Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 mln klientów Polkomtela

10 mln klientów Polkomtela

sirmark 8 Maja 2006 12:51

0 0
Mirosław Bielicki, wiceprezes zarządu Polkomtela, na dzisiejszej konferencji powiedział, że firma ma już 10 mln klientów.

Pozostali operatorzy informowali już o takim fakcie. PTK Centertel przekroczył barierę 10 mln klientów prawdopodobnie już w styczniu, o czym pisaliśmy w tej wiadomości i w tej wiadomości.

PTC o swoim 10-milionowym kliencie informowała już w zeszłym roku. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. W tym jednak przypadku mieliśmy pewne wątpliwości, o których pisaliśmy w tym felietonie.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2006-05-08 14:42:18

    No to plus ostatni:) jak narazie w ilosci klientow. Niech wreszcie zrobia platforme, bo u mojego kolegi raz na jakis czas nawala i dostaje szalu. Ale jest przywizany do nich, bo ma najwiecej numerow z Plusa w swojej ksiazce i co ma zrobic? :

  • 0

    7. ~m@Ti+)  2006-05-08 14:48:58  host: nat-gts-1.tcz.vectranet.pl

    Pozostaje mi tylko złozyć gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! choć niektórzy w to nie wierzyli.

  • 0

    8. ~evad  2006-05-08 15:25:38  host: 82.160.254.218

    jezuuuu, jak ja nie lubię tej maniery 'tej wiadomosci', 'tym felietonie' itp. :( tutaj powtarza się to czterokrotnie, co sprawia, że całość robi się mało przejrzysta, na dodatek zmusza userów do klikania, a ja wolałbym od razu wiedzieć czego dany link dotyczy, zanim tam zajrzę. nie lepiej zamiast 'o czym pisaliśmy w _tej wiadomości_', napisać np. 'o czym pisaliśmy w wiadomości _Kolejna polska sieć ma 10 mln abonentów_'? albo umieśćcie na dole zbiór 'pokrewnie wiadomości/felietony' i tam odnośniki z linkami w postaci tytułów. ps. wiem, upierdliwy w tej sprawie jestem ;)

  • 0

    9. ~  2006-05-08 18:49:45  host: chello084010087168.chello.pl

    Za to właśnie lubie Telepolis, zdumiewa ich zdobyć w ciągu sześciu miesięcy 700 000 klientów, a jest prawdą zdobycie w ciągu nie całych sześciu miesięcy ponad milona klientów.

  • 0

    10.  2006-05-08 19:21:41

    chello: coraz bardziej dostrzegam u Ciebie zaślepienie Erą i... niestety, brak trzeźwego myślenia i wiedzy. Porównaj sobie w Erze przyrost w I połowie IV kwartału z przyrostem w II połowie. A potem dodaj do tego, że ta II połowa to okres NAJWIĘKSZYCH dla sieci żniw, czyli święta.

  • 0

    11. ~  2006-05-08 21:33:42  host: chello084010087168.chello.pl

    WitekT jest jedna różnia pomiędzy mną a Tobą, ja posiadam wgląd do informacji Ery, o których nie masz pojęcia a się rozpisujesz - więc skoro trzeźwe spostrzerzenie negujesz i twierdzisz, że to zaślepienie, tak to nazywaj. Polkomtel na koniec roku posiadał około 8,7 mln klientów, jak dotąd pozyskanie nowych klientów w sumie opiera się na poziomie około 1,5 mln więc coś tu jest nie jasne i jeszcze minus Polkomtela w przenoszalności numerów (liczby pisałem z głowy, więc może być jakiś błą). Skoryguje wszystko jutro.

  • 0

    12.  2006-05-08 21:37:32

    chello: być może - jednak do tej pory tego specjalnie nie udowodniłeś, natomiast nie tylko ja wytknąłem Ci niezdrowe podejście do PTC. A dla Twoich danych - Polkomtel na koniec 2005 roku miał 9,05 mln klientów. Więc przyrost wyniósł 995 tys. w PONAD kwartał, a nie 1,5 mln jak napisałeś.

  • 0

    13. ~  2006-05-09 07:16:12  host: chello084010087168.chello.pl

    1,5 mln to był wzrost wszystkich trzech graczy na rynku. Chołubie ich i nigdy tego nie ukrywałem, jeżeli nie mam racji to zawsze się do tego przyznam. Telepolis zawsze podchodzi negatywnie do Ery i nie umieszcza wszystkich usług jakie wprowadzą, czyżby dyskryminacja.

