Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 godzin dla klientów, którzy korzystają z Plusa od 10 lat

10 godzin dla klientów, którzy korzystają z Plusa od 10 lat

WitekT 30 Października 2006 12:33

0 0

Na 10 urodziny Plus dla swych klientów, będących w sieci od 10 lat przygotował upominek - pakiet 10 godzin na konto (po 2 godziny miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy), na połączenia w Plusie i na telefony stacjonarne.

Do takich klientów od 27. października wysyłany jest list z podziękowaniem za dziesięcioletni staż z informacją o przyznaniu dodatkowego pakietu minut.

Do wybranej części klientów dodatkowo, oprócz pakietu minut, zostanie wysłany prezent w postaci butelki 10 letniego wina.




Pakiet przyznawany jest na okres 5 miesięcy, gdzie pierwszy miesiąc obowiązywania pakietu liczony jest od 30. października do końca najbliższego pełnego okresu rozliczeniowego, a następnie jeszcze przez 4 kolejne pełne okresy rozliczeniowe. Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe. Minuty schodzą po minutach abonamentowych.

Uprawnieni do pakietu klienci otrzymają 30. października następującego SMS-a: Z okazji 10-tych urodzin sieci Plus otrzymales pakiet 10 DARMOWYCH GODZIN(po 2h przez 5m-cy) na rozmowy w Plusie i na stacjonarne. Dziekujemy ze jestes z nami!

Wszystkim uprawnionym klientom dzwoniącym pod 2601 będzie odgrywany na IVR komunikat o treści: Witaj! Z okazji 10 tej rocznicy istnienia sieci Plus chcemy szczególnie podziękować naszym stałym klientom! Z tej okazji pragniemy przekazać Państwu pakiet 10-ciu darmowych godzin, do wykorzystania po 2 godziny przez 5 kolejnych okresów rozliczeniowych, na rozmowy w sieci Plus i na telefony stacjonarne. Pakiet aktywny jest na Twoim koncie od dnia 30 października bieżącego roku. co oznacza, że od tego dnia przez 5 kolejnych okresów rozliczeniowych mogą z niego korzystać wszystkie karty SIM aktywne na Twoim koncie. Dziękujemy, że jesteś z nami! Życzymy miłych rozmów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~(issa) upojony jakością Plusa  2006-10-30 15:21:04  host: azg73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiem , wiem , Simplus dziesięcu lat nie ma , nawet nie pamiętam kiedy "się urodził". W każdym razie daje mocno pod rozwagę ten pomysł szefom Polkomtela;)

  • 0

    27.  2006-10-30 15:49:42

    Hmm ciekawstka orange po apn internet stosuje proxy :-) bezpośrednio po tcp/ip nawet programu nie trzeba mieć :) i strona www która na w Plusie waży 100kB w orange ma 20kB i nawet szybciej się otwiera. Czy są jakieś wady tego w Orange ? Może ktoś da cynk :) coraz bardziej orange o zgrozo mi do internetu pasuje :-)

  • 0

    28. ~sympatyczny  2006-10-30 16:04:51  host: chello087207185002.chello.pl

    lol, smieszni jestescie z tymi telefonami za 1 zl :)

  • 0

    29. ~Aster  2006-10-30 16:05:27  host: pxgot2.srv.volvo.com

    Fajnie! Tylko jest choć jedna osoba, która krzysta z tej sieci nieprzerwanie od 10 lat i to od pierwszego dnia jej działalności? Za dużo to tych win nie wyślą.

  • 0

    30. ~B  2006-10-30 16:28:57  host: cer34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aster - zapewne i wino i pakiet godzin dostanie (do podzialu) numer 601102601 ;]

  • 0

    31. ~  2006-10-30 16:32:31  host: duw14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oj szarpnęli się, jeszcze od tego zbankrutują. Powinni wziąć przykad z Poręcz.

  • 0

    32.  2006-10-30 17:33:03

    ***issa: Ewelina? Kinga? Nie potrafie wytypowac jednego imienia :-)

  • 0

    33.  2006-10-30 18:15:05

    kurcze ja dopiero jestem w plus-ie niecałe 5 lat!!!

