Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 0,29 zł we Freshu na Daleki Wschód

0,29 zł we Freshu na Daleki Wschód

WitekT 29 Września 2009 20:55

0 0
Od jutra Play startuje z nową promocją we Freshu - Play Fresh do Azji - z tanimi połączeniami do wybranych krajów Dalekiego Wschodu.

Od 30. Września każdy użytkownik oferty Play Fresh będzie mógł dzwonić do Wietnamu, Indii, Chin i Korei Południowej za 0,29 zł za minutę. Promocja jest bezpłatna i nie trzeba jej aktywować.

Heyah nie ma już najlepszej oferty dla osób pochodzenia azjatyckiego - zatytułował wpis na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.


Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 91
  • 0

    72. ~siudamac  2009-09-30 07:59:01  host: 212.160.172.70

    idealna promocja dla budowniczych autostrad :) ostro

  • 0

    73. ~lerek  2009-09-30 09:08:03  host: dpa68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak kilka osób zauważyło, jednak dla Polaków ważniejsze są rozmowy z UE. ja do Azji nigdy nie dzwoniłem, a do UK 2-3 razy w tygodniu. dlatego Heyah wciąż ma lepszą ofertę

  • 0

    74. ~wosq  2009-09-30 10:19:40  host: t09-04.opera-mini.net

    Już czas zatem poznać jakąś Chinkę. Są piękne i zgrabne.

  • 0

    75. ~wosq  2009-09-30 10:21:03  host: t09-04.opera-mini.net

    O Boże, jak ja kocham Chinki!!!!!

  • 0

    76. ~Lord  2009-09-30 13:10:02  host: aejg90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co Wy z tą EU. Nie zawsze da się uszczęśliwić cały naród. EU to nie AZJA Pazerne opy z Eu chcą wiekszych stawek niż Azjatyckie tygrysy. Zrobili super ofertę dla kilkudziesięciu tysiecy osób w Polsce a Wy narzekacie.

  • 0

    77. ~  2009-09-30 14:09:45  host: v06-15.opera-mini.net

    @76 dla etnicznych mniejszosci to powinna byc jakas siec wirtualna typu Lebara mobile. Skoro Heyah moze dawac tanio do ue, to play nie moze? Bedziesz dzwonil do tej Azji? Bo chyba jednak wiekszosc tam nie dzwoni. Filozofia typu: tanio tam dokad nie dzwonimy, to droga donikad. Net by wreszcie dali po ludzkich cenach a nie idiotyczne niszowe oferty. /finke

  • 0

    78.  2009-09-30 14:34:01

    77 - Heyah też najpierw wprowadziła obniżki dla Azjatów, a dopiero później do UE.

  • 0

    79. ~  2009-09-30 14:48:26  host: v06-14.opera-mini.net

    To niech zrobia tanio na caly swiat albo mozliwosc wyboru w jakim kierunku ma byc taniej, na wschód czy na zachód i kazdy sobie wlaczy to co mu pasuje i nie bedzie sie o co klócic. /finke

  • 0

    80. ~Razorik  2009-09-30 18:46:38  host: host-87-101-19-224.proxnet.pl

    DA-WAĆ NE-TA. j.w

  • 0

    81.  2009-10-01 14:01:55

    Heyah wprowadziła najpierw obniżki dla Azjatów, ale równiez np. na Ukrainę- czyli bardziej rzeczywisty target. Tanie do UE to był strzał w dziesiątkę i do dziś to oferta nie od pobicia.

  • 0

    82.  2009-10-01 15:29:45

    A dlaczego akurat Daleki Wschód? Co z Europą, tak jak na przykład tanie połączenia do UE w Heyah?

  • 0

    83. ~marcin1488  2009-10-01 19:25:35  host: 212.160.172.70

    83- wiesz dlaczego na daleki wschud??? poniewaz tam dzwoni jedna osoba na 1000 i to sporadyczenie a do uni to co 5 osoba, nieznam osub kture by raz dzienne niedzwoniły do angli lub niemiec-wiadomo ,rodzina znajomi na migracji zarobkowej. play na psy zeszło,ma numer mixa u nich i juz załuje. ciekaw jestem ile polaków wie gdzie lezy wietnam albo wie ze to panstwo a nie miasto.POPROSTU ŻAŁOSNA PROPOZYCJA

  • 0

    84. ~aa  2009-10-02 00:13:22  host: chello089075105010.chello.pl

    @25 Numer do China Mobile BOK : +8613800100186. Sprobouj pogadac z nimi, maja extra muzyczke :-)

  • 0

    85. ~ziomek13  2009-10-02 10:50:51  host: aegx114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    marcin1488 z czego sie cieszysz ze masz znajomych kosmopolitów? a te cyferki co masz w nicku dodatkowo swiadczą o tym ze masz nierówno pod sufitem; żalosni ludzie

  • 0

    86. ~marcin1488  2009-10-02 14:13:19  host: 212.160.172.70

    ziomek13- twoja wypowiedz niedotyczy tematu.a co ty masz problem do cyferek pederasto?

  • 0

    87. ~ziomek13  2009-10-02 15:05:31  host: bsa184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to moze odszyfruj co znaczą te cyferki o ile masz odwage, jak masz pisac ze to data urodzenia itp to nie pisz nic

  • 0

    88. ~prezes izby skarbcowej  2009-10-02 20:32:36  host: public28144.xdsl.centertel.pl

    "nieznam osub kture by raz dzienne niedzwoniły do angli lub niemiec-wiadomo ,rodzina znajomi na migracji zarobkowej"... fiu fiu fiu! naprawdę nie znasz żadnych fachowców którzy potrafią sobie poradzić na niełatwym polskim rynku pracy? znasz wyłacznie takich pongliszów? Pozdrawiam z PL:)

  • 0

    89. ~boch  2009-10-03 08:05:30  host: 77.236.15.81

    gdyby jeszcze we freshu były pakiety internetowe nie musiałbym na okrągło zmieniać karty, ale to chyba przerasta możliwości techniczne, a może mają politykę ograniczania zysków

  • 0