Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 tys. chętnych w Erze

10 tys. chętnych w Erze

sirmark 8 Sierpnia 2008 09:28

0 0
Wczoraj opublikowaliśmy ofertę abonamentową wraz z cenami iPhone’a 3G, który dostępny będzie w Erze. Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, w Erze chętnych jest już 10 tys.

Era rozpoczęła zapisy na internetowej stronie, już 4 sierpnia, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Orange nie ujawniło ilości potencjalnych chętnych,


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34.  2008-08-08 15:20:38

    Raider - do czego sie odnosisz? Przepraszam , ale nie rozumiem.

  • 0

    35.  2008-08-08 15:26:02

    Sugestie dotyczace wyprowadzki za granice , zeby unikna bezczelnego strzyzenia sa delikatniemowiac glupie. Dobry przyklad podal ktos w newsie dnia na temat cen Toyoty , w Polsce , kraju biedniejszym niz reszta z zachodniej Europy , ceny byly wyzsze. To nie jest zapewne odosobniony przypadek.

  • 0

    36. ~RaideR  2008-08-08 15:50:08  host: 213.25.189.50

    jeśli już robisz tego typu opinie to lepiej zainteresuj się troche marketingiem poza krajem, bo mało chyba jeszcze o tym wiesz. Opierasz przykłady na innych krajach, ale tam jest po prostu... inaczej. Poza tym nie zbyt dokładnie chyba przeczytałeś ofertę de-mobil i nie znasz zbyt dokładnie sytuacji na rynku austriackim, żeby komentować tamtą ofertę. Póki nie przeczytasz dokładnie ofert wszystkich usługodawców w danym kraju UE nie załapiesz o co chodzi i skąd takie ceny. To nie jest tak, że w Polsce się uparli na wysokie ceny bo tak sobie chcą.

  • 0

    37.  2008-08-08 15:55:50

    ***RaideR - tak , jest innaczej , chocby w Wilkiej Brytanii , gdzie zmiana dostawcy energii elektrycznej , nie jest tylko zmiana nazwy na fakturze. Odrzucam to co mowisz , odnies sie do tego , tanszych cen samochodow z przykladow , cen telefonow nie z kosmosu , czy chocby przykladow ofert ktore podalem , pozniej mnie pouczaj.

  • 0

    38. ~RaideR  2008-08-08 16:04:33  host: 213.25.189.50

    ale to nie są ceny z kosmosu. Im kraj jest większy i bardziej rozwinięty tym większe wymagania klientów, a tym samym popyt na lepszy towar. Tym samym usługi muszą się obniżać i tanieć jeśli chcą istnieć na rynku. Popyt warunkuje podaż, a nie odwrotnie i my na to nic niestety nie poradzimy :) Właściwie rada jest jedna... uczyć się i dobrze zarabiać ;P a tobie issa nadal polecam przeczytać te ofery, zanim podasz przykład bo tam jest wiele ciekawych informacji ;]

  • 0

    39.  2008-08-08 16:05:33

    Zajrzyj chocby do gazetki Electro World ile kosztuje Nokia e71 , a ile kosztuje ona w umowie w Plusie. Nie wiem czemu bronisz czci kogos kto jej po prostu nie ma. Nikt nie chce lachy i za darmo , przeciwnie , zebys nie mial watpliwosci , ale nie chcemy tez ofert po lekturze ktorych czlowiek malo nie spadnie z krzesla i nie moze dojsc do siebie.

  • 0

    40. ~RaideR  2008-08-08 16:13:47  host: 213.25.189.50

    oferta iPhone w Erze na pewno nie jest ofertą, która wprawia w negatywny szok, więc to pierwszy krok do przodu. I tutaj zasada, że popyt warunkuje podaż się sprawdza. Poza granicami jest większe zainteresowanie to i operatorzy się prześcigają w ofertach. Ja bronię wyłącznie sprawiedliwości, dlatego sprzeciwiam się ciemnemu narzekaniu, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, bo nic nie jest z kosmosu. Wszystko jest uwarunkowane rynkiem

  • 0

    41.  2008-08-08 16:42:56

    ***RaideR , oferte iDe-mobilu znalem od wczoraj , Tomcio mi ja podeslal , a jako ze to to bardzo wyksztalcony czlowiek majacy w paluszku holenderski i uczacy sie przy okazji niemieckiego , nie podejrzewalem go by mogl mnie wprowadzic w blad. Co do "ciemnego narzekania" , wybacz , ale jak pisalem jest az nadto uzasadnionych powodow by to robic i to wcale nie wynika z roszczeniowej postawy opartej na kwestii "chcielibysmy za darmo". Przeciwnie.

  • 0

    42.  2008-08-08 16:48:14

    *issa, zapytaj się wlo to Ci powie czemu u nas są wyższe ceny na wszelaki sprzęt. Powie Ci, że to z tego powodu, że np. w przypadku telefonów ARPU jes u nas dużo mniejsze. Ciekawe jak by wytłumaczył wyższe ceny telewizorów czy samochodów? Może mniej paliwa zużywamy? ;-)

  • 0

    43.  2008-08-08 16:49:34

    albo prądu? Aha, pewnie nie zmieniamy samochodów co roku, dlatego koncerny nie mogą na nas odpowiedniej kasy zarobić.