  • 0

    34. ~issa  2006-10-30 18:40:36  host: azg73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***BUCiu - zgodnie z wczorajszą obietnicą:) , nie powtierdzam , ani nie zaprzeczam.

  • 0

    35.  2006-10-30 19:59:30

    ech...

  • 0

    36.  2006-10-30 21:25:42

    potwierdzam to co mowi WLO. Ja tez mam z 97r. kartę i niestety - żadne nagrody, ani SMS'a, ani komunikatu ani winka ;-) widać łowią tylko tych, aktywowanych w 96r. pewnie takich jest nie więcej jak parę tysięcy...

  • 0

    37. ~  2006-10-30 22:42:31  host: egs52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Toż to będą hyba sami Warszawiacy.

  • 0

    38. ~piotr  2006-10-30 23:30:06  host: absv202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dociekliwy!To nie ma nic wspólnego z punktami za staż.Każda sieć daje jakieś punkty za staż.To Ty mieszasz punkty z upominkami.Przeczytaj uważnie

  • 0

    39. ~miliard  2006-10-30 23:35:27  host: 195.116.35.23

    Nie martwcie się, za 10 lat dostaniecie to samo w P4 :P

  • 0

    40. ~Gloooo  2006-10-31 10:28:31  host: millenium-gw.warszawa.supermedia.pl

    Witam wszystkich i widać z waszych wypowiedzi że jak już coś dają to każdy by coś chciał i już jak nie dostanie to jest źle ale nic nie mówicie że plus bardzo dobrze się rozbudowuje np. EDGE przyzwoita prędkość =240kb/prędkość za jedną złotówkę dostajecie 2 punkty w 5 plusie i tak większość teko nie wykorzysta bo nie wiem że warto zamieniać te punkty na pakiety minut pod nr 2626 i już zmniejszają się rachunki. Trzeba zauważyć że taryfy dal osób Fizycznych i biznesowych są bardzo elastyczne wiele możliwości zmniejszenia rachunków i telefony nawet na wymianę są tańsze na wymianę niż w innych sieciach i jest ich więcej Ja myślę że to jest bardziej opłacalne od wina tylko trzeba umieć z tego korzystać

  • 0

    41. ~Ja  2006-11-01 12:57:59  host: avz6.internetdsl.tpnet.pl

    Gloooo - całkowicie się z tobą zgadzam, obecnie Plus jest najlepszą siecią, ja jestem abonentem Plusa od niedawna, a już daje się odczuć jak rewelacyjną siecią jest Plus w porównaniu do Ery i Orange, których sieci też byłem abonentem ale Plus w tym rankingu wypada najlepiej. Oby tak dalej.

  • 0

    42. ~  2006-11-01 13:09:24  host: 212.2.99.33

    Ja mam sim+ i nie narzekam:) No ale ta nagroda to troche smieszna jest. Jeszcze ze by te 10 godz do wsziystkich bylo...HBO na 10-lecie dalo swoim klientom, ktorzy byli z nimi od samego poczatku 10 lat abo gratis! Plus moglby sie postarac troszke.

  • 0

    43. ~Ja  2006-11-05 08:01:19  host: bqc251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42 - nie narzekaj, że Plus ci nie płaci abonamentu HBO :) bo wystarczy spojrzeć jakie oferty mają dla abonentów Orange i Era, a na Plusa, który się stara nie ma co narzekać, jest dobrze i oby tak dalej, żeby się tylko nie pogorszyło.

  • 0

    44. ~dreamer  2006-11-07 22:33:12  host: w3cache1.icm.edu.pl

    widac, ze plus sie stara, oferta abonamentowa w porownaniu do konkurencji jest reczywiscie warta uwagi. 10 lat to sporo czasu, a widze, ze ostatnimi czasy jest zdecydowanie lepiej, takze w ofercie pre-paid. szacuneczek

  • 0

    45. ~Krycha  2006-11-08 15:39:15  host: azm50.internetdsl.tpnet.pl

    a ja wygrałem motke ale sie ciesze wygrałem w niedziele 5 listopada o 15:50

Dodaj swoją opinię