Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 milonów klientów polskiego Orange

10 milonów klientów polskiego Orange

WitekT 22 Lutego 2006 13:47

0 0
Na 27. lutego Centertel zapowiedział konferencję, podczas której oficjalnie ogłosi zdobycie 10-milionowego klienta przez sieć Orange.

Konferencja odbędzie się o 19:30 w Auli Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej. Wcześniej, bo o godzinie 10:00, w siedzibie firmy na ulicy Skierniewickiej odbędzie się spotkanie z zarządem PTK Centertel.

Nasza redakcja będzie obecna na obu spotkaniach, a o ich przebiegu będziemy informować na bieżąco.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2006-02-23 10:00:07

    Witek - to prawda nie czytałem go jeszcze. Zaraz uzupełnię moją wiedzę.

  • 0

    29. ~  2006-02-23 22:46:31  host: chello084010042155.chello.pl

    Witku, czytałem Twój artykuł. Prawda jest taka, że Era ma najmniejszy odsetek klientów Pre-Paid,których karty są nie używane. By ten wynik stał się jeszcze mniejszym wymyślono Heppy Taniej. Spójrzmy prawdzie w oczy, czy ta promocja DwuPaka nie jest swoistego rodzaju zabezpieczeniem ogłoszonego kierunku Operatora Orange. Mogę powiedzieć Ci tyle, że 10 mln Ery w zeszłym roku jest bardziej prawdopodobne niż 10 mln Orange. I tu zostawiam Ci pole do popisu, a zdobycie danych nie jest trudne. Poczekam na nowy Felieton pt.: "Czyje 10 mln jest rzeczywiste" - weź pod lupę szczególnie Pre-Paidy. Zobaczymy czy ten serwis jest coś wart?

  • 0

    30.  2006-02-23 23:09:20

    chello: a ja twierdze, że jest inaczej. Swoją opinię opieram na materiałach, które pokazywała Era na corocznym zjeździe dealerów. Dość duża część TT wyleciała za wchodnią granicę, a dealer, żeby odebrać prowizję za sprzedaż, musiał aktywować SIM-a w telefonie z zestawu. Więc... sam widzisz, że to tak różowo nie jest. ;)

  • 0

    31. ~  2006-02-23 23:45:31  host: chello084010042155.chello.pl

    No Witek masz trochę stare info, jak wiesz tą sprawą się obecnie zajmuje prokuratora. A czy wiesz co nakazała???

  • 0

    32.  2006-02-23 23:47:25

    chello: mniej więcej w sprawie rozeznanie mam, choć ma ona z milion wątków. O paru nakazach po głowie mi lata - np. numery IMEI z izb celnych, a z Ery dane o IMEI TT bodajże. Głowy sobie uciąć nie dam. ;)

  • 0

    33. ~  2006-02-23 23:53:50  host: chello084010042155.chello.pl

    Nie chodzi tu o sprzeczanie się na taki durny temat, bo wiadomo kto jest liderem rynku, a kto nim nigdy nie zostanie. Każdy wie, jaka liczba klientów wirtualnych jest w każdej z sieci, a gdzie największa. Tylko ostatnio Telepolis sporo umyka newsów. Kieszonkowy TT był oznajmniony 2 dni temu. Jestem gotowy uwieżyć, że telefon GSM jest naprawdę od was lepszy. Chciałbym pokazać pewną sprawę z PTK Centertel za waszym pośrednictwem, sprawę popartą faktami i dowodami.

  • 0

    34.  2006-02-23 23:59:58

    chello: normalnie wjechałeś mi teraz na ambicję, szczególnie tym porównaniem do telefon.gsm. ;) Spójrzmy jak wygląda sprawa: z jednej strony mamy dane spółki giełdowej (TP) z danymi spółki zależnej (Centertel). Raport sporządzany pod rygorem giełdowym, weryfikowany przez E&Y. Trudno się tam po prostu do czegoś przyczepić i małe jest pole manewru. Z drugiej strony mamy PTC - której danych nie można zweryfikowac, a przyrosty są dość dziwne. Chciałbym, żebyś zrozumiał czemu przyczepiłem się do PTC, a nie do Centertela. Być może do tego drugiego też się przyczepię - 27. lutego o 10 rano jest spotkanie z zarządem Centertela, na którym będę i popytam o to i o owo. Co do materiałów - przekaż nam, jeżeli są ciekawe to coś się z nich stworzy. Jeżeli chodzi o kieszonkowego TT - o czym dokładnie mówisz?