  • 0

    44. ~RaideR  2008-08-08 16:51:09  host: 213.25.189.50

    no to ja podałem fakty, które składniają, żeby uwierzyć w rzetelność cen. A ty opierasz się cały czas na narzekaniu, że gdzie indziej jest lepiej. Wytłumasz mi teraz dlaczego u nas jest tak źle, bo ja tych twoich powodów nie widzę... wszystkie twoje argumenty wyjaśnione są główną zasadą marketingu "popyt warunkuje podaż", więc muszisz poszukać innych ;P

  • 0

    45.  2008-08-08 17:18:54

    To jest sprowadzanie rozmowy na manowce. Popyt warunkuje podaz... A co warunkuje zlodziejskie ceny wspomnianej chocby e71 w promocji? Chcesz powiedziec , ze jakby Plus mial w planie sprzedac pol miliona aktywacji to obnizylby ceny? Pewnie. Juz setki argumentow padaly , ilez to oni placa za transport , ilez to oni placa za ubezpieczenie , "kup 100 tysiecy sztuk to bedziesz mial taniej" , a potem sie okazuje , ze wychodza takie wlasnie szopki jak z e71. A to nie jest jak pisalem odosobniony przyklad. Kolega mi pisal , ze jakis Siemens w markecie z elektronika byl tanszy niz w MixPlusie na kontrakcie. Pewnie markety kupuja po milion sztuk:-P

  • 0

    46.  2008-08-08 17:55:52

    teraz to już na fulla sprowadziłeś rozmowę na manowce xD tu jest temat o iPhone, więc issa jeśli znasz j.anglielski to łaskawie wejdź na strone AT&T i spradź ofertę iPhone3G w najniższym abo ($69,99) ;) Marża jaką pobiera Era to grosze, a innymi się nie zastawiaj bo i ja nie widzę nic logicznego i sensownego w twoich słowach narzekania. Pozdro :)

  • 0

    47.  2008-08-08 18:22:45

    ***the_polak , czy to ze mam e90 , e71 i ku990 na warunkach ogolnych bedzie mnie bardziej uprawniac w Twoich oczach do narzeknia? Jestes naslany z Ery? Przeczytaj o czym piszemy , bo chyba masz problem ze zrozumieniem - a mowimy o horrendalnych cenach telefon w promocjach i chocby o tym , chyba Ci umknelo , ze za bliska granica to samo de-mobile daje nieporownanie wiecej. Za przeproszeniem , strugasz wariata chyba.

  • 0

    48.  2008-08-08 18:35:32

    a co to jest de-mobile? :D daj linka do tej ofery :D bo bezpośrednio u źródła (AT&T) jest oferta na podobnych warunkach co tutaj, więc śmię wątpić w twoją cudowną ofertę ;]

  • 0

    49.  2008-08-08 18:50:12

    Poszukaj w topowym newsie , komentarz Tomcia , bodaj 172 , bo oponenci cos zamilkli. Odwracajac to co napisales , wypowiadasz opinie i sadzisz innych bez znajomosci tematu , szkoda. Nie chodzi tylko o cene telefonu , 700zl jest do przelkniecie , ale po prostu "de-mobile Poland" skapi i Cie strzyze. Jak tego nie widzisz , to przykro mi.

  • 0

    50.  2008-08-08 18:52:11

    A de-mobile to przesmiewcza nazwa Ery , jakie jest zrodlo nie trzeba chyba tlumaczyc.

  • 0

    51.  2008-08-08 19:06:04

    AT&T też skąpi... tylko że na T-mobile.at nie przeczytałeś nawet tego drobnym szarym druczkiem na dole, a co tu do regulaminu promocji ci mówić :D nie jest to aż tak ciekawa oferta jak wygląda :D

  • 0

    52. ~RaideR  2008-08-08 19:09:57  host: 77-254-32-226.adsl.inetia.pl

    a do tego w tym .at naliczanie 60/30 z tego co pamiętam (nie mam dostępu do stron z poza PL bo w pracy jestem ;P)

  • 0

    53.  2008-08-08 21:10:57

    The Polak vel RideR , jesli jestes tlumaczeniem ktoryms z punktow regulaminu , zanegowac wartosc austryjacko-demobilowej promocji na iPhona , oraz udowodnic , ze polska wersja jest lepsza , zrob to. Jesli jestes w stanie wykorzystac tysiac minut w sieci , tysiac poza siec i tysiac smsow , nawet z naliczaniem 60/30 , to dodaj takze ile wydajesz miesiecznie na rozmowy i jakiego planu uzywasz. Na zakonczenie - zaklad , ze po uwiazaniu umowa najbardziej napalonych , cena iPhona i/lub oferta abonamentowa bedzie ewoluowac na korzysc klienta najpozniej do Swiat?;-)

Dodaj swoją opinię