Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 1/3 nowych klientów mBanku przychodzi z numerem

1/3 nowych klientów mBanku przychodzi z numerem

WitekT 17 Października 2009 12:14

0 0

mBank mobile ma 38 tys. użytkowników, teraz około jedna trzecia nowych klientów to ci przenoszący numer - mówi serwisowi rpkom.pl Michał Szelągowski, szef projektu mBank mobile w BRE Banku.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że w pierwszym półroczu do mBank mobile przeniesiono niecałe 200 numerów, przez lipiec i połowę sierpnia - czyli w okresie pojawienia się nowej oferty i zniesienia opłaty za przeniesienie - dołączyło kolejne 300.

Uczciwie dzielimy się z naszymi klientami marżą jaką możemy wypracować. Nigdy nie zakładaliśmy wielkich zysków z telefonii komórkowej. mBank mobile jest i będzie szczególnego rodzaju programem lojalnościowym dla klientów banku. (…) Wszystko wskazuje na to, że tylko taki model MVNO - powiązany z innymi, niż telekomunikacyjne usługami - ma sens na polskim rynku. Ci, którzy myśleli inaczej wypadli już z rynku, albo są w poważnych tarapatach. - mówi Szelągowski.




W tej chwili nie jest planowane pojawienie się oferty abonamentowej, ale być może pojawi się dedykowana oferta mobilnego dostępu do Internetu.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Polkomtelem, który jakiś czas temu uporządkował wewnętrzne struktury z korzyścią dla nas. Wydaje się, że dobrze rozumiemy nawzajem swoje interesy. Widać, że dla Polkomtela współpraca z MVNO jest wysoko ulokowana w priorytetach - dodaje.

Źródło tekstu: rpkom.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 111
  • 0

    92. ~  2009-10-19 00:18:36  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    problemy z rwaniem rozmowy mimo dobrego zasięgu niezależnie czy w sieci macierzystej czy też w plusie były w Play czerwiec-lipiec teraz się poprawiło

  • 0

    93. ~  2009-10-19 01:53:13  host: v03-11.opera-mini.net

    Potwierdzam teraz jakoś połączeń w Play jest taka jak w Erze co byłem, po to jest zasięg Playa żeby z niego korzystać, o wiele lepiej sieć chodzi niz na Plusie, mówię tu o zasięgu gsm, bo mam tylko telefon z gsm. ;) Nie ma sensu Playa na straty naciągac i siedzieć na zasięgu Playa ;)

  • 0

    94.  2009-10-19 08:55:16

    1)ja nie twierdze ze smsy nie dochodza tylko ze dochodza czesto z opoznieniem 2)ta potwierdzam jakosc play jest jak ery-tu cos slychac i tam cos slychac hahahaha3) a rozlaczanie polaczenia internetowego/sesji jeszcze bardziej playowi i erze nie wybacze-zlodziejskie 2sieci rozlaczaja sesje nawet w czasie kozystania z lacza nie tylko podczas czasu pasywnego. i nie pieprz....ie mi ze mam cos zle w telefonie bo dziwne ale mam tak na: samsung sgh i780, toshiba G900, nokia E61-1 na glupkofonach(czyli telefonach z zamknietym systemem) nie sprawdzalem bo nie mam.

  • 0

    95. ~kokos  2009-10-19 12:30:54  host: dta129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta oferta mBanku jest tylko dla klientów tego banku ? mają karty zdrapki w spożywczakach ? jeśli nie to chu***a oferta, bo nie uniwersalna.

  • 0

    96. ~  2009-10-19 14:42:31  host: v02-02.opera-mini.net

    94 następny fanboy w3. Ja korzystam i nie mam problemów. Wiem że dla ciebie ważny jest prestiż marki ale nie zmuszaj innych do przesłania tymi wypocinami.

  • 0

    97. ~Coamndos  2009-10-19 14:56:24  host: 83-238-44-69.ip.netia.com.pl

    95. ta oferta nie jest tylko dla klientów mBanku. wejdz na strone mobile mBank i sie dowiedz w jaki sposób mozna doładować sobie konto.

  • 0

    98. ~  2009-10-19 16:27:40  host: chello087207224188.chello.pl

    do 95,- oferta jest dla każdego, kto wie o tej promocji ;) Doładowania są faktycznie mniej dostępne niż W3 ale np. w sklepach Żabka można doładować. Poza tym jeżeli masz dostęp do internetu, to problemu nie będziesz miał z zakupem doładowania nawet tańszym od nominału.

  • 0

    99.  2009-10-19 18:25:17

    @96 hahahaha chybiles celu kolego jak juz to fan GaduAir tylko jego obecnie uzywam . GaduAir forever ................................................................ .............................................czyli do czasu lepszej oferty na internet + tanie polaczenia. hihihi

  • 0

    100.  2009-10-19 18:41:54

    aha co do prestizu ja tam wole prepaidy przez co potem stac mnie na porzadne urzadzenia a nie prestizowy abonament i do tego telefon za "zlotowke" ktory jest do d...y.

  • 0

    101. ~jaglas  2009-10-19 20:20:09  host: public54793.cdma.centertel.pl

    Jesli chodzi o mbank mobile do szczęścia brakuje jeszcze dłużej ważnych doładowan, np. 50 zł i 365 dni wychodzące i przychodzące.

  • 0

    102. ~  2009-10-20 01:04:56  host: v07-02.opera-mini.net

    99&100 no dziecko gg, czyli upierdliwych dzieci które piszą bez przerwy na gg i komuś dupe zawracaja. Jeśli masz ga to się nie udzielaj na temat jakości Play, bo to nowa sieć zmienia się wszystko na bierzaco i co najważniejsze najlepsze, żeby pokazać ci moja ignoracje w stosunku do ciebie muszę odpowiedzieć w twoim stylu czyli "heheeh, buehehe, Play rulezzz...". Dobra koniec kazania, bye dziecko naszejklasy.pl ;)

  • 0

    103. ~  2009-10-20 01:07:03  host: v07-02.opera-mini.net

    Ps. u w3 kupisz do dupy telefon za 1zł, w p4 za tą samą cenę kupisz naprawdę multimedialną słuchawkę.

  • 0

    104.  2009-10-20 09:03:37

    dziecko ma 32 lata hihi. to dziecko mialo wszystkie prepaidy jakie sa i byly na rynku wliczajac to prepaidy czysto internetowe, a moim glownym komunikatorem jest xfire. pewnie nawet nie wiesz co to jest za program. jak cos rulez to GBR czyli klan COD4 w ktorym jestem :). SA-GBR|beginner_pl . SA oznacza senior admin :P. Klan ma 240 aktywnych czlonkow z 104 krajow. 10 dedykowanych serwerow+server vent. ps. Proud beta tester Xfire for pockets with Windows Mobile :) :) :) i kto tu jest slaby??

  • 0

    105.  2009-10-20 09:05:55

    aha playa ma "uzywam" bo tego nie da sie uzywac, przenioslem z tiktak i poza tanszymi rozmowami do wszystkich to ...spadlem z deszczu pod rymne.

  • 0

    106. ~  2009-10-21 09:05:43  host: inet20909na-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    104: wow jesteś bogiem

  • 0

    107. ~107  2009-10-21 22:54:56  host: 94.254.249.185

    104: moim bogiem jesteś również:-) KOCHAM CIĘ

  • 0

    108. ~  2009-10-22 09:44:37  host: user-89-108-248-11.mobile.playmobile.pl

    104: powiedz jeszcze że twoja mama klaszcze u rubika... no wypas...

  • 0

    109.  2009-10-22 13:06:19

    :o :) dobre, gratuluje dobrego poczucia humoru. Wyglupilem sie ale tak to czasami kurna jest, sry.

  • 0

    110. ~  2009-10-23 15:39:25  host: v08-06.opera-mini.net

    Kozystam Play fresh od czerwca 2009 jest okej Simplus internet maj 2009 rozloczanie siec dzwonilem do BOK a problem i tak pozostal w maju . No zmiemilem na Mbank mobile narazie jest dobze

  • 0