Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 najgorętszych telefonów 2010 roku

10 najgorętszych telefonów 2010 roku

sirmark 1 Stycznia 2011 14:25

0 0

W 2010 roku na rynek trafiło wiele telefonów komórkowych, które pokazały, że od urządzeń mobilnych można oczekiwać jeszcze więcej niż do tej pory. Poprawiła się jakość zdjęć rejestrowanych przez wbudowane aparaty fotograficzne, przyspieszył Internet, a do tego udało się odchudzić wybrane konstrukcje i powiększyć ich ekrany. Długo zastanawialiśmy się nad tym jakie kryteria należałoby wziąć pod uwagę by wyłonić 10 najgorętszych telefonów 2010 roku.

O ile z pierwszymi miejscami nie mieliśmy problemów, o tyle już miejsca od szóstego do dziesiątego do ostatniej chwili były obiektem naszych zażartych dyskusji. Ich efekt znajdziecie w artykule.




Na ostatniej stronie artykułu dostępna jest ankieta, w ramach której możecie oddać swój głos na telefon, który według Was był najbardziej przełomowy w 2010 roku.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    25. ~paciu  2011-01-03 16:18:45  host: aanm93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi sie wydaje że w zestawieniu mowinien się pojawić samsung wave ponieważ ten telefon jest naprawde super, a system bada wyczesany ;)

  • 0

    26. ~  2011-01-03 16:33:51  host: user-46-113-154-176.play-internet.pl

    nie na temat - ale czy jest jakas awaria mBanku???

  • 0

    27.  2011-01-04 00:51:18

    Ad 1. ... które to funkcje dla wielu użytkowników nie mają większego znaczenia.

  • 0

    28.  2011-01-04 16:31:41

    Niby dlaczego na 3 miejscu jest HTC ?? Jakoś w internecie nawet nie jest głośno o dobrej sprzedaży tego telefonu... Z pozostałymi telefonami się zgadzam.

  • 0

    29. ~bociek  2011-01-05 08:45:16  host: 212.160.172.70

    @28 To widać że nigdy nie miałeś htc w rękach i nie masz pojęcia co to za telefon...

  • -1

    30.  2011-01-05 08:48:47

    Nokia jest najlepsza! I każdy Polak powinien to wiedzieć.

  • 0

    31. ~Boro  2011-01-05 10:12:08  host: 217.153.73.242

    Nokia była dobra, obecnie nic ciekawego nie proponuje, porównując do samsunga jest juz troche w tyle, też używałem wcześniej Nokii dokładnie Nokii e52, c5, 6700 i wcześniejszych, proste fajne telefony, jednakże chciałem czegoś wiecej i przesiadłem się właśnie na samsunga wave'a, i powiem że to jest to, internet, dobry stabilny system , i przede wszystkim jakość wykonania i bateria. Reasumując, nic do Noki nie mam, ale niestety Nokia już nie daje rady :) Pozdro

  • -2

    32.  2011-01-05 10:25:22

    Daje rade pod względem łapania zasięgu.

  • 0

    33. ~Boro  2011-01-05 10:38:55  host: 217.153.73.242

    Zasięg to nie wszystko :), niewiem czemu jest taka mentalność że samsug = brak zasięgu, miałem dwa samsungi s7220 i avile, i faktycznie 7220 mial z tym problem, ale w nowszych modelach , np, w avili juz tego problemu nie miałem i obecnie w wavie też nie mam :)

  • -2

    34.  2011-01-05 10:41:37

    Wejdź do piwnicy, windy, gęstego lasu i twój samsung się chowa. E51 póki co łapie najlepiej.

  • 0

    35. ~  2011-01-05 10:53:37  host: 212-106-29-230.adsl.inetia.pl

    @34; SAR E51 też ma lepszy czyli wyższy niż reszta telefonów

  • 0

    36. ~Boro  2011-01-05 11:02:26  host: 217.153.73.242

    :) spoko, pracuje w takim budynku że parkuje w podziemiach i mam zasięg, jade do góry windą, również jest zasięg, w lesie jeszcze nie bylem bo wejva mam od tygodnia, ale myśle że też nie powinno być problemu :)

  • 0

    37. ~Boro  2011-01-05 11:11:04  host: 217.153.73.242

    BTW nie rozumiem porównania Samsung wave i Nokia e51 :) pozdro

  • 0

    38.  2011-01-05 13:05:40

    a jak myślicie na czym polega popularność tej np. Nokii N8? Wszędzie ją praktycznie teraz reklamują: w Erze, Plusie itd. Począwszy od ofert na mixa, abonamenty indywidualne, a skończywszy na specjalnych ofertach firmowych. Choćby tych wspomnianych wyżej planach optymalnych Orange. Jaki w ogóle pakiet minut dostaje się w tym abonamencie?

  • 1

    39. ~  2011-01-05 15:00:35  host: z16-06.opera-mini.net

    Na Discovery N8 reklamują najlepszy multimedialny smartfon

  • 1

    41. ~  2011-01-05 20:32:44  host: azk59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmnnnn....nokia to klasa sama w sobie....ja jestem posiadaczka noki e71:) i po tym jak mialam lg,samsungi, motorole, sony ericssony, dalej jestem za tym ze nokia jest najlepsza.....

  • 0

    42. ~opera  2011-01-06 20:05:58  host: aamf3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLAY w N8 problem jest taki,ze szybko sie psuja koncówki mocy

  • 0

    43. ~  2011-01-06 23:20:46  host: z19-16.opera-mini.net

    Jesli chodzi o zasieg to technika pozwala wszystkim telefonom niezaleznie od firmy na prowadzenie rozmow w prawie kazdym miejscu.Wyjatek to iphone 4?Ale pewnie ip 5 R(z radiem) bedzie podobal sie warszawiakom.

  • 0

    44. ~kamil  2011-01-07 20:31:27  host: 92-63-44-80.ip.mgk.pl

    a czy chcąc skorzystać z obecnych promocji na rynku z N8, wziąć ją przykładowo w bizniesie Orange za złocisza (z dość korzystnym abonamentem), ten model tak po prostu od ręki dostanę w najbliższym salonie operatora? Czy raczej trochę muszę na niego poczekać?

  • 0

    45. ~lochere  2011-01-31 15:15:34  host: jr2uldfolv.adsl.datanet.hu

    a w 2011 LG Optimus i SE Xperia Arc będą hitami! : > jestem pewien!

Dodaj swoją opinię