Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 tys. aplikacji w Windows Phone 7 Marketplace

10 tys. aplikacji w Windows Phone 7 Marketplace

LuiN 12 Marca 2011 12:11

0 0

Niespełna dwa tygodnie temu Windows Phone 7 Marketplace gromadził 9 tys. aplikacji, teraz Microsoft świętuje pokonanie bariery 10 tys. programów. Szybkość dodawania nowych pozycji stale rośnie.

Na przeskoczenie z 8 tys. pozycji do 9 tys. pozycji trzeba było nieco ponad 2 tygodnie, teraz dwa były czasem najzupełniej wystarczającym. Choć patrząc ilościowo sklep Microsoftu wciąż nie może się równać z App Store czy Android Market, to jednak pokonanie bariery 10 tys. pozycji w ciągu pierwszych 5 miesięcy napawa optymizmem.




Licznik stale tyka - w chwili publikacji tej wiadomości, na stronie www.windowsphoneapplist.com wskazywał on 10.052 aplikacje.

Źródło tekstu: windowsphoneapplist, wl     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 2

    1. ~dred  2011-03-12 12:57:03  host: 77-253-94-83.adsl.inetia.pl

    W telefonie nie można nawet ustawić swojego ulubionego dzwonka. Jeśli nokia nie zmieni możliwości personalizacyjnych WP7 to czeka ją koniec.

  • -2

    2. ~dred  2011-03-12 13:11:45  host: 87-205-168-220.adsl.inetia.pl

    10000 aplikacji - w tym 3100 darmowych i 174 triale. Buahahahaahaha

  • 2

    3.  2011-03-12 13:24:37

    @2 a te 16tys rożnych latarek i dwa razy więcej pierdafonów w Android Market. Nie liczy się ilość tylko jakość, choć najlepiej mieć to i to. I tu prym wiedzie Apple.

  • 0

    4. ~Inżynier  2011-03-12 14:34:28  host: static-78-8-58-93.ssp.dialog.net.pl

    Popieram Maniiiek...Co z tego,że w Android Market jest o wiele więcej aplikacji skoro żadne nie są testowane i w większości to same śmieci.

  • 0

    5. ~Inżynier  2011-03-12 14:38:11  host: static-78-8-58-93.ssp.dialog.net.pl

    A tak na marginesie, to u mnie pokazuje, że wszystkich aplikacji jest 8817 więc? Skąd się wzięła informacja o ponad 10000 ?

  • 1

    6.  2011-03-12 14:40:56

    @3 Znajdź 1k latarek, bo to jest tylko pieprzenie głupot.

  • 0

    7.  2011-03-12 16:33:08

    @6 co nie zmienia faktu, że większość tych aplikacji to po prostu śmieci albo nieudolne klony innych aplikacji.

  • 1

    8. ~Zx25  2011-03-12 17:47:58  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Przespali swoja szanse. Ios i android rzadza.

  • 1

    9. ~drek  2011-03-12 17:50:01  host: host-81.219.110.44.devs.futuro.pl

    Nieźle, więcej aplikacji w sklepie niż sprzedanych telefonów z Windows Phone 7 ;)

  • -2

    10. ~Jarecki33  2011-03-12 22:47:52  host: public-gprs165260.centertel.pl

    @~Zx25 iOS i Android rządzi, masz racje ! Ale w śmietniku badziewiastych aplikacji które można o d...e rozbić!!!

  • 1

    11. ~pablos  2011-03-12 23:57:26  host: 77-254-61-65.adsl.inetia.pl

    znowu ten syf i windows phone.Ludzie ten stsrem nie ma szans

  • 1

    12. ~Zx25  2011-03-13 10:44:43  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    IOS i Android rządzą, ale konkurencja jest OK.

  • 0

    13. ~Mike  2011-03-13 11:58:59  host: afab125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    większość wpisów świadczy jedynie o waszej głupocie:) jako użytkownicy obojętnie którego systemu operacyjnego powinniście się cieszyć z rozwoju wszystkich platform, gdyż konkurencja może wpłynąć jedynie korzystnie na sytuacje konsumentów, czyli waszą...

  • 0

    14.  2011-03-13 16:30:19

    @Mike strzeliłeś jak blondynka w niebo... Jestem użytkownikiem Symbian OS i Android OS wiec jak do mnie pijesz to zjeżdżaj.

  • 1

    15. ~dred  2011-03-13 16:39:50  host: 77-255-60-86.adsl.inetia.pl

    @Mike a jeszcze bardziej na rozwój jakiegokolwiek OSu wpływa krytyka, a WP7 jak na razie jest za co krytykować. Bo o ile podoba mi się UI WP7 o tyle nazwanie go systemem operacyjnych jest zdecydowanie nadużyciem.

  • 0

    16.  2011-03-14 10:08:20

    @15 - podobnie jak za naduzycie mozna by uznac nazwanie systemem operacyjnym androida (w porowaniu do maemo na przyklad) - glowny silnik wykonawczy, dalvik, bedacy wariacja na temat maszyny wirtualnej javy? no prosze... jadro systemu to nie wszystko - z punktu widzenia samego jadra najnowoczesniejszym i najbardziej przyszlosciowym systemem jest ... symbian :]

  • 0

    17. ~dred  2011-03-14 14:37:38  host: hml209.internetdsl.tpnet.pl

    @16 - ciekawe dlaczego nokia go uśmierca...

  • 0

    18. ~qba  2011-03-22 16:31:08  host: 90-156-42-154.internetia.net.pl

    Ja tylko przypomnę że Microsoftowi. nie raz i nie 2 razy już wieszczono "szybką zagładę" i jak na razie jeszcze jakoś do tego nie doszło ... jeśli MS był w stanie przeżyć taką wtopę jak Vista to i z promocją WP7 też da se radę.

Dodaj swoją opinię