Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10. lutego Dniem Bezpiecznego Internetu

10. lutego Dniem Bezpiecznego Internetu

WitekT 4 Lutego 2009 15:07

0 0

10. lutego będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu, nad którym honorowy patronat objął Prezes UKE.

Od 2004 roku, z inicjatywy Komisji Europejskiej, w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (ang. Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu Safer Internet. Ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematu bezpieczeństwa online.
W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest od 2005 r. Jego organizatorami są Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, tworzące konsorcjum Saferinternet.pl - odpowiedzialne za realizację programu Safer Internet w Polsce.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Templariusz  2009-02-04 16:32:35  host: staticline23090.toya.net.pl

    Czy zabezpieczyliście się przed użyciem internetu...? :D

  • 0

    2.  2009-02-04 17:08:01

    A dzień później jest europejski dzień walki z brukselskim debilizmem :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet