Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1 GB więcej za doładowanie w Play Online

1 GB więcej za doładowanie w Play Online

WitekT 30 Czerwca 2009 15:15

0 0

1. lipca startuje promocja Wakacyjne doładowania w Play Online na kartę, w którym przy doładowaniu kwotą minimum 50 zł, dostaje się gratis 5 GB transferu.



Przy doładowaniu konta kwotą 50 zł użytkownik dostaje łącznie aż 5 GB. Przed promocją użytkownicy dostawali za doładowanie kwotą 50zł 4 GB na transfer danych. Z promocji można skorzystać wielokrotnie w okresie jej trwania.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    58.  2009-06-30 21:25:11

    Dlatego życzę Freshowcom pakietu 500MB za max.15-20zł w zasięgu Play. Poza nim, będą mogli stuknąć w parapet jak na razie.Życzę żeby Play naprawdę rozbudował 3G na obszarze 70-80% kraju. Wtedy będzie prawdziwa konkurencja! Dlatego też w sumie płacimy więcej dzwoniąc do Play. W końcu za czyjes pieniądze ta konkurencja być musi:)

  • 0

    59. ~  2009-06-30 21:26:21  host: t03-03.opera-mini.net

    Strzybnica/Tarnowskich Gór 8tys. mieszkańców Play nieobciąźony działa wzorowo

  • 0

    60. ~  2009-06-30 21:33:38  host: t03-03.opera-mini.net

    Taka dziura a 3g postawili w tym samym czasie co pozostali

  • 0

    61.  2009-06-30 21:56:42

    Odnośnie jakości "internetu" z Play... Zasięg 96% , odległośc od nodeB ok 700m. Wynik http://www.speedtest.net/result/507219038.png Zaznaczam że z miasta wyjechali studenci więc obciążenie sieci jest mniejsze niż zwykle... Czasami w szczycie internet "zapierniczał" z prędkością GPRS...

  • 0

    62. ~gr  2009-06-30 22:02:05  host: apn-77-115-30-85.dynamic.gprs.plus.pl

    Simplusowiec nie napinaj się tak.Wszystkim narzucasz swoje zdanie.Jak ktoś ma zasięg Playa i dobry transfer, to nie przekonasz go swoimi wywodami.

  • 0

    63. ~bambo  2009-06-30 22:20:41  host: 94.254.128.204

    Alienus: u mnie dużo lepiej http://www.speedtest.net/result/507238719.png Ogólnie nie narzekam. W tej cenie nie ma alternatywy. A już na pewno nie są nią te żałosne pakiety simplusa.

  • 0

    64.  2009-06-30 23:11:02

    Simplusowiec spokojna głowa, 3-4 lata i Play będzie miał dobry zasięg.

  • 0

    65.  2009-06-30 23:33:43

    @bambo - rzeczywiście cena jest absolutnie bezkonkurencyjna... aczkolwiek pomiędzy infrastrukturą play a plusa z którego też korzystam jest wielka przepaść jeśli chodzi o wydajność póki co... Plus w mojej lokalizacji nigdy nie zszedł mi poniżej 1,2 Mbit/s a zazwyczaj jest 2-5 Mbit/s... Play powinien szybko budować szkielet i nie przesadzać z promocjami w Play Online bo kiedyś to całkiem stanie i nie ruszy...

  • 0

    66. ~  2009-07-01 00:34:33  host: t07-09.opera-mini.net

    Play rozdaje bonusy, za które w simplusie trzeba płacić grube pieniądze. Jeżeli ktoś nie łapie zasięgu Playa to może mieć tylko do siebie pretensje, że mieszka na takim zadupiu.

  • 0

    67.  2009-07-01 09:07:05

    Ad.66 Jakie to bonusy? Pokaż mi Fresha w którym po doładowaniu za 89zł co daje na konto 115zł jak w simplusie, mam 600 minut do własnej sieci przez 6 miesiecy oraz 195 minut do wszystkich sieci przez 6 miesięcy.Tak jest w Profilu Wynurzenia w Simplusie.

  • 0

    68. ~uzer  2009-07-01 09:27:41  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    67. Simplusowiec Fresh ladowany za 89/0,29=306 minut do wszystkich sieci. Pomijam zabawe z pakietami ale mozemy liczyc ;-)

  • 0

    69.  2009-07-01 09:32:02

    Ad.68 ale w simplusie masz wybór albo jeden profil albo drugi albo trzeci:) Ładując za 89zł dostaje się 115zł na konto więc przy profilu taniej do wszystkich w simplusie mamy 396 minut, albo przy profilu Wynurzenia: 600 minut do Plusa na pół roku plus 195 minut do innych na pół roku.Fajna sprawa. Dla każdego coś dobrego. Liczymy na obniżki cen do wszystkich do 19gr/min. od jesieni....(we Freshu także;)

  • 0

    70. ~uzer  2009-07-01 09:56:37  host: 94.254.132.230

    68. Jak to wychodzi wszystko bez pakietow czyli gole stawki z cennika?

  • 0

    71. ~uzer  2009-07-01 10:02:09  host: 94.254.132.230

    Wlasnie testuje sobie play online na karte, dziala bardzo dobrze na 2 kreskach wyniki testu predkosci transferu sa nastepujace: 984 download i 152 upload.

  • 0

    72. ~szalony  2009-07-01 11:29:40  host: apn-95-40-45-103.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy Play nie ma wcale hsupa ? W Play na kartę do netu zasilenie 50zł jakby na 3miesiące było to byłoby lepiej niż teraz ... Ja miałem wyboró i wybrałem Iplusa za 36zl mam 3gb z pełnymi prędkościami (8gb za 54zl)2-6mb/s z hsupa a nie Play który u mnie działa niestety często 20-50kB/s :/ i wtedy te kilka gb staje się męczące... Zreszta nawet 100kB/s w Play jest dla mnie zbyt wolne jak w Plusie prawie zawsze mam 300-700kB/s ...

  • 0

    73.  2009-07-01 11:48:35

    Zachowujecie się jak fanatycy...

  • 0

    74. ~dfghdfh5465467dfhdfsh  2009-07-01 18:47:52  host: 77-254-55-150.adsl.inetia.pl

    Cieszcie się, że nacika macie w ogóle ;] Beznadzieja! Taki transfer to zjedzą w dzień same reklamy z wp/onet'u/interii/gazety . . . nie ma to jak stałka z otwartymi portami i zmiennym IP. Najlepsze transfery i ping notowałem na Multimo (teraż żałuję, że przeszedłem). Neostrada też mi dobrze chodziła (ale niestety za drogo wychodziła - polecenie zapłaty za net i telefon wspaniale się realizowało. Chello nie testowałem, bo nie mam warunków technicznych (lecz kablówka i telefon to życia mi potrzebna i tak nie jest). Dialog chciałem brać to nerwów tylko natraciłem, a Orange to potestuję za rok z hakiem.

  • 0

    75.  2009-07-01 19:27:52

    @sZALONY "36zl mam 3gb z pełnymi prędkościami (8gb za 54zl)2-6mb/s" gdybym dostal takie stawki prosto z drogi to tez wolałbym IPlusa ale zeby je miec to trzeba najpierw dorobic sie przdłuzenia umowy :-)

  • 0

    76. ~tgapl  2009-07-01 21:05:52  host: 088156033020.olsztyn.vectranet.pl

    Niekoniecznie, mam Iplusa juz 3 rok, ostatnim razem zaproponowano mi 3 GB za 25% wartosci abo czyli z 75 zl na 56 zl. Nie miałem takiego farta jak Szalony i zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje.

  • 0

    77. ~Dina  2009-07-01 22:12:25  host: p10-02.opera-mini.net

    Taak. Ja się "dorobiłam" przedłużenia umowy na iPlusa bez modemu. Zaproponowali mi 1GB za 49zł (pierwsze 3 miesiące za 1zł). Powiedziałam,że nie przedłużę umowy,więc ewentualnie zaproponowali 500MB za 30zł,umowa bezterminowa,pierwsze 3 miesiące za 1zł. Też podziękowałam.

Dodaj swoją opinię