Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 mln pobrań YouTube Go w Google Play

10 mln pobrań YouTube Go w Google Play

orson_dzi 19 Grudnia 2017 15:32

5 2
youtube go

YouTube Go przekroczył granicę 10 mln pobrań w sklepie Google Play i zmierza do kolejnego progu - 50 mln.

Google Play nie podaje dokładnej liczby pobrań aplikacji, musimy więc opierać się na określonych progach. Aplikacja YouTube Go w wersji publicznej pojawiła się w sklepie Google'a pod koniec listopada, kiedy to zakończył się okres beta testów.

YouTube Go pozwala na oglądanie filmów w niższej rozdzielczości - 144p, 360p i 480p, dzięki czemu zużywa mniej transferu. Dodatkowo w aplikacji można pobrać dany film i obejrzeć go później w trybie offline.


Źródło tekstu: Google Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: youtube go | youtube

w sumie: 16
  • 1

    1. ~  2017-12-19 15:55:00  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    nie podoba mi się.

  • 0

    2.  2017-12-19 16:33:07

    Chyba chcą ograniczyć inwestycje w serwery. VP9 jak widać nie ograniczyło transferu danych wystarczająco. Pozostaje zachęta do oglądania w niższych rozdzielczościach z mniejszym bitrate i mniejszym obciążeniem serwerów i łączy Google.

  • 0

    3.  2017-12-19 17:01:37

    dalej bez odtwarzania w tle i w oknie pop-up, no po prostu pogratulować wielkiej korporacji! dalej bez startu do np. OGYouTube.

  • 0

    4. ~~  2017-12-19 17:28:29  host: aje208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bez sensu. Na normalnej appce też można ustawić rozdzielczość.

  • 0

    5. ~gość  2017-12-19 19:57:25  host: public-gprs178149.centertel.pl

    @4 A w normalnej apce masz "download"?

  • -1

    6. ~Flej  2017-12-19 20:25:48  host: cdk113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To głównie aplikacja do krajów typu Indie z ich cudownym LTE na 1.4MHz...
    Zresztą w Play LTE w szczycie chodzi jeszcze wolniej niż z lejkiem w roamingu :D

  • 0

    7.  2017-12-19 20:37:15

    Korzystam bardzo dużp z neta mobilengo i dla nie to jest duże odciazenie transferu.

  • 0

    8. ~Jeszcze play  2017-12-19 21:44:37  host: a28-02-06.opera-mini.net

    W lte playa tylko ping został przyzwoity

  • 0

    9. ~Kuba  2017-12-19 22:57:19  host: a12-01-05.opera-mini.net

    A ta aplikacja jest dostępna na polskim rynku? Jeśli tak to proszę o link bo nie mogę znaleźć w Google Play

  • 0

    10. ~Punk  2017-12-19 23:17:16  host: apn-37-7-230-64.dynamic.gprs.plus.pl

    Puki nie dadzą opcje słuchania muzyki bez wyświetlanego obrazu w tle to nie pobiorę od nich tej aplikacji.

  • 0

    11. ~P.  2017-12-20 06:16:12  host: public-gprs363587.centertel.pl

    @Punk. Masz rację, nie pobieraj. Najpierw ściągnij sobie słownik.

  • 0

    12.  2017-12-20 11:04:36

    @5 a na cholerę ci apka z download-em? Co to wtyczek do FF nie ma? A stron gdzie wklejasz link i dostajesz link do pliku yt też nie ma? Instaluj setki apek, żeby ci srajfon coraz wolniej działał...

  • 0

    13. ~gdzie  2017-12-20 12:04:49  host: user-94-254-182-242.play-internet.pl

    Ktoś ją ma?, bo też nie potrafię znależdż.

  • 0

    14. ~  2017-12-20 13:32:23  host: 168.235.207.215

    w polskim google play apka jest niedostepna

  • 0

    15. ~  2017-12-20 14:10:53  host: 80.50.139.210

    a jest jakas apka ktora umozliwa sluchanie muzy z youtube przy zablokwanym telefonire?

  • 0

    16. ~Jarek Mikul  2017-12-24 01:32:09  host: staticline-31-182-243-5.toya.net.pl

    Ogyoutube mam wszystko co oryginalna YouTube np subsksrybcje, itp ktore mamy przypisane do konta, ale ma jeszcze DOSKONAŁE 3 PLUSY: