Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "1 grosz za SMS-a" w POP do końca października

"1 grosz za SMS-a" w POP do końca października

WitekT 7 Września 2005 14:42

0 0
Od 3. czerwca w ofercie Idea POP dostępna jest specjalna oferta 1 grosz za SMS-a umożliwiająca użytkownikom taryfy Nowy POP wysłanie SMS-ów do wszystkich użytkowników sieci Idea).

Dodatkową zaletą oferty jest możliwość zamówienia dowolnej ilości pakietów tanich SMSów w ciągu miesiąca.

W związku z olbrzymią popularnością tej najtańszej na polskim rynku oferty na SMS-owanie w ofertach preapid została ona przedłużona do 31. października.

O promocji 1 gr za SMS-a pisaliśmy szczegółowo w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~nati i kamcia  2005-10-06 11:38:06  host: bkc249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestesmy przeciwko temu, zeby zakonczyc te pakiety!!my je caly czas piszemy i musza byc !!!musza!!

  • 0

    17. ~rodzyn  2005-10-17 19:40:58  host: aww234.internetdsl.tpnet.pl

    nie moge wyslac smsa o 100 darmowych smsow w orange wychodzi mi ze niepoprawny nr:(:(:( co zrobić??:(:( pomuzcie

  • 0

    18. ~mtt  2005-10-25 10:47:34  host: anakin.ghnet.pl

    eśli jesteś użytkownikiem Jednej Idei na kartę, możesz przenieść się do POPa i korzystaj z SMS-ów za 1 gr. Musisz to zrobić w dwóch etapach : Wystarczy, że wyślesz SMS-a o treści GO pod numer 2033 przeniesiesz się do ORANGE Go - nowej oferty na kartę ( potwierdzenie otrzymasz SMS-em, koszt 0,20 gr brutto ) Następnie wyślij SMS-a o treści POP pod numer 1133 przeniesiesz się do NOWEGO POPA - oferty na kartę (potwierdzenie otrzymasz SMS-em, koszt 0,15 gr brutto Pamiętaj żeby zachować kolejność i za każdym razem poczekać na potwierdzenie zmiamy taryfy które otrzymasz SMS-em.

  • 0

    19. ~blondi  2005-11-02 21:51:09  host: add22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego mi to zrobili???;( Jak zlikwidowali te eski za grosz życie straciło sens!!!Zwróćcie mi je!Błagam!

  • 0

    20. ~Wronaavd  2005-11-23 10:50:43  host: host26.ternet.com.pl

    www.smszagrosza.prv.pl

    23 Listopada 2005 roku kończy się promocja SMS za 1 gr w Orange ! Nie dajmy się ! Wspólnie damy rade przywrócić tę promocję ! Wejdź na stronę: www.smszagrosza.prv.pl i podpisz się pod petycją, a następnie wyslij ten adres wsyztskim znajomym ! Razem damy rade !

  • 0

    21. ~kapciuszek  2005-11-23 22:22:29  host: nat-B.bsk.vectranet.pl

    Moze idziemy wszyscy do plusa... ;) aczkolwiek sobie na pralke przykleimy i smsy będą tańsze niż w ORANGE'u... smsy za grosza to moje życie towarzyskie!!!

  • 0

    22. ~konrad1605  2005-12-17 13:40:14  host: gprs5.orange.pl

    wysłałem smsa 20 na numer 1266 bo cicialem kupic pakiet 20 minut. a te skurwysyny z orange skosili 6 zł a palkietu ni ma nie wiedzialem ze tak znana firma to takie pieprzone złodzieje !!!!!

  • 0

    23. ~zolza  2005-12-30 23:39:23  host: gprs6.orange.pl

    qrcze...ale chmstwo..najpierw dali pakiety i smsy po 1gr a teraz zabrali...kto daje i odbiera to sie w dupie poniewiera..!!po prostu chamstwo się szerzy.....:/:/:/

  • 0

    24. ~Natalia :)  2006-04-17 01:18:39  host: 50.85-237-190.tkchopin.pl

    kupiłam orange go! czy jest w niej co s tekiego jak pakiet esow probóje wysłąc i nic z tego...pomocy..!!!

  • 0

    25. ~Majka  2006-07-01 14:39:00  host: public-gprs30019.centertel.pl

    Mam pytanie do Olki masz telefon w mixie jedna idea?

  • 0

    26. ~runi  2006-07-18 02:13:42  host: bqd171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Da sie cos podobnego w sieci Era zrobic?? zeby miec takie tanie smsy??

  • 0

    27. ~kama  2006-10-18 19:41:34  host: s176pc158.mmj.pl

    czy jak jestem w orange go.. moge cos zrobic zeby miec pakiet esow 600.. po groszu ?? odpiszcie

  • 0

    28. ~kama  2006-10-18 19:44:54  host: s176pc158.mmj.pl

    czy jak jestem w orange go.. moge cos zrobic zeby miec pakiet esow 600.. po groszu ?? odpiszcie

  • 0

    29. ~ftgcvhjn  2006-11-04 19:52:29  host: abyc8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JUZ TEGO NIE MA?

  • 0

    30. ~asia  2007-03-24 10:05:12  host: abnv144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niewiecie jaki jest sms zeby mieć 100 lub więcej sms-ów za grosza lub więcej ??

  • 0

    31. ~asia  2007-03-24 10:06:09  host: abnv144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiście w pop odpiszcie szybko

  • 0

    32. ~;/;/;/;/  2007-10-04 18:41:38  host: abqo38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam w orange Go i ni huja nie da rady smsow za gr wlaczyc...nic nie pomaga...pojebana siec!!! w plusie lepiej;)

  • 0

    33. ~  2007-10-20 11:34:32  host: bxm238.internetdsl.tpnet.pl

    da sie wysyłasz GROSZ na 767

  • 0

    34. ~Marta  2007-11-02 17:31:40  host: nat-1.elb.vectranet.pl

    hej dzisiaj kupilam karte ORANGE GO i pisalo zeby smsy miec musze wysla ATK SMS na 922 i przyszlo mi ze nie moge wiec wyslalam smsa zeby przejsc do POPA tez nie moge :/ a specjalnie karte kupilam zeby miec smsy za grosza ! Pomuzcie mi !!!!!

  • 0

    35. ~  2008-09-05 15:03:58  host: apn-77-112-17-206.gprs.plus.pl

    Dzwoniłem do biura obsługi bo zostałem oszukany przez Orange na prawie 10 zł... Pani z obsługi obiecała zwrócić niesłusznie pobraną kasę i za koszt rozmowy. Kasę zwrócili ale za połączenie już nie. Skandal że dochodzi do takich rzeczy i jeszcze ja muszę dopłacać do cudzych pomyłek ...

Dodaj swoją opinię