Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1 GB na karcie SIM od Samsunga

1 GB na karcie SIM od Samsunga

sirmark 10 Listopada 2006 10:07

0 0

Samsung zaprezentował kartę SIM (Subscriber Identity Module) z pamięcią o pojemności 1 GB.

Nowa karta S-SIM oprócz standardowego mikroprocesorem z pamięcią, pozwalającego zidentyfikować konkretnego użytkownika sieci komórkowych, została wyposażona w pamięć flash typu NAND o pojemności 1 GB. Taka karta pozwoli użytkownikom bezpiecznie przechowywać tysiące utworów muzycznych, zdjęć i wszelkich innych prywatnych danych, a operatorom da nowe możliwości w świadczeniu usług.
Samsung prezentował kartę S-SIM na odbywających się w Paryżu targach Cartes 2006.

O pojemnych kartach MegaSIM firmy msystems pisaliśmy w tej wiadomości, a o planach wprowadzenia przez Orange takich kart SIM pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~xxx  2006-11-10 18:18:06  host: efz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WOW !!! Może już w niedalekiej przyszłości podłączę komórkę z takim sim-em do PC-ta i zrobię sobie na niej partycję systemową, przenośną (coś jak pendrive) hihi :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.