  • 0

    35. ~  2006-02-24 15:22:53  host: chello084010042155.chello.pl

    Witek mówię o tym, że wasze newsy z Ery są ostatnio sporo spóźnione. Napisz gdzie, a przekaże wam moją reklamację do PTK Centertel, a tam będziesz miał fajne ciekawostki.

  • 0

    36.  2006-02-24 15:41:05

    chello: ake podaj konkretne przykłady i pokaż, że u konkurencji było wcześniej. Akurat w wypadku Ery jesteśmy chyba najszybsi... Co do kontaktu - namiary znajdziesz w dziale "O nas".

  • 0

    37. ~hjk  2006-02-24 18:12:34  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    Oczywiście ERA ma najbardziej prawdopodobny wynik. Może zawyża 10-20% ale ORANGE-IDEA to na pewno ponad 30%. Startery JINK zrobiły swoje! (9 w szufladzie)

  • 0

    38. ~ehmm  2006-02-24 19:02:18  host: duu18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no - :)) ja sam w szufladce swojej mam z 5 starterków 12,50zł:))

  • 0

    39. ~kamil  2006-02-24 21:21:18  host: wlan0-4.srem.net

    a ja nie mam zadnych :D i sami robicie im klientow a zas sie dziwicie ze tyle maja.. a niech maja i tak sa lepsi od ery :D

  • 0

    40.  2006-02-26 18:39:36

    Wy wszyscy lole jesteście tak czy inaczej PTK bedzie mialo 11,5 mln klientów do końca roku a wy możecie tylko gadać i tak nic nie zmienicie! LOLE jestescie! ...a te wszystkie prepaidziki typu Heyah sami swoi to shit dla dzieciaczków!!

  • 0

    41. ~nigdyorange  2006-02-28 19:08:19  host: cd194.internetdsl.tpnet.pl

    Orange to najwięksi pazerniacy jakich widziałem!!!!!! Wyłudzaczy doładowań POP-a traktuja jak święte krowy,a abonentów jakl piąte koło u wozu!!!!! Wypadam od nich niech szukają naiwniakow na Wschodzie!!!! Ich interesuje tylko ZYSK a nie abonent!!!!! Spadam od nich !!!!!!

  • 0

    42. ~luk  2006-03-01 10:21:21  host: acwd43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange spuscil z tonu=0 promocji. a klientami to chwalic sie mozna. idea - zrobila swoje =80 groszy minuta. tak naprawde idea nakrecila tylu klientow. idea byla wporzo a teraz ten buraczany oranż. no a cenami telefonow i abonamentem era teraz bije plusa i idee na glowe. pozdrawiam

  • 0

    43. ~anno  2006-03-01 19:25:34  host: pc122.torun.sdi.tpnet.pl

    Sorry,ale tak psioczycie na Orange, a wszyscy korzystacie z prepaidzików. Ja korzystam z nowych planów i bardzo sobię chwalę "wybrane numery"; i z tego co wiem nie tylko ja... Druga sprawa - skąd wiecie że liczba 10mln uwzgędnia nieaktywne Pop-y???

  • 0

    44. ~tomekb84  2006-03-02 14:26:38  host: ayl49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ilu właściwie klientów ma teraz ERA

  • 0

    45. ~madzik  2006-03-03 00:39:42  host: bvh178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja wam powiem że sie cieszę. Do tego dodać 10mln ery i kilka z plusa i sie uzbiera na naszą biedną polskę.

  • 0

    46. ~man  2006-03-03 07:33:14  host: 80.50.243.158

    wydaje mi się że liczba abonamentów i wirtualnych kart sim nie będzie obiektywna ,dla mnie obiektywne byłoby wyniki finansowe tzn. obrót za 2005 r i zysk netto i porównanie to wśród operatorów

  • 0

    47. ~Paweł C.  2006-03-03 13:40:58  host: acfm52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    man: Masz rację, tytuł nowinki powinien brzmieć "10-milionowy klient polskiego Orange", a nie "10 milionów klientów polskiego Orange". Niby niewielka różnica, a jednak :).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-171-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Ala | 2017-12-12 03:45:23

Kto będzie chciał, ten będzie korzystał. Ja u siebie nie korzystam z czytnika linii papilarnych do odblokowania telefonu ponieważ IMO jest to...


~vainglorious | 2017-12-12 02:04:01

Krakus: a co to za oferta?


~PZ | 2017-12-12 01:11:03

Za cepik powinna polecieć


~G | 2017-12-12 01:02:24

...garbie


~G | 2017-12-12 01:01:40

7 pokołysz sie na garbre i sam sobie ssij

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet