Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 0,69 zł w mBank mobile z Turcji i Egiptu

0,69 zł w mBank mobile z Turcji i Egiptu

WitekT 1 Lipca 2011 15:54

0 0
mBank mobile wystartował z promocją, która obniża do 0,69 zł cenę minuty w roamingu w wybranych krajach - i to nie tylko w tych należących do Unii Europejskiej.

Promocją objęte są następujące kraje: Grecja, Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Wielka Brytania, Włochy oraz Egipt i Turcja.

W w/w krajach, które należą do Unii Europejskiej, taktowanie to 30/1, zaś w dwóch ostatnich - 30/30.

Promocję, która kosztuje 5 zł, można aktywować kodem *101*11*88#.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 53 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    14.  2011-07-01 18:13:16

    Szczerze liczyłem na Chorwację jak w ubiegłym roku. Szkoda, trzeba będzie korzystać z tlenofonu po wifi a zasięg tego jak wiadomo ograniczony.

  • 1

    15. ~  2011-07-01 19:09:25  host: z28-01.opera-mini.net

    15, szczególnie ten co dzwoni raz na pół roku to zaoszczędzi majątek.

  • -1

    16. ~  2011-07-01 20:40:51  host: 86-63-81-214.sta.asta-net.com.pl

    "ale jak ktos potrafi tylko w GS kupowac to znaczy, ze jest zacofany i nie warto w niego inwestowac" ciekawe co oni w niego inwestują? A to pech, to już nawet kołkiem nie jestem, bo mi ostatni GS kilka lat temu zamknęli i teraz muszę chodzić do biedronki.

  • 0

    17. ~  2011-07-02 01:43:37  host: 31.216.195.109

    @10: "Doładownaie SMS" było pomysłem genialnym, ale jego realizacja wyszła... jak zawsze:( Żeby skorzystać z tego doładowania, trzeba mieć konto aktywne i środki na koncie! Jak nie masz kasy na koncie, to sobie konta nie doładujesz! A tak się jakoś dziwnie składa, że większość ludzi pragnie doładowywać swoje komórki akurat wtedy, gdy im na koncie zaczyna brakować kasy! Podejrzewam, że twórcy tego systemu doładowań natchnienie chyba czerpali z filmów Barei.

  • 0

    18. ~  2011-07-02 01:46:55  host: 31.216.195.109

    @14. radar77: mBank nie mógł objąć tą promocją Chorwacji, bo do Chorwacji jeździ zbyt dużo klientów mBanku!

  • 0

    19. ~  2011-07-02 10:21:17  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @17; jeżeli ktoś czeka z doładowaniem aż na koncie zostanie poniżej 10gr to robi to z pełna świadomością. Ja nie dopuszczam żeby stan konta spadł poniżej 10zł. Ktoś powie, że to przesada- może i tak ale przy stanie konta 5zł powinno sie zasilać, chyba że ktoś lubi zawsze się ślizgać na granicy, to później niech nie narzeka.

  • 0

    20.  2011-07-02 18:58:53

    Do 17. i tym podobnych: jeśli masz chociaż 5PLN na swoim KONCIE (bankowym) w mBanku, możesz doładować SMSem swoje KONTO w mBank Mobile. Są różne pojęcia 'konta' w obecnych czasach. Tak więc gdzie tu widzisz Bareję?

  • 0

    21. ~Spółdzielczy  2011-07-02 19:57:12  host: v07-16.opera-mini.net

    Ja widzę, nie mając pełnych 5 zł w mBanku (Bank) a nawet samego Banku nie doładujemy konta SMS-em.

  • 0

    22. ~  2011-07-02 22:07:08  host: 31.216.198.71

    @16: Jeśli ktoś ma tylko jedna kartę SIM i nic lepszego do roboty, jak pilnowanie stanu konta swojej komórki, to może dla niego to nie jest problem. Ja mam SIM-karty kilku polskich operatorów oraz kilku zagranicznych i mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż tylko pilnowanie stanu kont swoich komórek. Na ogół staram się panować nad stanami kont swoich komórek, ale w roamingu w kilka minut można stracić nawet kilkadziesiąt złotych, a nie tylko głupie 5 zł, więc Twoje rady są dla mnie nic nie warte, tak samo jak zresztą jak usługa doładowania SMS w mBanku.

  • 0

    23. ~  2011-07-02 22:16:57  host: 31.216.198.71

    @20. KA: Byłem mało precyzyjny. Oczywiście, chodziło mi o stan środków na koncie mojej komórki! Co mi z tego, że na koncie w mBanku mam kilka tysięcy zł, jeśli nie jestem w stanie swojej komórki doładować SMS-em, gdyż w trakcie ostatniej rozmowy skończyły mi się środki na koncie komórkowym? A przecież wystarczyłoby uruchomić usługę doładowania komórki kodem USSD i cały problem przestałby istnieć!

  • 0

    24. ~  2011-07-02 22:19:59  host: 31.216.198.71

    Mój komentarz #22 był odpowiedzią na post #19, a nie na #16.

  • 0

    25. ~znający się  2011-07-03 00:44:32  host: apn-95-40-141-152.dynamic.gprs.plus.pl

    do 23: To że nie da się wysłać SMS-a jak nie ma środków - to nie wina mBanku, a operatora. TO OPERATOR BLOKUJE połączenia wychodzące, w tym SMS-y. Po USSD się pewnie da, ale to już mBank musi się integrować z każdym operatorem interfejsami. A to pewnie drogie - i Klient zapłaci za usługę?? Rozwiązanie oparte o SMS jest niezależne od sieci.

  • 0

    26. ~  2011-07-03 01:24:34  host: 31.216.198.71

    @25: Ale przecież mBank żeby wprowadzić doładowanie kodem USSD potrzebuje się zintegrować tylko z Plusem i z żadnym innym operatorem! A jeśli w sieci mBanku kodem USSD można już sprawdzać stan konta, stany pakietów, czy aktywować nowe pakiety, to dołożenie jeszcze jednego kodu USSD chyba by ich nie rozłożyło finansowo?

  • 0

    27. ~  2011-07-03 05:08:53  host: z25-10.opera-mini.net

    @22, jeszcze powiedz ze doladowanie zdrapka jest wygodniejsze niz sms :D tobie nie pasuje to nie korzystaj ale nie krytykuj rozwiązania, ktore jest duzym ulatwieniem i mbank jako jedyny chyba oferuje taką usługe. Rozumiem ze teraz nie musisz pilnowac stanu kont i uzupelniają sie samoczynnie? Tak jak pisal 19 jak ktos wiecznie ma na koncie ponizej 5pln to niech nie dziwi sie ze po ktorejs rozmowie wyzeruje konto. Ja mam ustawione automatyczne doladowania jak stan konta spada ponizej 5pln

  • 0

    28.  2011-07-03 09:27:09

    Dokładnie tak, jak napisał 27: można ustawić automatyczne doładowanie, gdy środki spadną poniżej 5PLN. Trzeba tylko pamiętać, żeby mieć środki na koncie bankowym.

  • 0

    29. ~  2011-07-03 13:09:27  host: 87.252.132.170

    @27: Ze zdrapek nie korzystam, konto doładowuję zawsze przez internet! Automatycznego doładowania nie chcę włączać, bo wtedy traci się kontrolę na kosztami eksploatacji komórki. Będąc w roamingu często nie zna się rzeczywistej ceny usług (przypomnę tutaj przypadek ministra, któremu syn w roamingu nabił rachunek na kilkadziesiąt tysięcy złotych), więc wolę żeby operator komórkowy nie miał możliwości samodzielnego zasilania konta mojej komórki bez mojej wiedzy. Poza tym, automatyczne pobieranie kasy z mojego konta w banku może skutkować np. tym, że nie zostanie zrealizowany jakiś mój ważny przelew z powodu braku choćby 1 grosza na koncie (miałem już kiedyś taki przypadek). Nie twierdzę, że doładowanie SMS jest złym pomysłem, sam w pierwszym poście napisałem, że pomysł był genialny, ale jego realizacja jak zwykle do kitu. A wystarczyłoby uruchomić doładowanie kodem USSD, żeby ten błąd naprawić! Ale według jakiegoś decydenta z mBanku, zamiast poprawić kulawy system, to klient powinien się dostosować do kulawego systemu! I właśnie dlatego napisałem, że twórcy tego systemu natchnienie czerpali z filmów Barei!

  • 0

    30. ~GTi  2011-07-03 20:29:59  host: public140101.xdsl.centertel.pl

    Oferta spoko. Konkurencja im nie dorównuje ale jak się jedzie na wakacje do jakiś nadmorskich zagranicznych kurortów to prawie wszędzie jest WiFi więc lepiej mieć fona z WiFi i dzwonić po VOIPie. Na alledrogo ostatnio kupiłem fajny zestawik- doładowane konto na sporą sumę za grosze a minuta na stacjonarne mnie wychodzi 2gr a na komórki 9gr. Żyć nie umierać:))

  • 0

    31. ~  2011-07-03 22:05:12  host: 178.160.93.90

    @30: Owszem, wifi w kurortach jest, ale bynajmniej nie za darmo! Budka telefoniczna zawsze wychodzi najtaniej.

  • 0

    32. ~GTi  2011-07-04 11:53:58  host: public140101.xdsl.centertel.pl

    @31: To widocznie zależy gdzie i od hotelu... bo mi jeszcze nigdy nie zdarzyło się trafić na brak darmowego WiFi...

  • 0

    33. ~vir  2011-07-23 18:04:51  host: deibp9eh1--blueice1n7.emea.ibm.com

    @29: Zgadzam się z Tobą w zupełności! Nie mam zamiaru monitorować czy aby mam fundusze na doładowania. Paranoja! do tego dochodzi opcja pakietów internetowych. Mam takowy wykupiony, kończą mi się fundusze na rozmowy, blokada na rozmowy = blokada na internet i odcięty jestem zupełnie. Jak napisałeś: pomysły rewelacyjne, wykonanie jak zwykle. Tak ciężko jest wprowadzić w życie pomysły klientów?

Dodaj swoją opinię