Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 tys. Emporii TALKpremium w Polsce

10 tys. Emporii TALKpremium w Polsce

WitekT 27 Października 2009 11:45

0 0

emporia talk premiumEra sprzedała już około 10 tys. telefonu emporia TALKpremium, modelu skierowanego do starszych osób - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Zajęło to operatorowi 2 miesiące.

W tej chwili na polskim rynku jedynym operatorem, który posiada telefon emporia w swojej ofercie, jest Era. Niedługo powinien dołączyć do niej Plus. Jest szansa, że jeszcze przed Świętami będzie dostępny u dwóch dystrybutorów sprzedających telefony na wolnym rynku, m.in. w Vobisie.




Do końca roku na polskim rynku powinno znaleźć nabywców na około 30 tys. urządzeń, a do czerwca przyszłego roku - nawet 100 tys. W I i II kwartale na polskim rynku pojawią się nowe modele - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~tomiq  2009-10-27 14:54:02  host: apn-77-113-130-104.dynamic.gprs.plus.pl

    300 zl powinna byc max. cena za ten telefon.

  • 0

    20. ~Dina  2009-10-27 15:11:48  host: p10-05.opera-mini.net

    Widzę,że Witek poprawił ostatnie zdanie. ;) Issa-widziałam taką Emporię w jakimś sklepie internetowym za 499zł. Trochę ta cena z kosmosu. Tam gdzie Ty mówisz-nie byłam,więc nie wiem. Zajrzałam za to przed chwilą na Allegro i widzę,że telefoniki schodzą jak świeże bułeczki. :)

  • 0

    21.  2009-10-27 15:17:07

    ***rychu , Dina , wygląda na to , że drzwi mnie ścisną , dobrze , że lekko:) Chyba namieszałem jak z FireFoxem na iPhona. Najpewniej Emporia pomyliła mi się z jakimś Maxonem.

  • 0

    22.  2009-10-27 15:27:25

    Nie rozumiem tylko dlaczego nokia i samsung jako najwieksi oddaja calkowicie pole w segmencie 50+ nieznanemu producentowi.

  • 0

    23. ~GND  2009-10-27 15:47:16  host: aul214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...dobre pytanie... Widocznie za mało wiedzą o zabijaniu...

  • 0

    24. ~wer  2009-10-27 15:54:07  host: dox170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobry pomysł Ery, i od razu 10.000 nowych klientów. jak widać, nawet na nasyconym rynku można coś nowego wymyślić i mieć efekty

  • 0

    25. ~Dina  2009-10-27 16:08:14  host: p10-05.opera-mini.net

    Issa-chyba tak. :)

  • 0

    26. ~  2009-10-27 17:52:39  host: 58.211.21.100

    Dina umówimy się na randkę?

  • 0

    27. ~  2009-10-27 17:55:32  host: inet20909ns-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Hehe mi najbardziej podoba sie prostota tego telefonu oraz ten notatnik u dolu. Zreszta i wyglad ma przyjemny a telef porzadny jest. Rydzyk zaoferowal taki telefon bo kto inny do jego sieci pojdzie ??:D a era dobrze ze go wrzucila do swojej oferty.

  • 0

    28. ~  2009-10-27 17:59:35  host: ip-94-42-2-214.multimo.pl

    dobrze bo wypelniaja niezapelniona dotad nisze. Lepsza ta emporia niz cegla z myphone.

  • 0

    29.  2009-10-27 18:45:32

    Emporia , Myfone 1050 i Maxcom to słuchawki dla tego samego klienta . Emporia chyba wykonana jest najlepszego plastiku , inne sprawiają wrażenie mydelniczki.Tylko cena z księżyca jak na telefon nic nie mający .

  • 0

    30. ~  2009-10-27 19:30:14  host: v08-04.opera-mini.net

    niezły design jednak cena wysoka.czy warto?nie sądze.mirekb

  • 0

    31. ~majkel  2009-10-27 22:22:57  host: nat-mo2.aster.pl

    Dina, z tego co ja widzę, to jak świeże bułeczki sprzedaje się Myphone 1050, a nie emporia.

  • 0

    32. ~Dina  2009-10-27 23:21:26  host: p10-05.opera-mini.net

    Majkel-nie sprawdzałam jak sprzedaje się Myphone. Przejrzałam aukcje z Emporią i napisałam co widziałam-sporo ludzi licytuje,a gościowi,który sprzedaje te telefony po 380zł schodzą wszystkie sztuki,które wystawia. Moim zdaniem ten telefon powinien kosztować nie więcej niż 300zł.

  • 0

    33.  2009-10-28 00:47:44

    @Cesarz - to telefony, a nie słuchawki. Bazy nie mają...

  • 0

    34. ~  2009-10-28 08:25:14  host: v05-16.opera-mini.net

    @Dina. Sam pomysł zaoferowania przez Erę tak prostego telefonu dla ludzi starszych, czy też w ogóle ludzi uważających, że telefon ma służyć do dzwonienia jest świetny jak pokazują wyniki sprzedaży. To będą na pewno klienci mało wymagający i lojalni. Ale ceny wolnorynkowe tego telefonu są masakryczne, przy takich gabarytach, monochromatycznym wyświetlaczu, braku jakichkolwiek bajerów bateria wystarcza na zaledwie 130 min rozmów i 180 godz czuwania. To powinien ten telefon kosztować 99zł a nie prawie 400.

  • 0

    35. ~murrhu  2009-10-30 17:29:17  host: host-81-190-212-33.wroclaw.mm.pl

    ten telefon kosztuje rynkowo 600zł!

  • 0

    36. ~m  2009-10-30 17:34:07  host: host-81-190-212-33.wroclaw.mm.pl

    @Dina to niech ten koleś lepiej porozgląda się za myphone 1050 simply bo są sporo tańśze i podobne a podobno i lepsze.

  • 0

    37. ~majkel  2009-11-02 00:06:32  host: nat-mo2.aster.pl

    wg skapca najtanszy 1050 kosztuje 269zł

  • 0

    38. ~arcsam  2009-11-02 15:01:53  host: 77-253-164-70.adsl.inetia.pl

    zgadza się. w zestawie simplus jest po 269. to no przeciez opłaca się sto razy bardziej niz emporia

Dodaj swoją opinię