  • 0

    14.  2006-05-09 10:23:28

    chello: wydaje mi się, że publikujemy o Erze więcej i szybciej niż inni. Poza tym Twoje uwagi kierowałeś do nas głównie za brak publikacji czegoś, czego i inni nie opublikowali, a nie bylo specjalnie dostępne publicznie (pamiętam jakiś komentarz bodajże o testach opery w tt, o czym i tak chyba potem napisaliśmy jako jedyni). Poza tym nie jesteśmy nastawieni negatywnie do nikogo - co najwyżej karcimy każdego, kto robi źle. I tyle... Liczę na konkretne przykłady tego, że podchodzimy negatywnie do Ery, bo teraz to rzucasz takim ogólnikiem...

  • 0

    15. ~  2006-05-09 16:12:21  host: chello084010087168.chello.pl

    Dziwne nie pamiętam wzmianki o promocjach Ideii w 2004 roku i o tym, że wycofali bo wszystko się posypało

  • 0

    16.  2006-05-09 16:20:10

    chello: albo ja mam dzisiaj słabszy dzień, albo Ty - żadnej opcji nie wykluczam. Ale mógłbyś wyjaśnić dokładnie o co Ci chodzi w ostatnim komentarzu?

  • 0

    17. ~evad  2006-05-09 17:16:56  host: 82.160.254.218

    widzę, że kwestia _tej wiadomości_ zeszła w dalszy plan. ;) a szkoda... :(

  • 0

    18.  2006-05-09 20:18:01

    evad: chodzi Ci o "tej wiadomości"? Już Ci kiedyś na privie tłumaczyłem czemu robię tak a nie inaczej, chyba nie ma sensu tego powtarzać?

  • 0

    19. ~evad  2006-05-10 08:27:34  host: czj146.internetdsl.tpnet.pl

    witek: no wiem wiem, że pisałeś.. tylko ciągle mnie to drażni i ja bym to zrobił w inny sposób.. no ale trudno. :]

  • 0

    20.  2006-05-10 09:41:38

    evad: do poprzedniej rozmowy dorzucę klejny argument - nie mogą być tutuły newsów, bo często mało mówią o treści wiadomości i jeszcze bardziej zaciemniało Ci sytuację. Nikt Ci też nie każde kilkać w te linki - one są dla tych, co chcą cobie coś przypomnieć bądź dodatkowo się dowiedzieć. Ci, którzy pamiętają, klikać nie muszą.

  • 0

    21. ~evad  2006-05-10 11:13:31  host: 82.160.254.218

    witek: proponuję kompromis - umieszczajcie nadal linki w postaci _tej wiadomości_ itp., ale tytuł newsa, do którego link prowadzi podawajcie w parametrze title, a więc tytuł będzie widoczny w dymku po najechaniu kursorem. na deser lektura obowiązkowa ;) http://www.useit.com/alertbox/20040510.html

  • 0

    22.  2006-05-10 11:16:56

    evad: to nie takie proste, bo wymaga wprowadzenia odpowiednich skryptów, żebyśmy się na śmierć nie zarobili wstawiając newsy. Być może to się zaimplementuje w nowym serwisie, zobaczymy.

  • 0

    23.  2006-05-10 11:17:43

    evad: poza tym jeszcze jedno - u nas CZĘSTO tytuł wiele nie mówi, dużo wyjaśnia się w zajawce. Więc Twój pomysł jest nie do końca trafny.

  • 0

    24. ~evad  2006-05-10 12:00:25  host: 82.160.254.218

    witek: nie wiem jak wygląda Wasz CMS, ale jeśli przy edytowaniu newsa wstawiacie bezpośrednio kod html do robienia linków, to proponuję coś w stylu: href="..." title="[gettitle:1234]", gdzie '1234' to ID wstawianego newsa. parę stosunkowo prostych linijek php przerobiłoby [gettitle:1234] na właściwy tytuł. mogę to Wam zrobić społecznie. ;)

  • 0

    25. ~moczar  2006-05-12 16:23:06  host: dpa213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo dla plusa choć w sumie i taki dzie mu najgorzej. Nie przez przypadek

Dodaj swoją opinię