Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1/3 półrocznego planu Play w tydzień

1/3 półrocznego planu Play w tydzień

WitekT 18 Sierpnia 2011 09:20

0 0
huawei u8500Po pierwszym tygodniu akcji testujsmartfona.pl, zainteresowanie wypożyczeniem Huawei wyraziło ponad 50 tys. osób - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Jutro pierwsza fala wypożyczeń w całej Polsce - pisze Gruszka.

Przypomnimy, że Play liczy, że do końca roku z akcji skorzysta 150 tys. osób. Mogą oni przez 2 tygodnie korzystać, bez zobowiązań, ze smartfona Huawei U8500. Szerzej o akcji testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~DAd  2011-08-18 12:45:22  host: 178.183.128.104.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Zapomniałem-a czy to przekazywanie"z ręki do ręki"smartphona(?)jest zgodne z zasadami higieny?Co na to sanepid?

  • 0

    32.  2011-08-18 12:46:20

    Cóż Play celuje w niewybrednych użytkowników bo jaki inny da się nabrać na sieć 4G z transferem danych do 4mbit/s?? Grupa docelowa będzie bardzo zadowolona i nie zdziwię się jak większość testerów zwiąże się umowami z Play.

  • 0

    33.  2011-08-18 12:47:23

    DAd: już się nie czepiaj. Telefony idą do CCS-u, gdzie zmieniana jest im obudowa i są zapewne odkażane.

  • 2

    34. ~  2011-08-18 12:48:25  host: 178.183.171.79.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Ehehehe.. odezwał się sfrustrowany, kto naciagał klientó na konkurs? Era/T-Mobile. Kto nie pozwalał zerwać umowy mimo zmiany regulaminu? Era/T-Mobile. Kogo reklamował Wojewódzki? Era. A sam U8500 jest całkiem dobrym telefonem, z logo NOKIA by kosztował z 800 zł, albo i więcej.

  • 0

    35. ~ja :)  2011-08-18 12:49:24  host: 89-68-144-208.dynamic.chello.pl

    Ten program jest jakby dla mnie ;) Jeszcze mam 2 miesiące umowy ze "zwykłym" telefonem w orange. Myślałem o przejściu do play, ale androida nie znałem - nie wiedziałem jaką paczkę mb brać. Się dowiem :) Telefon za umowę oczywiście zażyczę sobie lepszy... A stare "hyuie" jak to o nich mawiał w reklamie wszechpolski Kuba - mogą wzorem zachodnim po testach pójść w promocyjnych zestawach fresha. Chętni będą, reklama - też...

  • -1

    36. ~  2011-08-18 12:50:21  host: 178.183.171.79.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    To jeszcze w takim razie jedno pytanie: co sanepid na temat zakażonych telefonów zastępczych w T Mobile? Przecież one idą z ręki do ręki, nawet refurbishu nie ma!

  • 1

    37.  2011-08-18 12:55:30

    36: nie wiem co na to Sanepid, ale myślę, że nic mu do tego.

  • -1

    38. ~DAD  2011-08-18 13:00:38  host: 178.183.128.104.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Witek masz racje-dostał w łape :)

  • 0

    39. ~  2011-08-18 13:00:59  host: z12-10.opera-mini.net

    Mi nie dadzą bo jestem Bezrobotnym nieubezieczonym.

  • 2

    40.  2011-08-18 13:10:39

    DAD: masz jakieś konkretne dowody czy tylko tak Ci się wydaje?

  • 0

    41. ~  2011-08-18 13:28:24  host: z10-01.opera-mini.net

    Ile się czeka na ten telefon ? Warszawiacy pewnie się rzucili jak muchy do lepu, a tu do Olsztyna przywiozą je za miesiąc, tak ? Zapisując się dziś mogę odebrać tego Huawei-a jutro w samo południe ? Artur Ile się czeka na ten telefon ? Warszawiacy pewnie się rzucili jak muchy do lepu, a tu do Olsztyna przywiozą je za miesiąc, tak ? Zapisując się dziś mogę odebrać tego Huawei-a jutro w samo południe ? Artur

  • 0

    42. ~  2011-08-18 13:32:56  host: z23-06.opera-mini.net

    A niech testują. Tylko niech później nie płaczą że muszą płacić ogromne rachunki. :)

  • 0

    43. ~grigorij  2011-08-18 13:52:14  host: user-188-33-127-222.play-internet.pl

    42 testy są akurat darmowe.

  • 0

    44.  2011-08-18 13:53:19

    Jak w Play będzie można rozmawiać z jakością HD, to może skorzystam. A tak to fajna sprawa, dla ciekawych nowych systemów i nie dbających o swoją prywatność. Bo czy można być pewien nieprzekazywania naszych danych osobowych, postronnym firmom?

  • 0

    45. ~  2011-08-18 13:59:27  host: 87-205-50-85.adsl.inetia.pl

    @33 - Witku, z tym zapewne odkażane to bymtak nie szarżował. Pytałem o to kilka razy na blogu - zero reakcji. W sumierozumiem Gruszkę, nie chce zwracać uwagi na to, że ludzie dostają (i mogą kupić) używany telefon, ale z drugiej strony jak świadomi konsumneci podnoszą kwestię higieniczne, to warto byłoby się ustosunkować - tak, odkażamy i kropka.

  • 0

    46.  2011-08-18 14:03:00

    45: powiedzmy, że ja swoje informacje mam z innego źródła niż Gruszka... :-)

  • 0

    47. ~bdg  2011-08-18 14:25:09  host: 87-207-71-27.dynamic.chello.pl

    Jutro mam odebrać, czekam na mail z dokładniejszymi informacjami i nic ;/

  • 0

    48.  2011-08-19 10:54:47

    Bateria w Huawei U121 spuchła mi po dwóch latach używania telefonu, więc kilka dni testów raczej mnie nie przekona do telefonu tej marki, bo po dwóch latach może być to samo i w tym modelu.

  • 0

    49. ~  2011-08-21 00:25:47  host: ip-89-174-118-235.multimo.pl

    Jak to jest z tym odebraniem smartfona? Na początku wybrałem sobie datę 19-25 sierpnia, a teraz w mailu napisali mi, że muszę odebrać tel do 21 sierpnia...

  • 0

    50. ~  2011-08-30 19:05:37  host: host-89-167-35-163.nplay.net.pl

    49 no jakby nie patrzeć to 21. mieści się w granicach 19-25.

Dodaj swoją opinię