Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 najgorętszych telefonów 2008 roku

10 najgorętszych telefonów 2008 roku

WitekT 30 Grudnia 2008 23:08

0 0

W 2008 roku na rynek trafił szereg telefonów komórkowych, które pokazały, że od urządzeń mobilnych można oczekiwać więcej niż do tej pory. Poprawiła się jakość zdjęć rejestrowanych przez wbudowane aparaty fotograficzne, przyspieszył Internet i do tego udało się zmniejszyć gabaryty wybranych konstrukcji. Każdy z telefonów w zestawieniu ma też moduł GPS, który przestał już być czymś egzotycznym.

Na ostatniej stronie artykułu dostępna jest ankieta, w ramach której możecie oddać swój głos na telefon, który według Was był najbardziej przełomowy w 2008 roku.




Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~abramek92  2008-12-31 00:26:05  host: aaui18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co to ?! cenzura oO?

  • 0

    2.  2008-12-31 02:16:50

    1. Jaka cenzura?

  • 0

    3.  2008-12-31 08:38:32

    abramek92 - o jakiej znowu cenzurze piszesz?

  • 0

    4. ~  2008-12-31 10:09:43  host: host-89-231-102-128.warszawa.mm.pl

    Kolejny fajny pomysł Telepolis, oby tak dalej w nowy roku.

  • 0

    5.  2008-12-31 12:36:58

    Co wy gadacie ? Jaka cenzura ? kliknijcie sobie w niebieski link "tutaj" i macie tam wszystko na temat :-)

  • 0

    6.  2008-12-31 14:33:16

    Nie wim jak to jest ale moje komentarze sie zapisuja a potem ich nie ma... Jakas cenzura czy cos?? :(

  • 0

    7. ~  2008-12-31 16:34:51  host: host-89-231-102-128.warszawa.mm.pl

    Widzę, że ktoś nadużywa słowa cenzura. Ja się nigdy od początku Telepolis z taką praktyką nie spotkałem.

  • 0

    8. ~  2008-12-31 17:13:50  host: dnp130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A widziałem niedawno jeden przypadek autocenzury. :D

  • 0

    9. ~  2008-12-31 17:15:41  host: 94.254.169.140

    Zaglsoowalem na Samsunga i8510, bo ajfon mimo ze glosny to jednak jest badziewny. Natomiast i8510 sprawil, ze uzytkownik tego telefonu moze sprzedac cyfrowke i robic zdjecia samym telefonem. To jest prawdziwa nowosc na rynku - tego nie bylo do tej pory. N95 robil bardzo dobre zdjecia, ale nadal nie byla to cyfrowka. Tutaj granica sie calkowicie zatarla.

  • 0

    10. ~  2008-12-31 21:15:27  host: dnp130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Iphone Dev Team właśnie "dał cynk" w formie rebusu/zagadki, że zapowiadany "żółty śnieg" będzie zabijał smoka w urządzeniach zaktualizowanych do wersji 2.2 :D

  • 0

    11. ~Opec  2009-01-01 15:26:41  host: epv85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Używam firefoxa 3.0.5 i nie moge głosować w sondach i oceniać wiadomości. Tylko u mnie występuje ten problem czy jest coś skopane z tymi sondami? Gdy klikam głosuj to pisze oczekiwanie i tak w nieskonczonosc. dodam jeszcze ze z rozszerzen mam tylko adbloka. przed formatem komputera i po jest taka sama sytuacja. ps. win XP sp3

  • 0

    12. ~pisul  2009-01-01 17:09:48  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Taki ranking juz powstal,i mi bardziej sie podoba http://telepolis.pl/news.php?id=11208

  • 0

    13. ~bro  2009-01-01 18:08:57  host: alien.t16.ds.pwr.wroc.pl

    super artykuł i niezły ranking a ile osob wzieło udział?

  • 0

    14.  2009-01-01 18:51:23

    2 i 3. Bo mojego pierwszego komenta skasowało, a był, dam sobie łapę uciąć.

  • 0

    15. ~ukenamuniu  2009-01-02 01:56:48  host: 86-59-n1.aster.pl

    Dla WitkaT i Kolegów z Redakcji wszystkiego najlepszego w 2009!! http://pl.youtube.com/watch?v=NHdN_O5k3WM

  • 0

    16.  2009-01-02 09:21:28

    ukenamuniu: dzięki i nawzajem! :-) http://pl.youtube.com/watch?v=RHksPJjalEU

  • 0

    17.  2009-01-02 10:09:27

    świetny almanach po top10 telefonów za 2008 rok, wrzucam do ulubionych link.

  • 0

    18. ~typek  2009-01-02 13:20:42  host: 54.121.225.195.static.bait.pl

    a gdzie jest Renior tylko nokia i Htc na przemian?? mam ten model i uwazam ze przebija w/w

  • 0

    19.  2009-01-02 13:36:59

    typek: a kiedy Renoir wszedł do sprzedaży? Jaki miał wpływ na rynek?

  • 0

    20. ~skizza  2009-01-02 14:48:56  host: doy184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez bym stawial na renoira i wlasnie to, ze nie zalapal sie na wiecej roku 2008 szkodzi i falszuje ogolna jego ocene, chyba ze wygra w 2009 to moge poczekac :)

Dodaj swoją opinię