... moze poprostu plus nie placi za reklame i tyle..... ogolne wrazenie malo pozytywne.... cwaniaki i tyle bo napewno nie zrobili tego aby uzytkownikom sprawic radosc w innym przypadku poprostu by zrobili losowanie pomiedzy abonentami i uzytkownikami simplusa i wtedy mozna by bylo powiedziec ze wspolnie obchodzimy te urodziny..... jednym slowem URODZINY PLUSA to pomylka..... oceniam akcje negatywnie nawet jesli ciesze sie telefonem ktory "wygralem" a wy (no i ja 1,22pln) za niego zaplaciliscie swoimi smsami..... ;-)

  • 0

    29. ~Strusiaczek  2006-11-08 01:54:02  host: aasz177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez wygrałam ale w konkursie tvn Motorolkę L6 i chciałabym aby wypowiedział się ktoś kto już odebrał ten telefon żeby napisał czy musiał płacić podatek czy nie. Ja jeszcze nie wiem

  • 0

    30. ~moniq  2006-11-08 10:31:24  host: abuw171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej strusiaczek, nie trzeba płacić podatku gdy dzownili do mnie to zapytałam:) tel wedlug nich jest wart500 zł a podatek placi sie od 760zł

  • 0

    31.  2006-11-10 01:22:57

    Ja dzisiaj dostałam po 6 dniach moją motorolkę L6 wygraną na tvn'ie :) Nie płaciłąm i nie będę płacić żadnych 10% od niej!!! i choć wydawało mi się to niemożliwe nie będę korzystać z mojej nokii. Pierwotnym planem było sprzedanie motorolki ale chyba moje kofffana nokia trafi do szuflady jako telefon zapasowy!!! Jak na moje potrzeby ta motka jest suuperrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    32. ~KASIA  2006-11-14 17:52:54  host: 11.200.25.213.interkam.pl

    Ja jestem bardzo zadowolona z promocji Plusa od trzech lat jestem użytkownikiem.I dostałam motorolkę :)jest super !!!!! ci co są w innej sieci to nie wiedzą co tracą.

  • 0

    33. ~jacek  2006-11-16 16:32:22  host: bai8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale wałek dostałem telefon ale nie dostałe bluetooth ani nawet kabla USB jak wy dostaliście to mi napiszcie moje gg 1278255

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-107-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

jowish | 2017-09-22 18:58:18

Wszyscy wszedzie szpiegowani...


~ | 2017-09-22 18:47:57

Bojkot virgin i tigera!


~ | 2017-09-22 18:45:00

Nie kupuje nic co wyprodukował maspex, bojkot tigera na zawsze.


~BB | 2017-09-22 18:39:17

Mam Virgin i faktycznie zasięg internetu jest słaby w roamingu krajowym.


~wer | 2017-09-22 18:16:39

A oferta tez jest dla Taryfy 2012?

Ankieta

Jak oceniasz nową generację iPhone'ów Apple'a?

Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet