Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 mld pobrań z Android Market

10 mld pobrań z Android Market

LuiN 6 Grudnia 2011 23:19

0 0

android marketGoogle świętuje pobicie kolejnego rekordu - użytkownicy telefonów i tabletów z Androidem pobrali do tej pory już ponad 10 mld aplikacji z Android Market. Z tej okazji przez 10 kolejnych dni użytkowników czekają wyjątkowe promocje.

Google przygotował specjalne obniżki cen najpopularniejszych w Android Market aplikacji. Przez dziesięć dni firma oferować będzie kolejne 10 tytułów, w cenie zaledwie 10 centów każdy (33 grosze).




Dziś tymi tytułami są:
Asphalt 6 HD
Color & Draw For Kids
Endomondo Sports Tracker Pro.
Fieldrunners HD
Great Little War Game
Minecraft
Paper Camera
Sketchbook Mobile
SoundHound
Swiftkey

Źródło tekstu: Google, wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    24. ~  2011-12-07 11:51:54  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    do 22 to jest bzdura, ze google wie jaki sprzet masz i proponuje tylko to co działa - proponuja jak leci - i tak jak w przeglądarce nie to co ty chcesz, ale to co im pasuje

  • 0

    25. ~  2011-12-07 12:17:08  host: 178.183.151.220.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @24 - jeśli mówimy o Market Android przez www, to jak leci, dopiero w momencie instalacji/kupna jest weryfikowane na które urządzenia przypięte do konta mailowego można to zainstalować. W przypadku korzystania z Market Android bezpośrednio z telefonu/tabletu od razu następuje weryfikacja i aplikacje nie działające nie będą nawet wyświetlane.

  • 0

    26.  2011-12-07 12:21:45

    @25 - a jednak nie do końca. Zdarza się, że urządzenie jest wyświetlane, można zakupić aplikację, instaluje się na urządzeniu, a uruchomić się nie chce - wywala błąd o braku zgodności.

  • 0

    27.  2011-12-07 12:36:23

    To ja mam pytanie w drugą stronę. Chciałbym kupić aplikację, która jest niekompatybilna z moim urządzeniem. Jest taka możliwość ?

  • 0

    28. ~  2011-12-07 13:05:12  host: 77-254-244-178.adsl.inetia.pl

    @26 ale wtedy kasa jest zwracana. Ja kupiłem 8 z 10 aplikacji :)

  • 0

    29. ~  2011-12-07 13:07:26  host: 178-36-58-62.adsl.inetia.pl

    ja kupiłem 9 z 10 :) bo jedną już miałem wcześniej hehe w promocji to trzeba brać :)

  • 0

    30. ~demon  2011-12-07 13:13:41  host: 79.162.103.98

    Dobranoc promoch ja. Nie wiem jak wam ale mi niektóre aplikacje nie będące dzisiaj za 0,33gr wyświetlają się głównym menu za 0,33. NP FRIUT NINJA.PO WEJŚCIU W APPLE już są za normalna cenę pewnie pokazują co będzie jutro. Ja zakupiłem 3apki niestety asphalt 6 kupiłem dawno jak była promocja gameloftu po 0,99$ niestety przeplacilem:) oby było więcej takich wyprzedaży. A tak właściwie to przydała by się specjalna zakładka wyprzedaże w markecie.

  • -1

    31. ~oZgrozo  2011-12-07 14:59:41  host: 31.61.45.235

    Nie miałem pojęcia że na świecie jest aż 10 mld osłów oszołomionych możliwością skubania ich przez Microsoft z kasy $

  • 0

    32. ~demon  2011-12-07 15:23:01  host: public-gprs52695.centertel.pl

    Do pobrania. Za 0,33 SĄ już kolejne aplikacje np Fruit ninja i beautiful wigets.

  • 0

    33. ~zenon  2011-12-07 15:31:00  host: h82-143-162-121-static.e-wro.net.pl

    dzieki DEMON! cos jeszcze taniego widzicie?

  • 0

    34. ~demon  2011-12-07 15:52:13  host: public-gprs330425.centertel.pl

    Star chart oraz Flickr golf!

  • 0

    35.  2011-12-07 16:00:10

    AirSync jest za 33 grosze tez

  • 0

    36.  2011-12-07 16:07:01

    o jeszcze Read It Later Pro

  • 0

    37. ~demon  2011-12-07 16:27:38  host: public-gprs330425.centertel.pl

    to pewnie jutrzejsze pozycje.Nie wiem jak wam ale w moim android markecie już można od dzisiaj wypożyczyć filmy i kupić muzyke oraz e booki

  • -1

    38. ~asd  2011-12-07 18:53:53  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    Te wszystkie płatne aplikacje sa za darmo. Na pewnym forum. Nie będę reklamował, bo mnie tam zbanowali. Nieważne, rejestracja za free i hulaj dusza. Ale podam wskazówkę, wbijcie w google: ipmart forum pl. I miejcie zainstalowany adblock, bo pazerny admin na tym zarabia, a reklamy są tam ostro wkurw...ce.

  • 0

    39. ~demon  2011-12-07 20:50:47  host: 77-254-58-183.adsl.inetia.pl

    @38 a po co bawić się na forum jak większość aplikacji można pobrać dzięki aplikacji podobnej do instalusa na iphone a na androidzie nazywa się applanet

  • 1

    40. ~  2011-12-08 08:54:50  host: 77-254-244-178.adsl.inetia.pl

    a po co kraść skoro można kupić prawie za nic ?

  • 0

    41.  2011-12-08 10:59:02

    Wyglada na to, ze promocja sie skonczyla :( Nie zdarzylem, choc chcialem skorzystac. Wczoraj (07.12) gdy spawdzalem po poludniu, zgodnie z opisem cena za klawiaturke Swiftkey faktycznie wynosila 33gr, niestety, w tym momencie (08.12), gdy chce dokonac zakupu, cena jest juz normalna. Nie zdarzylem. Niefajnie. Czy sa jakies informacje/szanse dot. np. wznowienia promocji? Pozdrawiam

  • 0

    42.  2011-12-08 14:47:38

    Applikacja Endomondo w App Store dla iPhone obnizyla takze cene do 79 eurocentow. Bardzo milo z ich strony.

  • 0

    43. ~natyandroid  2011-12-09 16:53:54  host: caresa.static.korbank.pl

    Mam to badziewie"android" na tablecie i zastanawiam się jak się tego pozbyć i zamienić na coś normalnego. Niszczy karty "SD" i szpieguje zawartość. Miałem 4Gb kartę i mi uszkodziło tak,że teraz pokazuje mi,że ma 31Mb. Szlag mnie trafia na te szpiegowskie nowinki. To wszystko działa jak w 1984"-G.Orwella.

Dodaj swoją opinię