Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 10 GB za 80zł w Play Online

10 GB za 80zł w Play Online

WitekT 31 Lipca 2008 16:45

0 0

Od 1. sierpnia Play rozszerza ofertę Play Online. Teraz dostępna będzie także oferta umożliwiająca transfer danych aż do 10 GB, a obecni abonenci Play mogą skorzystać z niej na specjalnych warunkach.

Od 1. sierpnia dostępna będzie nowa oferta, dedykowana przede wszystkim dla klientów, którzy często korzystają z Internetu i e-maila - 10 GB za 80 zł dla nowych klientów i za 45 zł dla dotychczasowych. Klienci, którzy skorzystają z tej oferty przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy otrzymają modem Huawei E220 za jedyne 39 zł. Oferta dostępna będzie również w sklepie internetowym Play, tzw. e-shopie, gdzie modem można kupić już za 1 zł.




Obie oferty (standardową, dostępną dotychczas oferującą 5 GB za 45 zł, jak i nową) można testować przez 7 dni kalendarzowych od daty aktywacji karty SIM. Jeśli z jakiś powodów oferta nie spełni oczekiwań, można rozwiązać umowę, a Play zwróci zarówno cenę modemu, jak i opłatę abonamentową (bez względu na wykorzystany transfer danych). Zwrotowi nie podlega jedynie opłata aktywacyjna - 9 zł.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    51.  2008-08-02 17:09:36

    #49 no i spoko:) jako że już zdjąłem simlocka z huawei-a mogę go teraz sprzedać za minimum 300zł, kupić drugiego z nową umową i wtedy to się jeszcze bardziej opłaca:D

  • 0

    52. ~leo  2008-08-02 17:29:50  host: 088156065007.bsk.vectranet.pl

    Jak ktoś jest w zasięgu Play online to może brać bez porównywania z innymi ofertami, nawet nie ma za bardzo co analizować bo biorąc pod uwagę cene za 1gb, długość umowy i ceny modemów to są bezkonkurencyjni.

  • 0

    53. ~Wojtas  2008-08-02 19:16:01  host: 82.146.248.190

    Jeśli nie jesteś abonentem Playa to idziesz, kupujesz wersję tańszą za 45zł, oddajesz ją po tygodniu, ale uwaga... dopiero za 3 tygodnie dostaniesz rachunek (te 9 zł, których nie oddają), więc jeszcze przez 3 tygodnie jesteś abonentem Play. Teraz można iść i kupić PlayOnline 10Gb za 45zł. Teoretycznie, oddając testowane PlayOnline można odrazu wziąć drugi numer... :) Druga opcja to wziąć Abo za 50zł (sama karta sim) i po miesiącu zrezygnować, a międzyczasie już jako Abonent Play wziąć 'większą' wersję [posiadanie dwóch abonamentów wymaga troszkę więcej papierków przy podpisywaniu umów]. Pozdrawiam tych co napisali ten regulamin i tych co kombinują :)

  • 0

    54. ~ps.piotr  2008-08-02 20:52:18  host: user-89-108-237-72.mobile.playmobile.pl

    Trzeba być abonentem z umową zawartą przed 1 sierpnia a nie dopiero kupować abonament.Oferta Play Online z rabatem 37 zł.i limitem 10GB jest dla obecnych Abonentów a nie dla tych co dopiero go zakupią.Jak nie jest się abonentem to zakup jest tylko na obecnych warunkach.W przypadku rezygnacji podpisuje się nową umowę.

  • 0

    55.  2008-08-02 21:40:22

    #54: no a jak wziąłem tego play online 14 lipca? to chyba nie bedzie problemu..

  • 0

    56. ~mirekb  2008-08-03 08:21:03  host: apn-77-114-5-234.gprs.plus.pl

    @53 moge jedynie zacytowac ere i pozwolic odpowiedziec na zarzut kombinowania:"w myśl regulaminu".;-)w sensie czytaj ze zrozumieniem i jak kumasz to stosuj.wszystko w granicach przepisów

  • 0

    57.  2008-08-03 21:46:57

    nie pojawil sie jeszcze taki co by wszystkim dogodzil. dla jednych wazny jest transfer, limity, dla innych zasieg, cena. oferta ok ale gdyby tak z zasiegiem innego operatora np Ery.

