Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1 grosz za minutę w święta w telefonii Gadu Gadu

1 grosz za minutę w święta w telefonii Gadu Gadu

WitekT 13 Kwietnia 2006 23:14

0 0

Specjalnie na święta obniżone zostaną ceny połączeń w usłudze Nagłos - telefonii internetowej w Gadu-Gadu. Świąteczna promocja dotyczy najpopularniejszych kierunków międzynarodowych.

W sobotę 15. kwietnia promocja obejmie rozmowy z Irlandią - połączenia będą kosztować 1 gr za minutę. W pierwszy dzień świąt, niedzielę, 16. kwietnia, za 1 grosza będzie można zadzwonić do Francji. Natomiast w "lany poniedziałek", 17. kwietnia, tanie rozmowy będzie można przeprowadzić do Włoch.




Cały czas trwa promocja PoGGadaj za 1 grosz ;-) - tylko tyle kosztuje rozmowa na wybrany promocyjnie kierunek, codziennie inny. Aby wiedzieć, gdzie warto dzwonić za symbolicznego grosza danego dnia, należy sprawdzać stronę www.naglos.pl. W promocji minuta rozmowy kosztuje tylko 1 gr brutto (za minutę).

Źródło tekstu: Gadu Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~michu  2006-04-14 11:30:23  host: 81.210.107.176

    a mi sie wydawalo ze Niemcy to bardzo popularny kierunek:)

  • 0

    2. ~  2006-04-14 15:36:25  host: 217.96.105.6

    A mi ze USA w koncu jest tam prawie 12 milionow poloni

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~wacek | 2018-07-16 18:45:09

Nr.18) to k o n i o b i j


~G | 2018-07-16 18:44:04

Gow.niarz z Nr 17 już usunięty


~G | 2018-07-16 18:42:37

@17 zachowuj sie psi wytrysku! Do starszego kierujesz swoje wypociny!


~ | 2018-07-16 18:41:18

@17: OK, będę tam pod nickiem MATUZALEM. Do napisania_ Ahoy!!!


~Y67 | 2018-07-16 18:40:16

Mate 10 lite też dostanie !!!

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet