Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "1 grosz za SMS-a w POP" - przedłużone

"1 grosz za SMS-a w POP" - przedłużone

WitekT 28 Października 2005 15:43

0 0
Od 28. października w POP przedłużona została promocja 1 grosz za SMS-a w POP.

Promocja obejmuje możliwość zakupu Pakietu 100 SMS-ów w promocji 1 grosz za SMS-a. Pakiety można zamawiać do 23. listopada, a możliwość wysyłania SMS-ów w ramach Pakietu możliwa jest do 23. grudnia.

O promocji 1 grosz za SMS-a w POP pisaliśmy szczegółowo w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41. ~Czarna siostra  2005-11-05 09:53:11  host: xt2094.stansat.pl

    Świetny pomysł bardzo ułatwia ludziom życie szczególnie młodzieży która wysyła dużo esó. Mam tylko jedno zastrzeżenie ta promocja ZA KRÓTKO TRWA!!!!!!!!!!!!! ;(

  • 0

    42. ~paweł  2005-11-07 19:46:03  host: pa219.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

    wysyłam i nic niewypał!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    43. ~paweł  2005-11-07 19:52:08  host: pa219.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

    niema za gr cholera a kase mi zjedło czekam już 1 godzine

  • 0

    44. ~pawel  2005-11-07 19:57:58  host: 213.76.64.219

    oreng jest coll i tyle!wiecie ile za minute?

  • 0

    45. ~qwerty  2005-11-08 16:32:39  host: algo.radman.pl

    ponoc mms kosztuje juz tez 40gr ale tylko do orange ale dobre i to. nio nie?

  • 0

    46. ~klce  2005-11-09 09:08:21  host: bwr103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    siema.
    czemu jak chce wysłac sms pod numer 1166 pisze mi ze "nie ma takiego numeru" ?
    Pozdrawiam !

  • 0

    47. ~slowak  2005-11-10 11:49:13  host: 80.50.40.142

    ale beka :-) bede tak sie bawic z nami a my bedziemy czekac jak kretyni...
    pewnie zakonczy sie pisanie smsow za grosz w POP

  • 0

    48. ~rAfal  2005-11-11 18:25:27  host: srv.westside.kielce.pl

    mms jest za 40 gr wewnatrz orange .. nie wazne czy go , czy pop

  • 0

    49. ~krys121  2005-11-12 14:31:56  host: 81.210.105.156

    "A ciekawe czy przejdzie taki trick, ze kupuje karte za 5 złco miesiac, wykupuje pakiecik za 1 zł i pisze smsy za 1 grosz przez cały miesiac??"

    Ja już dwa miesiące tak robie :) Co miesiąc dzieki temu mam 500 smsów wewnatrz sieci i aktywne jest przez 30 dni a nie tak jak karta tylko za 5zł !!! :) Ci co krytykują to niech napiszą mi gdzie za 5zł na miesiąc mam 500 smsów przez 30 dni do wysłania w sieci to chętnie sie przeniose a jak nie to niech zamilkną bo sami krytykują tylko aby poprawić sobie humor że w ich sieci czegoś takiego nie ma

  • 0

    50. ~Krygsm  2005-11-14 10:11:50  host: cfz133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Według mnie idea czy orange jak kto woli pograła troche nieuczciwe. Mianowicie promocja trwa do 23 listopada, a co za tym idzie nawet jeśli doładuje pakiety w ostatnim dniu promocji to i tak będę je mieć maksymalnie do 23 grudnia. Wniosek jest prosty idei chodziło o to żeby celowo ominąć święta, a co za tym idzie najprawdopodobniej pakiety smsów i rozmów nie zostaną wiecej przedłużone :( I w ten sposób POP bedzie najdroższą usługą prepaid na polskim rynku gsm :/ Swoją drogą zastanawiam się kiedy bedzie następna promocja w POPie i czy wogóle będzie :| Osobiście miałem taką koncepcje, że w nowej promocji bedzie cos takiego, że trzeba bedzie wysłać smsa za 9 czy 10 zł i w zamian będzie nieograniczona ilość smsów do wykorzystania w sieci przez miesiąc czasu :D

  • 0

    51. ~klce  2005-11-15 12:20:14  host: bvo183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale dlaczego nie moge wysłac smsa o tresci 100 pod numer 1166 ?

  • 0

    52. ~mateyo  2005-11-17 23:15:15  host: 213.192.75.2

    Promocja była ( jest ) swietna szkoda ze tak szybko sie konczy Naprawde strzel w 10 Dzieki niej wielu ludzi kupilo startery POPa Mam nadzieje ze wznowia po Nowym Roku

  • 0

    53. ~wronaavd  2005-11-22 20:53:09  host: host26.ternet.com.pl

    www.smszagrosza.prv.pl

    23 Listopada 2005 roku kończy się promocja SMS za 1 gr w Orange ! Nie dajmy się ! Wspólnie damy rade przywrócić tę promocję ! Wejdź na stronę: www.smszagrosza.prv.pl i podpisz się pod petycją, a następnie wyslij ten adres wsyztskim znajomym ! Razem damy rade !

  • 0

    54. ~ktoś  2005-11-23 14:56:34  host: ade77.internetdsl.tpnet.pl

    jeśli promocje w orange polegają na zwiększaniu płatności to ja za taką sieś dziękuje. POPa mam już 6 lat i jestem w programie PROFIT z tym też polecieli w ch**a. Już mnie to wkur***ć zaczyna :/

  • 0

    55. ~emilka  2005-11-23 15:06:39  host: pc22.dolne.zamek.net.pl

    no i kiszka... promocja sie skonczyla

  • 0

    56. ~www.smszagrosza.prv.pl  2005-11-23 20:42:19  host: host26.ternet.com.pl

    www.smszagrosza.prv.pl 23 Listopada 2005 roku kończy się promocja SMS za 1 gr w Orange !!! Nie dajmy się !!! Wspólnie damy rade przywrócić tę promocję !!! Wejdź na stronę: www.smszagrosza.prv.pl i podpisz się pod petycją, a następnie wyslij ten adres wsyztskim znajomym !!! Razem damy rade !!!

  • 0

    57. ~dianeczka ;]  2005-11-26 23:59:43  host: lan.big4.pl

    mms kosztuje 40 gr.promocja jest zarąbista!!!! szkoda tylko, że już się kończy. tylko, że teraz to już mam nałóg pisania smsów 500 na miesiąc nie wystarczy... ;/

  • 0

    58. ~Anonim  2006-03-07 13:17:14  host: staticline632.toya.net.pl

    jaka jest komenda na te 100 smsów?

  • 0

    59. ~  2008-05-10 10:49:26  host: ip-88-199-179-255.tczew.net.pl

    h

  • 0

    60. ~aaaAAAaaaa  2009-01-16 17:16:48  host: 77.236.0.201

    Mam pytanie mialam 1200 sms nagle sie utracily w 1 dzien po doladowaniu;/,i przyszedl mi sms o tresci jezeli chcesz przywrocic sms to wyslij sms takiego tam,,i usunelo mi sie niechcacy ten sms ,nie wie ktos jak je przywrocic:)??! z gory dziekI;]

Dodaj swoją opinię