Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 lat polskiego GSM

10 lat polskiego GSM

WitekT 1 Października 2006 13:01

0 0
Ani się obejrzeliśmy, kiedy minęło 10 lat odkąd ruszyły sieci GSM w Polsce. 16. września urodziny miała Era, a 1. października - Plus. Warto sobie przypomnieć pewne fakty sprzed tych 10 lat, które pomału okrywa mgiełka zapomnienia.

Dalszą część można przeczytać w dziale Artykuły, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2006-10-02 09:06:40

    zjadlo mi znak "roznosci" :-/ mialo byc, ze cena startera byla bardzo rozna niz ilosc zlotowek na niej ;-)

  • 0

    29.  2006-10-02 09:07:25

    ckurcze - ale wyslawiam sie od rana :-/ mialo byc "cena startera byla bardzo rozna od ilosci zlotowek na niej" ;-)

  • 0

    30. ~mat  2006-10-02 10:07:06  host: bvi238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2: plus dostał pierwszy koncesję ale era pierwsza wystartowała w praktyce.

  • 0

    31. ~Ma  2006-10-02 10:35:23  host: akm187.internetdsl.tpnet.pl

    Ja swoj pierwszy telefon kupilam w idei 21.10.2000r. :) motorolka, nawet nie pamietam jaki model he he ale kosztowala mnie 450zl i trzeba bylo dowod osobisty przy zakupie telefonu na karte ;)

  • 0

    32. ~Dina  2006-10-02 11:28:41  host: p01-13.opera-mini.net

    Ja swoją pierwszą komórkę kupiłam w marcu 2000r. Alcatel OT Easy w TakTaku za ponad 400zł. Drugiego takiego Alka kupiłam na 4.urodziny Ery (wrzesień 2000) za 4grosze i było 4gr.za min. z jednym nr-em przez cały rok. To była dla mnie super oferta. :)

  • 0

    33. ~  2006-10-02 11:50:46  host: amq115.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanie do witka1 wiadomo cos juz o postepach w uzyskiwaniu przez P4 pozwolen na maszty? może juz jakieś działają?

  • 0

    34. ~er  2006-10-02 11:52:59  host: dqg64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na stronie tp.pl --- NOWE CENNIKI NEOZDRADY ---

  • 0

    35.  2006-10-02 12:04:58

    er: hym... Ja tam nic nowego nie widzę... Rzucisz dokładnym linkiem?

  • 0

    36. ~stasiu  2006-10-02 12:30:41  host: amq115.internetdsl.tpnet.pl

    a moze jakieś info na temat p4?!!!pozdrawiam everybody

  • 0

    37. ~getITright  2006-10-02 12:39:00  host: chello087206200186.chello.pl

    ja z was nie mogę, jak wy możecie pamiętać dokładnie datę "swojego pierwszego telefonu" czy to było aż takie wydażenie w waszym życiu ??? ja mam telefon od może 7-8 lat, ale choćby mnie kroili, to sobie nie przypomnę miesiąca, ani nawet roku, a co dopiero dzień :)

  • 0

    38.  2006-10-02 12:53:10

    a pamietacie reklame CENTERTELA - rewelacja za 5zl AKTYWACJA ?? a te reklame pamietacie http://www.youtube.com/watch?v=V03p_ucdrPM

  • 0

    39. ~AMZ  2006-10-02 13:34:38  host: proxy8.reqwireless.com

    26001 to nie PLUS tylko MINUS :))

  • 0

    40. ~wms  2006-10-02 13:42:34  host: h204.nettel.pl

    A ja w 1998 kupilm nokie 1611 za 199zł, w plusie.Mam ją do dziś.Jest w idealnym stanie i działa !!! Pozdrawiam

  • 0

    41.  2006-10-02 17:54:28

    a ja mam HEYAH od 27.12.2005 r. najpierw z nokią 3310 a teraz mam siemensa ME45

  • 0

    42. ~  2006-10-02 18:09:10  host: amq115.internetdsl.tpnet.pl

    a ja jeszcze nie dostałem odpowiedzi na pytanie dotyczace p4 od witka:)moze się obraził:)???

  • 0

    43.  2006-10-02 18:35:21

    42: eee... ja się nie obrażam. ;) Poprzednio przeoczyłem, za co przepraszam. ;) Co do P4 - niespecjalnie ostatnio śledziłem ich postępy w tej sprawie, pewnie wnioskami o zezwolenie sypią jak zwykle, ale gorzej będzie z uzyskiwaniem zezwoleń i całą dalszą biurokracją. Jak trafię na coś ciekawego to napewno o tym naskrobię w newsach. :)

  • 0

    44. ~  2006-10-02 20:22:44  host: 80.48.109.2

    Przepraszam,ze nie w temacie,ale... Firma Dialog, zaproponowała od dziś nowe, promocyjne warunki na usługi dostępowe do Internetu. "Szybki Internet za złotówkę" to oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci firmy. Umowy można zawrzeć na 15, 27 lub 39 miesięcy. W każdym z tych wariantów przez pierwsze trzy miesiące abonament za dostęp do sieci wynosi 1,22 zł. Cena abonamentu Dialnet 512 kb/s przez pozostały okres 12, 24 lub 36 mies. (w zależności od długości umowy) wynosi: 77, 66 lub 55 zł. Dialnet 1 Mb/s odpowiednio: 88, 77 lub 66 zł, natomiast Dialnet 2 Mb/s odpowiednio: 99, 88 lub 77 zł. W powyższej promocji abonament telefoniczny - niezbędny do uzyskania dostępu do Internetu kosztuje (przez cały okres trwania umowy) 1,22 zł miesięcznie. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT. Oferta promocyjna obowiązuje od 2 do 31 października br. Na stronie operatora dostępny jest szczegółowy regulamin promocji (plik w formacie PDF - 56 kB).

  • 0

    45. ~Tomek_19  2006-10-02 22:46:21  host: anw106.internetdsl.tpnet.pl

    Od dzisiaj są nowe odsłony promocji w Erze, promocja roamingowa została przedłużona do końca roku, a na telepolis grobowa cisza, że aż nie mogę uwierzyć ;-)

  • 0

    46. ~general  2006-10-02 23:22:09  host: 142.52.jawnet.pl

    P4 JAK ZAWSZE DUZO SZUMU,A BTSy w Lesie czyli MNIEJ NIŻ ZERO...! PODAJE LINK PLANOWANYCH BTSów P4 NA ŚLASKU http://www.bts-slaskie.prv.pl/ (PO LEWEJ STRONIE NALEŻY WYBRAĆ PLANOWANE ) OSTANIO ERA SIE RUSZYŁA Z BTSami !

  • 0

    47. ~  2006-10-02 23:41:25  host: 80.48.109.2

    http://www.telix.pl/artykul/promocja-szybki-internet-za-zlotowke -w-dialogu-3,15370.html

Dodaj swoją opinię