  • 0

    58.  2008-08-04 13:04:10

    Zasięg innego operatora nie ma nic do rzeczy, play ma tani internet ale tylko w zasięgu swoich nadajników, trzeba poczekać aż się rozbudują. Oferta nie do przebicia. Jeszcze z rok i bedzie extra :-)

  • 0

    59. ~ziomek13  2008-08-04 15:12:37  host: acmv229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57 nie wiesz o czym piszesz z tym zasiegiem ery człowieku, mam 3 telefony z czego 1 jest porąbany-zawiesza sie w momentach kiedy zasieg spada do całkowitego zera i tylko na erze(tt,heyah,mobilking)sie tak dzieje

  • 0

    60.  2008-08-04 17:42:03

    cenowo najtańszy mobilny internet na rynku

  • 0

    61. ~sznuri  2008-08-04 18:42:21  host: nat-pom-194-42.globalconnect.pl

    tani internet stacjonarny, bo na pewno nie mobilny :)

  • 0

    62. ~mar  2008-08-04 19:21:39  host: hgp78.internetdsl.tpnet.pl

    59 zastanów sie co piszesz Ty bo kolega gummy bear(post 57) ma racje. oferta play skierowana jest do duzych miast tam gdzie jest umts bo oni pracuja tylko na UMTS poza tym z play online nie mozesz korzystac tak jak np z Blue connecta w pociagach czy ogólnie w podrózy.... wiem troszke wiecej bo jestem konsultantem w jednej z polskich sieci i uważam ze cenowo play bije wszystkich na głowe ale zasieg maja tragiczny niestety:/

  • 0

    63. ~kwistas  2008-08-04 22:25:47  host: w3cache.wignet.pl

    ~mar poczekaj 5 lat to 50% kraju będą mieli w UMTS... Patrząc na sieć 3 w UK ich UMTS szczerze mówiąc staną w miejscu reszta zasięgu jest zdana na roaming krajowy, siec 3 w UK istnieje od 2003 roku jak by się uparł to może te 50% kraju zajmuje.

  • 0

    64. ~  2008-08-05 08:38:31  host: 77-253-114-191.adsl.inetia.pl

    ~kwistas może masz i racje tak pewnie bedzie, z tym ze w tym czasie inne sieci tez rozbuduja sie. Czytałem ze Klaus HArtmann (prezes PTC) ze plany PTC to rozbudowa nadajników do konca roku w 2009, w praktyce przy polskich przepisach prawa to na euro skonczą:))), ale juz na terenie moich okolic w ciagu kilku miesiecy postawili 3 nadajnik o zajebiaszczym zaisegu:))

  • 0

    65. ~  2008-08-07 18:40:09  host: 64-129-153-181.static.twtelecom.net

    Ta oferta pleja to jak sprzedawanie jachtow po 100 zl ale na... saharze :))) Co z tego ze ceny jeszcze do pzryjecia jak zasieg tylko w paru pipidokach w PL

  • 0

    66. ~  2008-08-07 19:09:10  host: inet20909ni-1.eranet.pl

    65 - jesli tego zasiegu nie masz, to sam w pipidowie mieszkasz.

  • 0

    67. ~tomo  2008-08-07 20:40:42  host: chello084010008082.chello.pl

    ciekawe czy na tym PLAY ONLINE mozna korzystać z telefonii internetowej np. w IPFON ale tak aby komputer był wyłączony?

  • 0

    68. ~retro  2008-08-10 22:44:35  host: plus.ds14.agh.edu.pl

    potrzebuję neta mobilnego do kompa stacjonarnego bo na razie nie mogę podpiąć stałego, jakie macie doświadczenia z Playem, brać???pzdr

  • 0

    69. ~xgrey  2008-08-10 23:55:40  host: user-89-108-234-124.mobile.playmobile.pl

    Jestem w trakcie testowania Paly Online. Strony wczytują się szybko, telefon VOIP działa bez problemu. Mam podpiętą konsole XBOX 360 i testuję też granie online. W COD4 jest w miare ok, ale już dla przykładu Final Fantasy Xi po kilku minutach wywala komunikat o problemach z łączem co mnie bardzo martwi. Modem Huwai E220 mam podpięty do routera i dziele sygnał w domu. Co jakiś czas przełącza się z HSDPA na UMTS żeby po chwili znów wrócić na HSDPA. Przypuszczam, że właśnie to sprawia problem przy graniu. Jeżeli nie patrzeć pod kątem grania to ofert jest ok i większych problemów nie stwierdziłem.

  • 0

    70. ~retro  2008-08-13 15:33:28  host: plus.ds14.agh.edu.pl

    dzięki xgrey, jakby ktoś miał jakieś uwagi czy doswiadczenia to niech napisze, pzdr!

Dodaj swoją opinię