Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 tys. pobrań Play24 Mobile w pierwszą dobę

10 tys. pobrań Play24 Mobile w pierwszą dobę

LuiN 29 Lipca 2011 21:51

0 0
Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, pochwalił się na swoim blogu ilością pobrań aplikacji Play24 Mobile - narzędzia umożliwiającego prostą obsługę konta w telefonach z Androidem.

Jak podaje Marcin Gruszka, przez pierwsze 24 godziny od udostępnienia aplikacji, program pobrany został ponad 10 tys. razy. Szerzej o aplikacji Play24 Mobile pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    9. ~  2011-07-29 23:11:56  host: host-89-229-129-94.chelm.mm.pl

    @5, nic nie płacę do Play, mam abonament w Play.

  • -1

    10. ~  2011-07-29 23:12:41  host: host-89-229-129-94.chelm.mm.pl

    @3, nie, bo TY. A ciśniesz pewnie 6 mibitów na sześciu różnych modemach.

  • -1

    11. ~Roba  2011-07-29 23:17:13  host: 78.133.242.171

    Dzieci, idźcie już spać.

  • 1

    12.  2011-07-29 23:33:19

    ZAwsze miałem dobre transfery na umts playa. 2-4 Mbps to norma :P tylko mi to i tak niepotrzebne, bo do irca mi nawet gprs wystarczy.

  • 0

    13.  2011-07-30 00:10:01

    Byloby zapewne wiecej pobran jezeli aplikacja ta nie wymagalaby karty pamieci a zapisywala sie w pamieci telefonu... ;)

  • 3

    14.  2011-07-30 00:32:00

    Żarty żartami, ale zjawisko "Sieć zajęta" "Połączenie przerwane" na Roamingu Plusa jest coraz to częstszym zjawiskiem. Nie mam zasięgu Play bo bym miał wybór, a tak to albo męka albo uciekać do T-Mobile który ma u mnie najlepszy zasięg ale oferta nie powala będę przepłacał drugie tyle eh..

  • 0

    15.  2011-07-30 02:03:24

    Czy mi się wydaję czy tej darmowej aplikacji nie ma w Android Market? Żal było wydać parę $ na rejestrację czy może bali się, że statystyki pobierania będą odzwierciedlały realną liczbę pobrań? Każdy może sobie powiedzieć, że jego aplikacja została pobrana 10tys. razy, jeśli na potwierdzenie ma tylko własne, wewnętrzne statystki. Nie chodzi mi o to, że 10tys. to jakaś wygórowana liczba (wiem, bo moją apkę pobrało 5tys. ludzi w samej Polsce - chodzi o szybki kurs walut), ale o to, że te statystyki mogą być wyssane z palca administratora serwera. Niektórzy mogli pobierać aplikację parę razy, zaś liczba aktywnych instalacji może być nawet równa zeru, bo praktycznie nikt z niej nie korzysta poza pierwszym uruchomieniem.

  • -2

    16.  2011-07-30 02:20:14

    https://market.android.com/details?id=com.appsbar.Play247202& ;feature=search_result Ja tu widze przedział pobrań 100-500. "This is an app created through appsbar for Stan Konta. It connects to the website as well." Polska język is dobra język.

  • 0

    17. ~  2011-07-30 04:04:08  host: z09-11.opera-mini.net

    Akurat Gruszka o tym pisał: to jest wersja beta, jak będzie finalna to umieszcza ją w am i nawet chcą zmusić wszystkich do aktualizacji. Co akurat takie wesołe nie będzie...

  • 0

    18. ~skalarek  2011-07-30 04:09:09  host: 89.191.147.125

    To wyżej pisałem ja coraz mniej zadowolony z działania opery. Czy obsługa formularzy to taki wielki problem ?

  • 0

    19. ~skalarek  2011-07-30 04:10:19  host: user-46-113-80-15.play-internet.pl

    Oczywiście z play :)

  • 1

    20. ~  2011-07-30 06:53:24  host: z02-09.opera-mini.net

    ciekawe czy przez m.play24 aktywacja uslug typu pakiety bedzie przebiegala sprawniej, bo kody dzialają jak chcą i np 30za10 ktory przedluza srodki promocyjne ostatni ponad dobe nie moglem wlaczycciekawe czy przez m.play24 aktywacja uslug typu pakiety bedzie przebiegala sprawniej, bo kody dzialają jak chcą i np 30za10 ktory przedluza srodki promocyjne ostatni ponad dobe nie moglem wlaczyc

  • 1

    21. ~koks  2011-07-30 08:00:55  host: 148.81.23.126

    Ten Play taki super... Dziwne że jeszcze Orange czy T-Mobile nie zbankrutował...

  • 1

    22. ~midon  2011-07-30 08:42:50  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    porażka z tą aplikacją, czemu nie łączy czasami z netem? mam przecież dobry zasięg

  • 0

    24. ~n8  2011-07-30 10:24:32  host: bic227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy będzie na symbiana^3 ???

  • 0

    26. ~olo  2011-07-30 11:32:27  host: host-81-190-228-82.wroclaw.mm.pl

    a drugiego dnia ile ? 10 :-)

  • 0

    27.  2011-07-30 12:47:02

    Jak zwykle komentuję pacany, które nawet nie czytały wpisu o aplikacji. Teraz tylko pierdzielą od rzeczy.

  • 0

    28. ~  2011-07-30 17:55:37  host: z06-01.opera-mini.net

    T-mobile osstrzega, ze uzywajac OPera mini sa pobierane oplaty i radzi, by uzywac inne przegladarki..... to ciekawe....

  • 0

    29.  2011-07-30 22:33:02

    @16, a ty widzisz co cytujesz? To jest przecież jakiś wymysł kogoś ;)

  • 0

    30. ~Marcin  2011-08-01 22:00:09  host: dqm158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt Play ma najlepsza ofertę ale najgorszą jakość połączeń

Dodaj swoją opinię