Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 najgorętszych telefonów 2009 roku

10 najgorętszych telefonów 2009 roku

sirmark 12 Stycznia 2010 01:09

0 0

W 2009 roku na rynek trafiło wiele telefonów komórkowych, które pokazały, że od urządzeń mobilnych można oczekiwać więcej niż do tej pory. Poprawiła się jakość zdjęć rejestrowanych przez wbudowane aparaty fotograficzne, przyspieszył Internet i do tego udało się zmniejszyć gabaryty wybranych konstrukcji.

Długo zastanawialiśmy się nad tym jakie kryteria należałoby wziąć pod uwagę by wyłonić 10 najgorętszych telefonów 2009 roku. Doszliśmy do wniosku, że ważne dla rynku telefony to nie tylko te najdroższe i najbardziej zaawansowane technologicznie konstrukcje. W związku z tym postanowiliśmy docenić zarówno technologiczne perełki, jak i sprzedażowe hity.




Na ostatniej stronie artykułu dostępna jest ankieta, w ramach której możecie oddać swój głos na telefon, który według Was był najbardziej przełomowy w 2009 roku.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~  2010-01-13 18:33:25  host: 94.254.177.237

    a co to beda za zmiany?

  • 0

    55. ~daris  2010-01-13 18:51:22  host: 212.160.172.70

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70 moim zdaniem to jest bez sensu bo wiadomo ze nie kazdego stac na super nokie z wi-fi i gps inni moga sie zadowolic tylko avila... tak jak ja np nie potrzebuje super dodatkow do telefonu wystarczy mi mp 3 aparat i sprawnie dzialajacy telefon:) jak dla mnie to mozna bylo by zrobic ranking telefonow 2009 do 1000zl i ponad wtedy mozna bylo by cos wiecej powiedziec... jak dla mnie super jest SE satio moze za jakis czas bede mogla go miec narazie cena mi na to nie pozwala:(

  • 0

    56. ~:)  2010-01-13 18:54:36  host: 77-253-68-207.adsl.inetia.pl

    A czy po tej ankiecie będzie ankieta 10 najgorszych telefonów roku 2009? Proszę o odpowiedż.

  • 0

    57. ~skalarek  2010-01-13 20:55:00  host: 89.191.147.125

    @telepolis :) może wybadacie kiedy na rynek wejdzie S5230W :) ? macie te różne wtyczki ;)

  • 0

    58.  2010-01-13 21:00:31

    Dla mnie telefon hot jest taki , powiedzmy mam 500-600zł i nie mając do czynienia z telefonami z wyższej półki nagle kupuje Avile . Przypuszczam, że wrażenie piorunujące. Podobnie i w wysokich segmentach.

  • 0

    59.  2010-01-13 21:07:17

    Po konkretnym teście Avili stwierdzam, że brak jej 3G, bez 3G przeglądanie internetu w tym telefonie to masakra.

  • 0

    60.  2010-01-13 21:13:25

    Dodatkowo stwierdzam, że wymagania zmieniają się z czasem, kiedyś szalałem za teleko, a teraz bliżej mi już do 30-stki i wymagania się zmieniają. Dla mnie najfajniejszym telefonem w tym roku jest 6700. Teraz takie coś mnie interesuje. Dobre materiały, elegancki wygląd, 5mpix, a nie plastikowe wodotryski.

  • 0

    61. ~  2010-01-13 21:47:48  host: 109.243.33.172

    Ja zagłosowałem na pixona, bo oferuje coś czego do tej pory nigdy nie było w komórkach - doskonały aparat lepszy nawet od sredniej klasy kompaktów z marketu.

  • 0

    62.  2010-01-14 00:33:08

    skoro już mowa o telefonach to te rankingi popularności po prawej, gdzie dominuje SE, można by wywalić, zrobić nową listę...a tą zostawić do informacji, pokażcie mi teraz kogoś z SE D750? albo K700i

  • 0

    63.  2010-01-14 00:34:44

    ten rok będzie należał do samsunga, bardzo mu zależy na dogonieniu nokii, i wpompuje w marketing mase siana...zobaczycie:)

  • 0

    64. ~art  2010-01-14 00:40:43  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    witek-t. dzis jakąś tam inwentaryzację w pleju kończą, są jakieś wieści o obniżkach sprzętu który nie zszedł?

  • 0

    65. ~cala prawda  2010-01-14 19:42:31  host: 77-253-84-218.adsl.inetia.pl

    proste ze E52 , chodz go nie mam :)

  • 0

    66.  2010-01-14 22:56:24

    WITKU! Dlaczego znowu nie piszecie wiadomości (NEWS'A) o podwójnym doładowaniu w HEYAH? to już kolejna taka "wpadka" serwisu...

  • 0

    67.  2010-01-14 23:00:49

    Krzychu: zanim zaczniesz pisac o jakiejs wpadce, sprawdz newsa o id=16992 i date newsa.

  • 0

    68.  2010-01-14 23:07:26

    tylko dlaczego żeby znaleźć tą wiadomość muszę pisywać ID Newsa albo przeszukiwać całą listę wiadomości zamiast najzwyczajniej móc kliknąć w zakładkę "HEYAH"?

  • 0

    69.  2010-01-14 23:10:01

    A z zakładce "Heyah" najświeższa wiadomość jest z 2009-11-17 :/ A od tego czasu do tej trochę się działo w HEYAH...

  • 0

    70.  2010-01-14 23:12:19

    Heyah pierwsze w tym roku podwojenie dawali między 4-8 stycznia, a teraz dają kolejne... i nic... a przecież takie info moim zdaniem powinny znajdować się w zakładce HEYAH, nieprawdaż? :)

  • 0

    71.  2010-01-14 23:40:42

    Krzychu: po pierwsze id bylo podane dla wygody. Normalnie mozna bylo uzyc wyszukiwarki. W kategorii heyah, faktycznie zabraklo tego newsa. Widac przez jakis przypadek nie byl podlaczony. Co do podwojenia miedzy 4-8 stycznia, to jest to final promocji grudniowej (id=16731) o ktorej tez pisalismy.

  • 0

    72. ~Ljundgberg  2010-01-16 11:46:48  host: 109.243.191.43

    Telefonem roku powinien zostać iPhone..;)pierwsze listy na świecie jako pojedynczy model;)

  • 1

    73.  2010-01-16 15:47:15

    SirmarK: Chodziło mi tylko o ten brak newsa w kategorii Heyah :) Teraz już wszystko gra ;) Jeszcze jakbyście dodali info o podwójnym doładowaniu z grudnia to by było idealnie :) Bo okazuje się że brak owego newsa (id=16731) to również niedopatrzenie :) A podwojenie do wszystkich sieci to przecież bardzo istotna wiadomość dla użytkowników telefonii komórkowych :)

Dodaj swoją opinię